IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Малиии, много калории станаха,сега и торта
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      По принцип, отлежалия коняк се поднася с десерта, като завършек на вечерта. Една шоколадова торта би му дошла твърде добре.
      Наздраве!
      Наздравe, tnm!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

        Туй го знам питах се за нещо друго.
        А по отделно ли или заедно?
        По принцип, отлежалия коняк се поднася с десерта, като завършек на вечерта. Една шоколадова торта би му дошла твърде добре.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          ми аз помислих, че питаш на мен какво ми се яде. Заедно. Ти може с каквото искаш. Интересно като вкус е и с плодова салата, ама зависи от твойто виждане по въпроса и наличните плодове. На мен и със сирене ми харесва, но на теб може да ти се стори извратено
          А,не няма проблем,всеядно съм и нямам скрупули в плюскането,виж за сиренето....
          Абе и аз мога със сирене
          На динята много ми ходи сиренето.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

            Туй го знам питах се за нещо друго.
            А по отделно ли или заедно?
            ми аз помислих, че питаш на мен какво ми се яде. Заедно. Ти може с каквото искаш. Интересно като вкус е и с плодова салата, ама зависи от твойто виждане по въпроса и наличните плодове. На мен и със сирене ми харесва, но на теб може да ти се стори извратено

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Шоколад с лешници
              Туй го знам питах се за нещо друго.
              А по отделно ли или заедно?
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Имам метакса,намерих я зарината в дъното на барчето.
                Кажи мезето за нея
                Шоколад с лешници

                Коментар


                • Имам метакса,намерих я зарината в дъното на барчето.
                  Кажи мезето за нея
                  П.с. музиката хубава.
                  Last edited by hemilio; 24.08.2017, 23:42.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Dа пуснем музика
                    https://m.youtube.com/watch?v=rU_EweSJfGE

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Дубрутру.
                      Стана време да налеем в чашките
                      Сипвай! Кaкво има?

                      Коментар


                      • Дубрутру.
                        Стана време да налеем в чашките
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Не ще го критикуваме, защото самокритичността на дъщеричката е продукт на самата дъщеричка Не си ли чувал, че колкото повече знаем толкова повече разбираме че е едно нищо от познанието !? Май от едното ухо е влязло, а от другото ти е излязло това недоразбиране)))) И не ме баламосвай, просто отвори си студентската книжка и си припомни там какво число има срещу изпита по математически анализ )))) Истината лекува )))

                          Не разбирам твоята философия, затова предпочитам да си мисля, че си вложила много несвързани мисли - и то само в 4-5 изречения... Как го постигаш това? Не за друго, но не е по силите на всеки! ))

                          Освен това - защо да "баламосвам" жена /умна и разсъдлива/ - ако тя използва толкова крещящи факти. Този математически анализ беше голям трап тогава, а и сега ми го мелят на главата... Ми - щом математическият анализ е мерило за разбиране /недоразбиране/ на нещата /от жУОта/ - значи съм мноО зле: имам Добър 4 - далееееч от шестицата! Все пак, за твое успокоение - сигурен съм, че наоколо има и отличници... Нали знаеш отговора на въпроса, кой ги яде хубавите ябълки - и тати ще ти го каже по подобен начин - "отличниците, Иванчо, отличниците!" ))

                          Кафето ми свърши... ..., посипах си главата с пепел и истината ме излекува /според препоръката горе/...

                          Коментар


                          • Не ще го критикуваме, защото самокритичността на дъщеричката е продукт на самата дъщеричка Не си ли чувал, че колкото повече знаем толкова повече разбираме че е едно нищо от познанието !? Май от едното ухо е влязло, а от другото ти е излязло това недоразбиране)))) И не ме баламосвай, просто отвори си студентската книжка и си припомни там какво число има срещу изпита по математически анализ )))) Истината лекува )))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              или "недонаученото" )))) наздраве мога ли да кажа !?

                              Тоя тати май Ше го критикуваме! Що е поставил акцента върху самокритичността на дъщеричката???... Ми - с тая самокритичност ТО не може да стане най-често срещаният тип жена - знаещата всичко на тоя свят! Какво ще правим сЯ? Да я връщаме на щъркела, с големия клюн - вече е късно..., а и той приема рекламации само до петия ден от доставянето на пратката... ))

                              Ей го - на: ТО е толкова самокритично и плахо, че дори, за да каже наздраве - иска разрешение... Горкото - съжалих го в тая безпътица... Мииии, тати няма ли го наоколо, за да даде разрешение!

                              Сложен казус! Не е по силите ми, но понеже при мен времето е за "Наздраве!" - сега ТО ме хвърли в недоумение. Дали да звънна на майка ми, за да ѝ искам разрешение за наздравицата?

                              Наздраве! ))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i4o
                                Прецаканото, смени си ника с "Умничкото"....!
                                или "недонаученото" )))) наздраве мога ли да кажа !?
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X