IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    Добро утро! Сладко е, благодаря!
    Кое е сладко, кое....

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Ланкастър или Йорк /чакай да видя у чичко Гугъл кой печелеше накрая, щот не помня Тюдорите накъде бяха по-близо, ако и герба им да беше компилация от двете рози - бяла и червена/
      Наздраве!

      П.П. Ко шъ кажеш тангото да не го играем, ми да го танцуваме!?

      Добро утро !
      Щом не е писал - да го изтракаме, пак добре...
      Все на казачок го избива, таз Тарантула....Простено му е от мен..Ноо, третата не прощава....

      пп Днес имам ужасно много работа, но следвайки мъдрите съвети на Тянка, като имаш таквоз чудо, седни да си починеш преди това....

      пп Ей дъртия, видя ли как се разтапя дамско сърце....Със слушане...



      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Добро утро, Lelq! да изпием по кафе?


        Да ти е сладко!
        Добро утро! Сладко е, благодаря!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Взехме се, Тянке! Почна се войната на бодлите. Ще играме танго.
          Ланкастър или Йорк /чакай да видя у чичко Гугъл кой печелеше накрая, щот не помня Тюдорите накъде бяха по-близо, ако и герба им да беше компилация от двете рози - бяла и червена/
          Наздраве!

          П.П. Ко шъ кажеш тангото да не го играем, ми да го танцуваме!?
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Добро утро, Lelq! да изпием по кафе?


            Да ти е сладко!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Добро утро, Кръчма!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



                Кви ги пишеш бре...
                Шъ вриж в казаня....
                У форумя няма таквиз дами...Всички са до годините на ракията дето я пия вечер - 25 гр....


                Лека нощ !

                пп Чета, че Лелчето е на среща...За нея това не важи....Може да не е лека, но поне да е ползотворна ( пардон, плодотворна..)
                2х40 ще рече, че пият хем ракия, хем ром. Ама къде у теб такава присетливост.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Щъ кажа скромно дето само, че на взаимност от моя страна се радваш! Чувствата са споделени
                  Наздраве!
                  Взехме се, Тянке! Почна се войната на бодлите. Ще играме танго.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Начев, бъди предпазлив! Кви диаманти, че пък и баш на Арахната у двора!?
                    Сигур е опънал хамака и търси кой да му прекопае градинката, докът той се люля на него.
                    Наздраве!
                    Почна се усещаш, ама късно. Шти посоча парцелчето къде да мъстиш като разрохваш на тракащата мърда лехите за доматите. Пасле може те пусна на по-тесния хамак с надежда се изсулиш от него.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Мълчи ма! Не виждаш ле, че ти уреждам съюз и подпомагане във вербалната и епистоларната практика. Както те мързи, Начко ще говори и пише вместо теб. Нали си ми основен антипод, трябва те кътам да има кого да разигравам. Айде, кажи две благи думи на Накчко като "Вечен съюз!"
                      Щъ кажа скромно дето само, че на взаимност от моя страна се радваш! Чувствата са споделени
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • A, Ясно, благопдаря за поясненията, важно беше Няма вече готини певици или ако има, все с тъмнозелени се мъкнат, а едно време Бритниту беше звезда. Те това ми е сред любимите песни, заради клипа де
                        Наздраве!

                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                          Имаше малка изненада, но трая миг и я прогоних с широка усмивка!
                          Пробва ни нещо.
                          Сигурно като е копал доматето е излязъл пласт, който е обещаващ за добив на диаманти и сега се оглежда за съдружници.
                          Че то кой да е по-подходящ от нас двамата?!
                          Начев, бъди предпазлив! Кви диаманти, че пък и баш на Арахната у двора!?
                          Сигур е опънал хамака и търси кой да му прекопае градинката, докът той се люля на него.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Не бъди нагъл! Всички 2х40+ от форума обласкаваш, а мем ме прати в тая територия инкогнита. Наздраве за стаеното в най-съкровените ти помисли!


                            Кви ги пишеш бре...
                            Шъ вриж в казаня....
                            У форумя няма таквиз дами...Всички са до годините на ракията дето я пия вечер - 25 гр....


                            Лека нощ !

                            пп Чета, че Лелчето е на среща...За нея това не важи....Може да не е лека, но поне да е ползотворна ( пардон, плодотворна..)
                            Last edited by 4i40; 06.06.2018, 21:26.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Не бре, некрофил се казва...
                              Тарантул не е толкуз извратен, просто си пада малко геронтофил....
                              И щот Тянка млада за него затова се дърля с нея,( гроздето кисело.)..

                              Мен все младото ме зове, не за друго, душата и тялото ми да младее...

                              Наздраве !
                              Не бъди нагъл! Всички 2х40+ от форума обласкаваш, а мем ме прати в тая територия инкогнита. Наздраве за стаеното в най-съкровените ти помисли!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Ma тя умрела, бе, га стана копрофил - май така се казваше
                                Некрофил. Аз в изкуфството бе, щото като рано умрелите художници, малко песни създала и не е втръснала. Голям талант, който с лека ръка хвърли на бунището на смърттта. Язък!

                                Коментар

                                Working...
                                X