IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Oф, айде аз ще сложа нещичко като за 20-годишнина, нали съм си романтичен - веднъж една такава мома (една идея малко по-зряла) бая зор ми отвори да ѝ намеря подходящото виски (че внос се наложи и т.н., то и цената излезе като за трошка нов внос), пък тя накрая се "продаде" за един вкиснал оцет, образно казано (или на един, вкиснал като оцет и почти толкова ценен). Ама жени
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Ми начиии.... Черпъ наред.... Наздраве на сички!!!
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

        Квозначе ТОВА ?
        питам Аз...
        Мчи ..., двайсетгодишен повод имам и понеже съм от хабитат, де ни е забранено за черпим, думам,некой друг да почерпи за здравето на повода.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Аз имам повод за почерпка, та затуй някой да вземе и да почерпи.
          Наздраве!
          .
          П.П. Днес се преобръщало времето и лятото отстъпвало място на есента.
          Квозначе ТОВА ?
          питам Аз...
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Неам идея к'во това ама ако е повод да се пие ... Наздраве!!!
            Аз имам повод за почерпка, та затуй някой да вземе и да почерпи.
            Наздраве!
            .
            П.П. Днес се преобръщало времето и лятото отстъпвало място на есента.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Неам идея к'во това ама ако е повод да се пие ... Наздраве!!!
              Ми такъв празник е днес - Преображение Господне. От баба ми знам, че днес е денят, в който се берат първите чепки грозде, преди това не било богоугодно. А щом се бере грозде, значи се прави и ракия - от това по-добър повод не знам. Наздраве!

              Тази седмица ходих до Беклемето и малко разходка до дерменка - това хората сме уникални животни, деба. Пълни олигофрени - с коли, бъгита, кросови моторчета порят планината и развалят идилията на всичко, педалчетата му нейдни. Всичко яко прави барбекюта и маа мръвки, след като е осрал растителността наоколо - толкова много се изнервих, но такива сме си, тъпи говеда

              Иначе има и плюсове от говедата в човешки образ - в една изровена от бъгитата коловозна линия и отмита от дъждовете след това си намерих връх от стрела. Ръждясала, много ръждясала, но здрава, запазила се. Зачудих се към кой ли е изстреляна, какви ли поразии е причинила, колко сме малки пред планината и едно парче метал, докато се правим на богове....

              Абе наздраве!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Най-доброто мезе за всяко пиене е това, от снимката:

                [ATTACH=CONFIG]n3366760[/ATTACH]


                В интерес на истината - не стига, че лятото беше предразполагащо - тия гъби - чудо на природата - никой не ги е обрал и много от тях вече не стават, но още повече чакат да бъдат обрани... )) Много Сърнели, много Манатарки, Рижики и всичко друго - на когото - каквото му харесва... Вкусни и с всички качества на пълноценна храна - витамини, минерали... /за който си направи труда да ги познава и да събира сред природата/...

                Наздраве!
                Така си е, но и приготвянето им трябва да е изрядно. Гледам, на Бучин проход виси вече два месеца табела, че продават сарнела. Бая има по горите и поляните, но е за хора, дето не се колебаят. Докато нацелят пироговката.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                  Ти кът пиеш от чучура, мисълта ти се точи кът първак....
                  А така, Чиче, мойта мисъл първа излита, без много му мисля, затова люта и вредителна, но най-ценна откъм екстракт градусен и чисти около себе си.
                  Last edited by Trakatrak; 06.08.2018, 12:42.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Объркал си нещо профила. Аз съм си била винаги сочна, черномура, с ведър и закачлив поглед. Не стига, де фантазираш, ами и ги споделяш тук фантазиите си.
                    Наздраве!

                    П.П. Бях у Чужденеция, че третите ти братчедки по майчина линия нещо бяха луднали и се налагаше бърза и компетентна намеса.
                    Я си пусни снимката да видим кой се объркал. Оная груповата. С многото лубовници, не, ами колеги по призвание.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Затуй и мисълта ти е таквази една ...
                      Мисълта ми е странно опианена, ама кво ли разбирате това редовните трезвениците и редовните пияници. Всичко редовно, равно и право щете да ви е.
                      Last edited by Trakatrak; 06.08.2018, 12:43.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                        Ох, вчера опитвах новата сливова, ама от старата реколта. А някои харесват ракия от чучура. Гади ми се и от миризма, и от вкус. Добре че имаше и грозданка за оправяне на вкуса. И беконче от Лидл мариновано. В случая пресоленкото помагаше. А пък на теферич всичко си е по-сладко от ресторантското.

                        Най-доброто мезе за всяко пиене е това, от снимката:

                        Click image for larger version

Name:	DSC02993.JPG
Views:	1
Size:	14.0 КБ
ID:	3366760



                        В интерес на истината - не стига, че лятото беше предразполагащо - тия гъби - чудо на природата - никой не ги е обрал и много от тях вече не стават, но още повече чакат да бъдат обрани... )) Много Сърнели, много Манатарки, Рижики и всичко друго - на когото - каквото му харесва... Вкусни и с всички качества на пълноценна храна - витамини, минерали... /за който си направи труда да ги познава и да събира сред природата/...

                        Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Да не си станал Преображенец
                          Наздраве!
                          Неам идея к'во това ама ако е повод да се пие ... Наздраве!!!
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Сипете.... Мамка му и живот.... Да се лее ром от сутринта...
                            Да не си станал Преображенец
                            Наздраве!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Сипете.... Мамка му и живот.... Да се лее ром от сутринта...
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                Ох, вчера опитвах новата сливова, ама от старата реколта. А някои харесват ракия от чучура. Гади ми се и от миризма, и от вкус. Добре че имаше и грозданка за оправяне на вкуса. И беконче от Лидл мариновано. В случая пресоленкото помагаше. А пък на теферич всичко си е по-сладко от ресторантското.
                                Затуй и мисълта ти е таквази една ...

                                Коментар

                                Working...
                                X