IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    При кой СаксКобургГота си служил? - Фердинанда, Бориса или малък Симеонча с все регентите му. Не стана ясно от изложението, а Груича дори влезе в некво антимонархическо заблуждение.
    ъъъ, това съм го пропусАл - така е, може и тогаз да е било, знам ли
    Аре наздраве, че яко глад ме гони, пък пиене без ядене - хич не ми го хвали
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Ко стана?
      Последно?
      Политика
      Жени
      Казарма
      Ква е темата.
      Мога в едно изречение да засегна и трите теми :

      По времето на СаксКобурготски настоящата ми съпруга(тогава гадже),ми идваше на свиждане в казармата,за да следя формула1 по пейджъра и
      При кой СаксКобургГота си служил? - Фердинанда, Бориса или малък Симеонча с все регентите му. Не стана ясно от изложението, а Груича дори влезе в некво антимонархическо заблуждение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Някви други дефекти ще споделиш ли? Щот като те чета оставам с фпечатлението, че се нуждаеш от основен ремонт. Мдаа ... /дълбока замислена/
        Наздраве!
        Имам извратена потребност да бъзикам другарки на средна възраст, че им време да стават бабарки. Некои много се връзват. Ех, душа ненаситна!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Пиенето ми върви на обилно осветление. Това го установих навремето в прословутата кръчма на СУ "Яѝцето". Приглушената светлина ме приспива поради недоспалост и ниско кръвно. Наздраве за ярко осветените питейни зали и галерии!
          Някви други дефекти ще споделиш ли? Щот като те чета оставам с фпечатлението, че се нуждаеш от основен ремонт. Мдаа ... /дълбока замислена/
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Пестим от електричество. А при по-добро осветление Trakatrak' може уплах да получи, та да се налага куршуми да му леят, думи да му баят ...
            Наздраве!
            Пиенето ми върви на обилно осветление. Това го установих навремето в прословутата кръчма на СУ "Яѝцето". Приглушената светлина ме приспива поради недоспалост и ниско кръвно. Наздраве за ярко осветените питейни зали и галерии!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Ти си бил мноо млад и зелен, ва Пък аз си викам, че съм юноша бледен, а то Или си ходил след вишУ-то? Пък и последователен - толкова време с една жена, то не че и аз не съм с моята тъкмо от този период.
              Аз кааве ни щъ, ама ако може айрян или още по-добре бузъ, че има алкохолец, ако е резняк
              Има една приказка,много е вярна:
              Не са важни годините,а преживяното
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Ко стана?
                Последно?
                Политика
                Жени
                Казарма
                Ква е темата.
                Мога в едно изречение да засегна и трите теми :

                По времето на СаксКобурготски настоящата ми съпруга(тогава гадже),ми идваше на свиждане в казармата,за да следя формула1 по пейджъра и
                Ти си бил мноо млад и зелен, ва Пък аз си викам, че съм юноша бледен, а то Или си ходил след вишУ-то? Пък и последователен - толкова време с една жена, то не че и аз не съм с моята тъкмо от този период.
                Аз кааве ни щъ, ама ако може айрян или още по-добре бузъ, че има алкохолец, ако е резняк
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq
                  Добра нощ, Кръчма! https://m.youtube.com/watch?v=WRW3oITjl-g
                  Добро утро, Lelq!

                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Какво става, кръчмата празна, на една маса двама човека на газена ламба, подпират я да не падне))))))
                    Пестим от електричество. А при по-добро осветление Trakatrak' може уплах да получи, та да се налага куршуми да му леят, думи да му баят ...
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Ко стана?
                      Последно?
                      Политика
                      Жени
                      Казарма
                      Ква е темата.
                      Мога в едно изречение да засегна и трите теми :

                      По времето на СаксКобурготски настоящата ми съпруга(тогава гадже),ми идваше на свиждане в казармата,за да следя формула1 по пейджъра и
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Оригиналният сакъз е точно от Хиос. Дори имам някакви спомени, че навремето жителите на острова, също като дервенджиите от Балкана са били освободени от плащане на някои данъци в Османската империя. Ценна стока е бил.
                        За виното има понятието тероар - уникалния вкус на продукта, който зависи от мястото, на което расте лозето.
                        При нас е така с розовото масло. При гърците - със сакъза от остров Хиос. Не знам що ползват този термин само за виното!?
                        Наздраве!
                        Този е на разтворима таблетка, ще рече преработен нещо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Какво става, кръчмата празна, на една маса двама човека на газена ламба, подпират я да не падне))))))
                          Ти под масата ли си, бе Преци? Да внимавам те не настъпя, че си изначално все минато.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Много добре знам що е сакъз. Но този от Хиос бил необикновено лековит. Или поне такава рекламата.
                            Оригиналният сакъз е точно от Хиос. Дори имам някакви спомени, че навремето жителите на острова, също като дервенджиите от Балкана са били освободени от плащане на някои данъци в Османската империя. Ценна стока е бил.
                            За виното има понятието тероар - уникалния вкус на продукта, който зависи от мястото, на което расте лозето.
                            При нас е така с розовото масло. При гърците - със сакъза от остров Хиос. Не знам що ползват този термин само за виното!?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Какво става, кръчмата празна, на една маса двама човека на газена ламба, подпират я да не падне))))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Тцъ, ще си водя записки. Ни са знай знай ли се, къде мое да се засечем. Обичам да съм подготвена за всякакви ситуациЙ.
                                Подлаааа си ти! Събираш компромати. Наздраве за интрижките!

                                Коментар

                                Working...
                                X