IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Сипете.... Мамка му и живот.... Да се лее ром от сутринта...
    Да не си станал Преображенец
    Наздраве!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Сипете.... Мамка му и живот.... Да се лее ром от сутринта...
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
        Ох, вчера опитвах новата сливова, ама от старата реколта. А някои харесват ракия от чучура. Гади ми се и от миризма, и от вкус. Добре че имаше и грозданка за оправяне на вкуса. И беконче от Лидл мариновано. В случая пресоленкото помагаше. А пък на теферич всичко си е по-сладко от ресторантското.
        Затуй и мисълта ти е таквази една ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Аааааа, имат нужда, имат. Не знам дали си виждал снимката на Кака, де преди висеше в профила й. Едно такова слабичко, русичко, с присмехулен, нагъл, коварен поглед. Демек само да ми паднеш на мушката(та), че и на мерника. Ама не може се върне вече на това богоугодно състояние. Уви! Затова сега така фучи и се прехласва по окръжностите. Ала с умиление си спомня кога беше линийка. Наздраве за младостта, в която си оставаме, ако сме я изживели!
          Объркал си нещо профила. Аз съм си била винаги сочна, черномура, с ведър и закачлив поглед. Не стига, де фантазираш, ами и ги споделяш тук фантазиите си.
          Наздраве!

          П.П. Бях у Чужденеция, че третите ти братчедки по майчина линия нещо бяха луднали и се налагаше бърза и компетентна намеса.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

            Преди да съм написал каквото и да било разрешавам на модитата да го изтрият!

            Бог Да Я Прости Силви Кристел, но имаше една начална сцена в Емануела 1 в Тайланд разбира се,дето пушеше цигара сгъната на две и с ..........си!

            Такава тяга - цигарата изгаряше с две-три дръпвания - признавам на живо не съм срещал или може и да съм,без да съм разбрал....Дано е второто и онова е било на само на филм.Но еваларка на жената!
            А тоз фокос с кубинска пура дали че стане.
            Last edited by Todor Sabev; 05.08.2018, 22:12.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Поправям се, да се чете тайландки. И твойта мисъл така по-ясна става.


              Ти кът пиеш от чучура, мисълта ти се точи кът първак....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                Преди да съм написал каквото и да било разрешавам на модитата да го изтрият!

                Бог Да Я Прости Силви Кристел, но имаше една начална сцена в Емануела 1 в Тайланд разбира се,дето пушеше цигара сгъната на две и с ..........си!

                Такава тяга - цигарата изгаряше с две-три дръпвания - признавам на живо не съм срещал или може и да съм,без да съм разбрал....Дано е второто и онова е било на само на филм.Но еваларка на жената!
                Поправям се, да се чете тайландки. И твойта мисъл така по-ясна става.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  ... или тайландски? .
                  Преди да съм написал каквото и да било разрешавам на модитата да го изтрият!

                  Бог Да Я Прости Силви Кристел, но имаше една начална сцена в Емануела 1 в Тайланд разбира се,дето пушеше цигара сгъната на две и с ..........си!

                  Такава тяга - цигарата изгаряше с две-три дръпвания - признавам на живо не съм срещал или може и да съм,без да съм разбрал....Дано е второто и онова е било на само на филм.Но еваларка на жената!
                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Добро утро !
                    Плажувате ли бре или тъпчете по стръмните пътеки..?
                    Аз мисля за отпуска и смятам да отида 2-3 дни на спа и 2-3 дни на планина. Морето есента - пак 3-4 дни.
                    Кът се знам що за тиква съм, най - вероятно пак 2/3 от отпуската ще бъда на бачкане....

                    Наздравето сбира !
                    Спа-то с лелки от село ли ще е или тайландки? На твойте години най-добрите да дойдат бистришките баби. Да ти попеат. Докато спиш.
                    Last edited by Trakatrak; 05.08.2018, 19:58.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                      Само казанджиите-пиянки щото е на аванта!

                      Иначе аз знам и практикувам (като имам възможност),че продукцията се подправя,разлива в дребни съдове и консумира след 40-я ден! Цифрата 40 да не се бърка с Времето за Което Душата изминава Пътя от Тялото до Небето...

                      Една безсмъртна песен по тоя повод - Главната улица и "Фактор" - 80 години БНР - https://www.youtube.com/watch?v=z_4_Q2xsPVs

                      "Фактор" в сегашен състав - Румен Лозанов - клавишни и вокал,Тодор Андонов - соло-китара,Йордан Съйков - ударни;Весо Тодоров - основател,бас и вокал;Огнян Цолов - соло-вокал.....
                      Преди разливането в дребна посуда, трябва да поседи в по-едри съдове да поизветрее. Два месеца да речем с клечки или дъбов чипс, а най -добре в бъчонка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                        А някои харесват ракия от чучура..
                        Само казанджиите-пиянки щото е на аванта!

                        Иначе аз знам и практикувам (като имам възможност),че продукцията се подправя,разлива в дребни съдове и консумира след 40-я ден! Цифрата 40 да не се бърка с Времето за Което Душата изминава Пътя от Тялото до Небето...

                        Една безсмъртна песен по тоя повод - Главната улица и "Фактор" - 80 години БНР - https://www.youtube.com/watch?v=z_4_Q2xsPVs

                        "Фактор" в сегашен състав - Румен Лозанов - клавишни и вокал,Тодор Андонов - соло-китара,Йордан Съйков - ударни;Весо Тодоров - основател,бас и вокал;Огнян Цолов - соло-вокал.....

                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Добро утро !
                          Плажувате ли бре или тъпчете по стръмните пътеки..?
                          Аз мисля за отпуска и смятам да отида 2-3 дни на спа и 2-3 дни на планина. Морето есента - пак 3-4 дни.
                          Кът се знам що за тиква съм, най - вероятно пак 2/3 от отпуската ще бъда на бачкане....

                          Наздравето сбира !

                          Коментар


                          • Ох, вчера опитвах новата сливова, ама от старата реколта. А някои харесват ракия от чучура. Гади ми се и от миризма, и от вкус. Добре че имаше и грозданка за оправяне на вкуса. И беконче от Лидл мариновано. В случая пресоленкото помагаше. А пък на теферич всичко си е по-сладко от ресторантското.

                            Коментар


                            • Добро утро, тайфата! https://www.youtube.com/watch?v=GP7zpdwo3Xo
                              Стари Бен, нека утрото да е вече по-добро и по-добър да е денят!
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                двамцата със Съкровището изповядваме определена житейска философия, при която наместо да се пази линия, се пази окръжност.
                                Наздраве!
                                Кажи им го как си требе, Съкровище...
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X