IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Блажени са тия, де не знаят какво и за какво са го учили, ала тапията им топли вътрешното джебче. Навремето ми стигаше бала да вляза право в СУ, ама нали будала, кой ще им помни толкоз нормативи? Та се набутах да запаметявам дати. Гумена глава! Да пием за и с разпуснатите юристи, само ако са разхайтени в извънработно време! И ако черпат наред, а не само клакьорки на подвеждащи числа. Така и баба знае. Не говоря за Тянка.
    Ще ти обърна необходимото фнимание, кога докарам количеството на червените си кръвни телца в санитарния минимум. Ни щъ да си хабя енергия да та храча.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Извинявам се на аудиторията , ама инсекта не уцели момента за бъзик. Приятна ви вечер
      https://m.youtube.com/watch?v=nQG_cK9mI0k
      Как да не съм уцелил? Има ли пиене на масата и настроението се повдига.
      https://www.youtube.com/watch?v=Kdyg1a60aQU
      https://www.youtube.com/watch?v=OsrIZdN921Y
      Last edited by Trakatrak; 16.04.2018, 19:34.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Ножът ти е дървен....( в пряк и преносен смисъл)


        Хъммммм, яко, жилаво дръво, не като при теб клонче провисено на храстче.Наздраве за абаноса!

        Коментар


        • Извинявам се на аудиторията , ама инсекта не уцели момента за бъзик. Приятна ви вечер
          https://m.youtube.com/watch?v=nQG_cK9mI0k

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Ти не се обаждай! Торта за теб нема. Твърде слабичък, дърт и немощен си за такава захарнобомбена торта. Сигурно и диабета почуква на вратичката, а? Да помогнем на Чиче като му изядем захарчетата. В пряк и преносен смикъл.
            Ножът ти е дървен....( в пряк и преносен смисъл)



            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              И аз, и аз....
              Ти не се обаждай! Торта за теб нема. Твърде слабичък, дърт и немощен си за такава захарнобомбена торта. Сигурно и диабета почуква на вратичката, а? Да помогнем на Чиче като му изядем захарчетата. В пряк и преносен смикъл.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Пренебрегнат ли се чувстваш, та ми даваш наклон на кой да се слагам?
                При такава апетитна торта лиги се разтекоха. Та реших да я забърша докато се колебаеш като колко калории е и къде ще ги натрупаш. Слагачка! Слага си подплънки мастни на разни места. Гладиариум трябва. Наздраве за лечебното проследяване как ти прилапвам тортата!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Пренебрегнат ли се чувстваш, та ми даваш наклон на кой да се слагам?
                  И аз, и аз....

                  Коментар


                  • Добро утро !
                    Гледам сте се разпиштулявили...
                    Торти, коняци - торти, коняци.....
                    Алоууу...
                    Тез калории требва некъде да ги изразходвате бре....Мислите ли по въпроса..?

                    Сяя, Лелчето щот ще ходи при папата, може спокойно да съгреши, щот три пъти "Отче наш " и всичко е ок..
                    Имам една молба ...Ако може на площада пред Ватикана има едно шадраванче със светена вода.....Да налей една малка бутилчица и да ръси в Кръчмата кът се върне, че едни игли и оси вършеят наоколо....

                    Наздраве !

                    пп Аз вече съм на собствени салати айсберг с рукула, магданоз, кресон и 30 гр ракийка...ВЪЛШЕБНО !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Подмазвачка! На адвокати да се слага?! Явно не чете вицове за адвокати. Наздраве за юрист-консултите!
                      Пренебрегнат ли се чувстваш, та ми даваш наклон на кой да се слагам?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Клакьорките не са глупави и се сещат и без уточнения! Наздраве !
                        Подмазвачка! На адвокати да се слага?! Явно не чете вицове за адвокати. Наздраве за юрист-консултите!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Блажени са тия, де не знаят какво и за какво са го учили, ала тапията им топли вътрешното джебче. Навремето ми стигаше бала да вляза право в СУ, ама нали будала, кой ще им помни толкоз нормативи? Та се набутах да запаметявам дати. Гумена глава! Да пием за и с разпуснатите юристи, само ако са разхайтени в извънработно време! И ако черпат наред, а не само клакьорки на подвеждащи числа. Така и баба знае. Не говоря за Тянка.
                          Клакьорките не са глупави и се сещат и без уточнения! Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Ми то и аз не знам, ама така пише у едната димплома Благодарско, ще пийна едно за твое здраве, че довечера ще трябва да черпавам със суши...
                            Блажени са тия, де не знаят какво и за какво са го учили, ала тапията им топли вътрешното джебче. Навремето ми стигаше бала да вляза право в СУ, ама нали будала, кой ще им помни толкоз нормативи? Та се набутах да запаметявам дати. Гумена глава! Да пием за и с разпуснатите юристи, само ако са разхайтени в извънработно време! И ако черпат наред, а не само клакьорки на подвеждащи числа. Така и баба знае. Не говоря за Тянка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                              Не знаех..., днес разбрах, че си юристин. Весел празник и наздраве!

                              Ми то и аз не знам, ама така пише у едната димплома Благодарско, ще пийна едно за твое здраве, че довечера ще трябва да черпавам със суши...
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                начи, само Леля се сети да ми честити празника (жената, понеже и тя е мастит адвокатин, също не се е сетила, но скоро може и да си получи китките по куриер, та белким се сети и тя), затова и само нея черпавам с шЪколадено-целувчена торта.

                                И едно коняче за разкош
                                Благодаря! Ще си ги взема! А жената може да има сложно дело и да няма време или да е подготвила късна изненада

                                Коментар

                                Working...
                                X