IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq

    Ми ако плащаш данък "обществено мнение" , се притеснявай

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq
      https://m.youtube.com/watch?v=FsglRLoUdtc
      Добро утро ,Кръчма !
      Добро да е. То, малко хладно навън, ама старите хора казват, че това било "здраво време"
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq
        https://m.youtube.com/watch?v=FsglRLoUdtc
        Добро утро ,Кръчма !
        Казват че "порядъчните" 'ора се отбивали у кръчмето къде заник слънце...не че нещо де , ама да не кажат после , че съм се повел с лоши другари !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Тук след като съм излязъл се е говорило протиф Техни Сфетейшестфа от Модуратурата. Правилно навреме съм излазял се не компрометирам пред упълномощените фактори. Наздраве за интуитивно точните решения!
          Шушумига.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Баси, гледах Recep Ivedik 3. Ми в депресия съм.... Не мога да пия едно, щот имам среща по пладня и онези ще ми вземат номерата, а колата не е моя. Депресиращо. Никога не съм имал моя кола Ще взема да се кача на Витоша. Там май и слънце се намира.

            Тва с шейковете.... Не мога да се разбера със синковеца. Аз пия или яйчено-ванилов (смес за крем карамел в чаша) или бананов (банан, мляко, захар)
            А синко слага всичко заедно. Ми те се объркват вкусовете
            Има вкус към разнообразието - всеки път различно му се получава.

            Коментар


            • Баси, гледах Recep Ivedik 3. Ми в депресия съм.... Не мога да пия едно, щот имам среща по пладня и онези ще ми вземат номерата, а колата не е моя. Депресиращо. Никога не съм имал моя кола Ще взема да се кача на Витоша. Там май и слънце се намира.

              Тва с шейковете.... Не мога да се разбера със синковеца. Аз пия или яйчено-ванилов (смес за крем карамел в чаша) или бананов (банан, мляко, захар)
              А синко слага всичко заедно. Ми те се объркват вкусовете

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                дай го на дежурната модераторка ....със шейк, сладолед , коняк и т.н.
                Тук след като съм излязъл се е говорило протиф Техни Сфетейшестфа от Модуратурата. Правилно навреме съм излазял се не компрометирам пред упълномощените фактори. Наздраве за интуитивно точните решения!
                Last edited by Trakatrak'; 22.01.2017, 10:23.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  mibova се заяжда с мен....Затова я черпя с едно питие....

                  Наздраве !
                  Да ти кажа чесно, точно тоз нюанз на розовото не ти чак толкуз прилича, ма щом така е решила дълбоко уважаемата модература ...
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    Е , няма кой да ни призове да останем единни вече...
                    е, бирата )
                    Наздраве ))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                      )) странни времена и нрави )) и за разбиранията за права на демоса в демокрацията
                      Тръмп и друго се изказа компетентно - "Фрау Меркел направи фатални грешки" и "Германия използва ЕС само за лични облаги"
                      Не знам как това ще се пренесе в пространството и времето ...
                      Е , няма кой да ни призове да останем единни вече...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Изтри ме във валутната търговия...
                        Попитах разбирачите форексчии, дали обещанието на Тръмп за решаване проблемите на САЩ ще спомогнат долара да обърне до 1.5 към еврото....
                        И дадох предложение за кратки отговори.....

                        Бах маа му, изтри ме....
                        )) странни времена и нрави )) и за разбиранията за права на демоса в демокрацията
                        Тръмп и друго се изказа компетентно - "Фрау Меркел направи фатални грешки" и "Германия използва ЕС само за лични облаги"
                        Не знам как това ще се пренесе в пространството и времето ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          че...в кръчмата за к'во се заяждате (емотикон - огромно смайване, чак невярващ )) )?
                          Изтри ме във валутната търговия...
                          Попитах разбирачите форексчии, дали обещанието на Тръмп за решаване проблемите на САЩ ще спомогнат долара да обърне до 1.5 към еврото....
                          И дадох предложение за кратки отговори.....

                          Бах маа му, изтри ме....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            mibova се заяжда с мен....Затова я черпя с едно питие....

                            Наздраве !
                            че...в кръчмата за к'во се заяждате (емотикон - огромно смайване, чак невярващ )) )?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Колко романтично ... Коя ли "късметлийка" е на смяна!?
                              Наздраве!
                              mibova се заяжда с мен....Затова я черпя с едно питие....

                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Бях взел соленки със семки от една гръцка сладкарница и като се изядоха соленките, гледам слой дебел един пръст с овкусени семки. Викам си, я да провокирам веганите, пък другите може за мезе ги рупат. На здраве да е!
                                А бе ... за мезе не ми пасват, ма виж за убиване на времето, мое за изчопля едно пакетче Детелина Екстра.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X