IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А това е за Кака. Да запретва ръкави, да чисти глави и гръбнаци, да овалва в брашънце и да ги мята в тигана. Настояща гавра с гаврос!

    Коментар


    • Хрускаво, хрупкаво, хрущящо, омекотено със заливка от сметанов шоколад. Ммммм.... Не барайтеее, това е за мен. Втората порция за вас. Ако не спре токът, не се свърши матр'ялът или не изпуши гофретникът.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Сипете Кръчма, за Бог да прости....
        Така го усетих Бен. (затова пуснах онази първата жица), Съжалявам за загубата, Довечера ще сипя и за бог да прости. Първата година е тежка. Но това е живота, идваме от някъде, отиваме някъде...доброто и спомена ни топлят душата, (и капитана понякога.)
        Last edited by precakanoto; 07.08.2018, 11:54.
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



          Няма изворна, щот ме мързи да ходя до извора. Чешмяна ще пиеш. Не е като да е без хич, дори лед ми се откъсна от сърцето.
          Наздраве!
          Това не минава за почерпка, а за гавра. Утре ште черпа с гаврос, непочистени и несготвен. Да видим как си със сушито. Наздраве за хамсията!
          ​​​​​​

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Сипете Кръчма, за Бог да прости....
            Бог да прости починалите! Светла им памет!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Сипете Кръчма, за Бог да прости....
              Уф, за това се отлива. Моите съболезнования!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Сипете Кръчма, за Бог да прости....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Сипете !!!!
                  Имам повод да почерпя. но не сега,, Нека сега на Старият Бен да му се стопли душата! И за него -не една а две траш-жици - https://www.youtube.com/watch?v=k7_hwgD1ugg
                  https://www.youtube.com/watch?v=sXPkmIwwobA
                  Наздраве за да се оправи добрия Бен
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Каке, нещо поне от кумова срама сложи на масата. Нещо дребно за теб - я диво прасенце, я меча лапа, я скалпа на некое чиче. И студена изворна водица да си потвърдим лафа за едната хладка чаша вода.


                    Няма изворна, щот ме мързи да ходя до извора. Чешмяна ще пиеш. Не е като да е без хич, дори лед ми се откъсна от сърцето.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                      Квозначе ТОВА ?
                      питам Аз...
                      Квозначе, та квозначе? Значе, че нема плате. Такава ни е тя. Кани компанията и после се гаври с нашта байганьовска засилка. Ни винце, ни круши, ни кайсиева да я питаме откъде ги взема.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Аз имам повод за почерпка, та затуй някой да вземе и да почерпи.
                        Наздраве!
                        .
                        П.П. Днес се преобръщало времето и лятото отстъпвало място на есента.
                        Каке, нещо поне от кумова срама сложи на масата. Нещо дребно за теб - я диво прасенце, я меча лапа, я скалпа на некое чиче. И студена изворна водица да си потвърдим лафа за едната хладка чаша вода.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Ми такъв празник е днес - Преображение Господне. От баба ми знам, че днес е денят, в който се берат първите чепки грозде, преди това не било богоугодно. А щом се бере грозде, значи се прави и ракия - от това по-добър повод не знам. Наздраве!

                          Тази седмица ходих до Беклемето и малко разходка до дерменка - това хората сме уникални животни, деба. Пълни олигофрени - с коли, бъгита, кросови моторчета порят планината и развалят идилията на всичко, педалчетата му нейдни. Всичко яко прави барбекюта и маа мръвки, след като е осрал растителността наоколо - толкова много се изнервих, но такива сме си, тъпи говеда

                          Иначе има и плюсове от говедата в човешки образ - в една изровена от бъгитата коловозна линия и отмита от дъждовете след това си намерих връх от стрела. Ръждясала, много ръждясала, но здрава, запазила се. Зачудих се към кой ли е изстреляна, какви ли поразии е причинила, колко сме малки пред планината и едно парче метал, докато се правим на богове....

                          Абе наздраве!
                          Без да съм знаел опитах една нова кандидат-асма, бяла, почти без семки. Дано успея да я разклоня и да ражда яко, що вкусна ми се видя. С издължени гроздета и напомня на безсемково. Иначе другото ми десертно грозге бая болно. Наздраве за новите сортове!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Айде, че вчера си намерих един смокинов балсамико дома - остатък от италианските запаси, които пак ще попълвам след месец по амалфийското крайбрежие и Капри, та дано да става за мезе към коняка. Ако не става - камъните са в моята градина
                            Има некъв сериал Капри по К1, така че се подхотвяй. Предполагам е интригантски по фабула, та тренирай за италиански номера. Нема ти е излишно. Особено при пазаруване. Глей ти не личи, че си турист. Прави се на сицилианец. Наздраве за мафията! В минали времена кога е била с прогресивна роля.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Така си е, но и приготвянето им трябва да е изрядно. Гледам, на Бучин проход виси вече два месеца табела, че продават сарнела. Бая има по горите и поляните, но е за хора, дето не се колебаят. Докато нацелят пироговката.

                              Като прочетох "продават" - се сетих за случката, когато един среща някакъв си и го предупреждава: "Дядо бе - тия гъби, които береш не стават за ядене! Отровни са!", а дядото му казва: "Че кой е казал, че ще ги ям? Те са ми за продан!"

                              Що се отнася до приготвянето /изрядно?/ на превъзходната по вкус Сърнела - бързата рецепта е - изпържени или панирани - Вярно, пърженото си е вредно, но с повечко бира нещата се балансират откъм холестерол... ..., иначе - ако иска да си поиграе човек - може и туршия или мариновани - с всичко останало... /превъзходно мезе за всичко/.

                              Коментар


                              • Айде, че вчера си намерих един смокинов балсамико дома - остатък от италианските запаси, които пак ще попълвам след месец по амалфийското крайбрежие и Капри, та дано да става за мезе към коняка. Ако не става - камъните са в моята градина
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X