IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq

    Случва се ... от време на време
    https://m.youtube.com/watch?v=M6Fk7xz92tE

    Добро утро Кръчма и наздраве с биричка !
    Това пробужда и заспалите духове. Ето го и ламаринен вариант:
    https://www.youtube.com/watch?v=DL4_7AWPEPU
    https://www.youtube.com/watch?v=TCMQ1FWYM18

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq

      Случва се ... от време на време
      https://m.youtube.com/watch?v=M6Fk7xz92tE

      Добро утро Кръчма и наздраве с биричка !
      Lelq, температурите навънка са баш за студена биричка - да замръзна външно и вътрешно.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Морген.
        Кака,тук вътрешната топлина е по-важна,а нея я постигаме по друг начин

        Сватята сега ще поднесе кафенце с кУрабийки.

        Хубав ден мили хора.(днес ми е много пипъл френдли)
        Да видим на къде ще избие
        Добро утро!


        Click image for larger version

Name:	penny-lane-coffee-cookies-067_r2.jpg
Views:	1
Size:	59.3 КБ
ID:	3162688
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Морген.
          Кака,тук вътрешната топлина е по-важна,а нея я постигаме по друг начин

          Сватята сега ще поднесе кафенце с кУрабийки.

          Хубав ден мили хора.(днес ми е много пипъл френдли)
          Да видим на къде ще избие
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Да не са свършили дървата в печката, че такъв студ в тая кръчма

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              наздраве на пиянките))) нямам пиене, студено ми е и стоя на топло и трезвено))))
              Да се разберем-тук пиянки няма,само ценители
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Днес Слънчице и море, к'во му трябва още на човек ... чаша червено и сладки сънища )
                Наздраве ))

                ...и топла музика от Леля ))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Абсурт! Дори и в името на състезателния и спортсменски дух, нивгаж не бих застанал напреко на Техни Сфетейшестфа от Фишата Модература.
                  Засега сме в добри отношения и не смятам да ги развалям зарад едното напиване!
                  Наздраве!

                  П.П. И що месиш римските пехотинци с гладеаторити - не ми стана ясно!?
                  Не си гледала "Гладиатор". От генерал стана цирков боец. Техни Сфетейшестфа нема откажат 2-3 шотчета, за да те видят на пръсти да танцуваш по бара и на полюлей провисваш. Наздраве за къркандел-издънки!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    Всяко вложено левче в жена е безкрайно дългосрочна инвестиция. Иначе ше излезе, че си е чиста загуба. И не ни стрескай с порязване на всеки десети, щото ште фърлим в гладиаторски борби с модераторките. Нареждаме ви една срещу другите и почвате обръщате шотове. На тях по един, на теб 4-5 на кръг според те колкото са. Печели последния изпружен. И без да мамиш като се връзваш за бара.
                    Абсурт! Дори и в името на състезателния и спортсменски дух, нивгаж не бих застанал напреко на Техни Сфетейшестфа от Фишата Модература.
                    Засега сме в добри отношения и не смятам да ги развалям зарад едното напиване!
                    Наздраве!

                    П.П. И що месиш римските пехотинци с гладеаторити - не ми стана ясно!?
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Щот съм не инвеститор. Не признавате за инвестиция парите на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, дет ги харча за усъвършенстване.
                      Наздраве!

                      П.П. Никъв меч няма да вадя. Ша нося орела на легиона от инвеститорЕ и кат са нафиркам, ща го загубя. И после следва децимация. Моли се не се случиш десети/двадесети/тридесети по ред на масата, кат започнем за отброявяме.
                      Всяко вложено левче в жена е безкрайно дългосрочна инвестиция. Иначе ше излезе, че си е чиста загуба. И не ни стрескай с порязване на всеки десети, щото ште фърлим в гладиаторски борби с модераторките. Нареждаме ви една срещу другите и почвате обръщате шотове. На тях по един, на теб 4-5 на кръг според те колкото са. Печели последния изпружен. И без да мамиш като се връзваш за бара.
                      Last edited by Trakatrak'; 22.01.2017, 19:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        Bacardi...хм , по добре / купешки/ звучи !
                        Да ..., то в инвеститорски форум, всичко трябва купешко звучене за има.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          Чак пък толкуз садо-мазо. Аз съм приветлив тип, ще ти се усмихвам и дразна на тема как се разглабя карабина. Пък ти ше черпиш,,,, ром след ром.
                          Каке, ма що верно не вземеш да додеш на следващата среща да подплашиш малце спекулантската конкуренция. С твоите бедра и прасци на римски легионер ште облечем с римски бойни доспехи и въоръжим с къс меч, че да подгониш тез разтропани дребни и средни инвеститори. Размечтах се! Наздраве за светлите мечти!
                          Щот съм не инвеститор. Не признавате за инвестиция парите на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, дет ги харча за усъвършенстване.
                          Наздраве!

                          П.П. Никъв меч няма да вадя. Ша нося орела на легиона от инвеститорЕ и кат са нафиркам, ща го загубя. И после следва децимация. Моли се не се случиш десети/двадесети/тридесети по ред на масата, кат започнем да отброявяме.
                          Last edited by tnm; 22.01.2017, 19:33.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            наздраве на пиянките))) нямам пиене, студено ми е и стоя на топло и трезвено))))
                            По-добре на топло и трезвено, отколкото на студено и омъглено. Дерэай, Слънчице се задава!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Дестилирана тръстикова меласа, ма ногу дълго. За тва - ром.
                              Наздраве!
                              Bacardi...хм , по добре / купешки/ звучи !

                              Коментар


                              • наздраве на пиянките))) нямам пиене, студено ми е и стоя на топло и трезвено))))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X