IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    През половин час ли? Че то как си мрънка около канелката и ще се успи с буренцето, а вий доверчиво го чакайте. Хм, жени! Немат опит с кръчмите и избите.
    Хммм, мъже. Идея си нямат какво може да им се случи, когато насреща си имат разлютена менада.
    Напълни чашата и стига философства!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • [QUOTE=съни(тя);n3323629]
      Наздраве с баш реалната ))



      Наздраве! Троянци - наистина ги тача! Постигат си качеството, разширяват пазарите, бива ги...

      Шопската е от мен!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Става, Съни. Тъкмо ще пращаме мрънкалото през половин час в избата да я пълни от бурето.
        Наздраве!
        През половин час ли? Че то как си мрънка около канелката и ще се успи с буренцето, а вий доверчиво го чакайте. Хм, жени! Немат опит с кръчмите и избите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          Наздраве с баш реалната ))



          Тънъмъ, таз вечер съм на бара и наливам )) ма, не разбрах колко голяма да е каната.... някакво ритонче гледам окачено на стената двулитрово, ще ти натежи ли
          Става, Съни. Тъкмо ще пращаме мрънкалото през половин час в избата да я пълни от бурето.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
            Габровчани доста добре познават аромата на сливата.

            В Габрово подобен аромат ми е останал в съзнанието и се е превърнал за мен в идея - фикс, ако и тогава да не близвах ракия...

            ....
            )))
            Наздраве с баш реалната ))



            Тънъмъ, таз вечер съм на бара и наливам )) ма, не разбрах колко голяма да е каната.... някакво ритонче гледам окачено на стената двулитрово, ще ти натежи ли

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

              На мен - с "Карнобатска гроздова" от най-простата или "Грозден" пак от същия сой! Бай Минко е факир - единствения който се сети,че демократичен винпром може да вирее само ако е близо до комунистически (Карнобат до Славянци).
              Наздраве за демократичните превъплащения на тракийския Загрей, с Карнобатска гроздова )

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Добро утро!
                За мен кана червено вино и телешка пастърма, че по серпентините от връх Св. Никола към хабитата съм загубила около 30 единици от хемоглобина си.
                Наздраве!
                За анемичните почивка и сън. Време е да опразват кръчмата и да се гушкат с ояденото псе да им отнеме напрежението. Така е като си нямат котка.

                Коментар


                • Добро утро!
                  За мен кана червено вино и телешка пастърма, че по серпентините от връх Св. Никола към хабитата съм загубила около 30 единици от хемоглобина си.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Габровчани доста добре познават аромата на сливата.

                    В Габрово подобен аромат ми е останал в съзнанието и се е превърнал за мен в идея - фикс, ако и тогава да не близвах ракия...

                    Значи, сливова ракия, изстудена - с огромна салата - е нещо много добро, включително и с една хубава супичка... 50-грамка, не повече! Еми - па не се научиЙме да пием..., само така - за настроение и отпускане...

                    Иначе - нали го знаете Недялко - ненадминат е в римата за сливата - с неговото "Кооперативно"...



                    В мойта нива цъфна слива.

                    В твойта нива цъфна слива.

                    Твойта слива си я бива,

                    но и мойта си я бива.

                    Всеки сливи ще добива

                    само в кооператива,

                    в който дружно ще се слива

                    мойта слива с твойта слива.


                    )))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                      На мен - с "Карнобатска гроздова" от най-простата или "Грозден" пак от същия сой! Бай Минко е факир - единствения който се сети,че демократичен винпром може да вирее само ако е близо до комунистически (Карнобат до Славянци).
                      Абе и бай Петко добре работеше. Не знам дали е още в играта.... ЛВК Търговище

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        С коя купешката ракия да ви кажа Наздраве,))
                        На мен - с "Карнобатска гроздова" от най-простата или "Грозден" пак от същия сой! Бай Минко е факир - единствения който се сети,че демократичен винпром може да вирее само ако е близо до комунистически (Карнобат до Славянци).

                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                          Само заради думата “коняк”, ония от Франция могат да ги върнат в 1ви клас...
                          Пълно е с идиоти. Шампанско не правят ли?
                          Това е грешка на магазина. От избата не са толкова прости.
                          http://vinaritrade.com/%D0%B1%D1%80%...0-700-20%D0%B3

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                            Само заради думата “коняк”, ония от Франция могат да ги върнат в 1ви клас...
                            Пълно е с идиоти. Шампанско не правят ли?
                            То на кутията мисля, че не пише. Едва ли са такива глупаци. Иначе онлайн магазина да му мисли.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              http://www.meik98wines.com/%D0%B5%D0...0%B0%D0%B4__32

                              По цените може и да стават вината.

                              Ракията не беше с такъв етикет нито едно време, нито преди 5-6 години.
                              Само заради думата “коняк”, ония от Франция могат да ги върнат в 1ви клас...
                              Пълно е с идиоти. Шампанско не правят ли?

                              Коментар


                              • http://www.meik98wines.com/%D0%B5%D0...0%B0%D0%B4__32

                                По цените може и да стават вината.

                                Ракията не беше с такъв етикет нито едно време, нито преди 5-6 години.

                                Коментар

                                Working...
                                X