IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Тая черпилка ще я оставим за по-напролет. Сипи сега един голям ром, че измръзнах, докът разхождах дебелото псе.
    Наздраве!
    Ай, от мен да мине, видиш съм Тончо Арабията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Благодара за ангажираността. Черпа чаша студена вода от капчука до вазе.
      Тая черпилка ще я оставим за по-напролет. Сипи сега един голям ром, че измръзнах, докът разхождах дебелото псе.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Кака свикнала да й бъдат отравяне неоправдани обвинения, ама за да покаже заинтересованост откъм словата ти, ша вземе да си прехвърли китка от лявото зад дясното ухо.
        Наздраве!
        Благодара за ангажираността. Черпа чаша студена вода от капчука до вазе.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Ша тъ прегърна.....

          В първите дни на февруари отивам за 5 дни на вилата.. душата ми е стон.....

          И аз, и аз, да видя пораженията. Да пием за самообладанието пред загубите инвестиционни - борсови и имотни.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Тоя студен януари не можахме излезем от Кръчмата на Големото село. Само за малко до Пловдива и обратно. 45 дена не мога си видя градината. Бахтън! Кака ще държим отговорна, че се начумери и развали времето. На една позната й виках Връх Чумерна, обаче времето не успяваше го развали.
            Кака свикнала да й бъдат отравяне неоправдани обвинения, ама за да покаже заинтересованост откъм словата ти, ша вземе да си прехвърли китка от лявото зад дясното ухо.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Доброто утро !

              Може и да ви изглежда невъзможно, на на 3х30гр съм......и много ми пречат( треперят) кунките....

              В главата ми се въртят едни екзистенциални въпроси за човешката гнусотия и падение на ценности....?

              Има ли смисъл да даваш, когато си заобиколен от пиявици....?

              Трябва ли да си коректен и честен, когато целта на околните е да напълнят червото до степен, че изхода става невъзможен.....?

              ......................и т,н.

              пп Смятах да напусна форума, но имам нужда от напиване ...виртуално....И Лелчето да намери подобаваща музика, като за пред нагмуцване с розови хапчета...

              Наздраве !

              пп И кви са тез две червени чертички.Да ева и модитата , да ева....
              Я се стегни! Кви са тез скверни слова насред Кръчмата!?
              Наздраве!

              П.П. Немой да обиждаш модературата. Любимец си им, затуй са те така декориралЕ.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Тоя студен януари не можахме излезем от Кръчмата на Големото село. Само за малко до Пловдива и обратно. 45 дена не мога си видя градината. Бахтън! Кака ще държим отговорна, че се начумери и развали времето. На една позната й виках Връх Чумерна, обаче времето не успяваше го развали.
                [L]
                Ша тъ прегърна.....

                В първите дни на февруари отивам за 5 дни на вилата.. душата ми е стон.....


                Коментар


                • Чичо - да ! - има смисъл ! Напук на пиявиците. (казвам го кратко, защото знаеш - в кръчмата няма нужда от много словие.) Разбира се леля е повече от нужна да ни омиротвори душата с някоя малка нощна музика)))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Доброто утро !

                    Може и да ви изглежда невъзможно, на на 3х30гр съм......и много ми пречат( треперят) кунките....

                    В главата ми се въртят едни екзистенциални въпроси за човешката гнусотия и падение на ценности....?

                    Има ли смисъл да даваш, когато си заобиколен от пиявици....?

                    Трябва ли да си коректен и честен, когато целта на околните е да напълнят червото до степен, че изхода става невъзможен.....?

                    ......................и т,н.

                    пп Смятах да напусна форума, но имам нужда от напиване ...виртуално....И Лелчето да намери подобаваща музика, като за пред нагмуцване с розови хапчета...

                    Наздраве !

                    Last edited by aleks262; 24.01.2017, 20:15.

                    Коментар


                    • Тоя студен януари не можахме излезем от Кръчмата на Големото село. Само за малко до Пловдива и обратно. 45 дена не мога си видя градината. Бахтън! Кака ще държим отговорна, че се начумери и развали времето. На една позната й виках Връх Чумерна, обаче времето не успяваше го развали.

                      Коментар


                      • греяна рикия ...идва глобалното затопляне !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq

                          Аз съм на топличко

                          Пък аз - на студено. Току що се прибрах и след малко пак трябва да се шмугна у преспите.
                          Наздраве!

                          П.П. Бих пийнала чаша грог.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq

                            Случва се ... от време на време
                            https://m.youtube.com/watch?v=M6Fk7xz92tE

                            Добро утро Кръчма и наздраве с биричка !
                            Това пробужда и заспалите духове. Ето го и ламаринен вариант:
                            https://www.youtube.com/watch?v=DL4_7AWPEPU
                            https://www.youtube.com/watch?v=TCMQ1FWYM18

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq

                              Случва се ... от време на време
                              https://m.youtube.com/watch?v=M6Fk7xz92tE

                              Добро утро Кръчма и наздраве с биричка !
                              Lelq, температурите навънка са баш за студена биричка - да замръзна външно и вътрешно.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Морген.
                                Кака,тук вътрешната топлина е по-важна,а нея я постигаме по друг начин

                                Сватята сега ще поднесе кафенце с кУрабийки.

                                Хубав ден мили хора.(днес ми е много пипъл френдли)
                                Да видим на къде ще избие
                                Добро утро!


                                Click image for larger version

Name:	penny-lane-coffee-cookies-067_r2.jpg
Views:	1
Size:	59.3 КБ
ID:	3162688
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X