IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Пренебрегнат ли се чувстваш, та ми даваш наклон на кой да се слагам?
    И аз, и аз....

    Коментар


    • Добро утро !
      Гледам сте се разпиштулявили...
      Торти, коняци - торти, коняци.....
      Алоууу...
      Тез калории требва некъде да ги изразходвате бре....Мислите ли по въпроса..?

      Сяя, Лелчето щот ще ходи при папата, може спокойно да съгреши, щот три пъти "Отче наш " и всичко е ок..
      Имам една молба ...Ако може на площада пред Ватикана има едно шадраванче със светена вода.....Да налей една малка бутилчица и да ръси в Кръчмата кът се върне, че едни игли и оси вършеят наоколо....

      Наздраве !

      пп Аз вече съм на собствени салати айсберг с рукула, магданоз, кресон и 30 гр ракийка...ВЪЛШЕБНО !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Подмазвачка! На адвокати да се слага?! Явно не чете вицове за адвокати. Наздраве за юрист-консултите!
        Пренебрегнат ли се чувстваш, та ми даваш наклон на кой да се слагам?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Клакьорките не са глупави и се сещат и без уточнения! Наздраве !
          Подмазвачка! На адвокати да се слага?! Явно не чете вицове за адвокати. Наздраве за юрист-консултите!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Блажени са тия, де не знаят какво и за какво са го учили, ала тапията им топли вътрешното джебче. Навремето ми стигаше бала да вляза право в СУ, ама нали будала, кой ще им помни толкоз нормативи? Та се набутах да запаметявам дати. Гумена глава! Да пием за и с разпуснатите юристи, само ако са разхайтени в извънработно време! И ако черпат наред, а не само клакьорки на подвеждащи числа. Така и баба знае. Не говоря за Тянка.
            Клакьорките не са глупави и се сещат и без уточнения! Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Ми то и аз не знам, ама така пише у едната димплома Благодарско, ще пийна едно за твое здраве, че довечера ще трябва да черпавам със суши...
              Блажени са тия, де не знаят какво и за какво са го учили, ала тапията им топли вътрешното джебче. Навремето ми стигаше бала да вляза право в СУ, ама нали будала, кой ще им помни толкоз нормативи? Та се набутах да запаметявам дати. Гумена глава! Да пием за и с разпуснатите юристи, само ако са разхайтени в извънработно време! И ако черпат наред, а не само клакьорки на подвеждащи числа. Така и баба знае. Не говоря за Тянка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                Не знаех..., днес разбрах, че си юристин. Весел празник и наздраве!

                Ми то и аз не знам, ама така пише у едната димплома Благодарско, ще пийна едно за твое здраве, че довечера ще трябва да черпавам със суши...
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  начи, само Леля се сети да ми честити празника (жената, понеже и тя е мастит адвокатин, също не се е сетила, но скоро може и да си получи китките по куриер, та белким се сети и тя), затова и само нея черпавам с шЪколадено-целувчена торта.

                  И едно коняче за разкош
                  Благодаря! Ще си ги взема! А жената може да има сложно дело и да няма време или да е подготвила късна изненада

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    начи, само Леля се сети да ми честити празника (жената, понеже и тя е мастит адвокатин, също не се е сетила, но скоро може и да си получи китките по куриер, та белким се сети и тя), затова и само нея черпавам с шЪколадено-целувчена торта.

                    И едно коняче за разкош
                    Не знаех..., днес разбрах, че си юристин. Весел празник и наздраве!

                    Коментар


                    • начи, само Леля се сети да ми честити празника (жената, понеже и тя е мастит адвокатин, също не се е сетила, но скоро може и да си получи китките по куриер, та белким се сети и тя), затова и само нея черпавам с шЪколадено-целувчена торта.

                      И едно коняче за разкош
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Наздраве с виртуалната!
                        пп. Колко често играеш?
                        Тото не играя, веднъж-дваж годишно, ако някой ме подсети. иначе си цъкам разни бетинги, за да поддържам адреналина жив с илюзията, че ще спечеля. Наздраве
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Благодаря, вече пратих китки на жената
                          Не излезе, даже пуснах комбинация с още едно число, ама нъцки. Здраве да е, черпя една виртуална - аз съм си хазартен тип, така че, ако ти дойде вдъхновение свише отново за някое число, драскай, пак ще го пробвам. Наздраве - такъв спомен ми е останал от Брюксел - липса на свинско в депутатските еврокюфтета и еднометрови дъски с различни бири
                          Наздраве с виртуалната!
                          пп. Колко често играеш?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Честит празник!
                            пп. Печелим ли?
                            ​​​​​​пп. Добро утро и наздраве!
                            Благодаря, вече пратих китки на жената
                            Не излезе, даже пуснах комбинация с още едно число, ама нъцки. Здраве да е, черпя една виртуална - аз съм си хазартен тип, така че, ако ти дойде вдъхновение свише отново за някое число, драскай, пак ще го пробвам. Наздраве - такъв спомен ми е останал от Брюксел - липса на свинско в депутатските еврокюфтета и еднометрови дъски с различни бири
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Имаш я, ще ти я пратя по пощата
                              Честит празник!
                              пп. Печелим ли?
                              ​​​​​​пп. Добро утро и наздраве!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Хммм, мъже. Идея си нямат какво може да им се случи, когато насреща си имат разлютена менада.
                                Напълни чашата и стига философства!
                                Пак прецакахме Чичи! И Анонимко!

                                Коментар

                                Working...
                                X