IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Ти да мълчиш когато и моята мисъл прекъсва, щото не може я стигнеш. Наздраве за бързолетните смисли.
    Аууу, колко ти тича това розовото. На парада ли ще ходиш!?
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Какво ли скандално има в следното подръпване на плитчиците:
      Първоначално изпратено от tnm

      Що, дан се скапал нещо сръпския мобилен оператор!?

      П.П. Голям зор с клавиратурата на таблета.
      Дебелото псе не ще да търси буквите.
      Ма, на теб дебелото псе ли ти набира речите? Чудих се аз що толкоз нестройна мисълта. Наздраве за пресекулките и по-дългите интервали в мисловния процес.
      П.п. Не гепвай на гвардееца РС-то.

      Коментар


      • Айдееее, почнаха ма трият за неучтиво отношение към най-добрите приятели на човека, стоящи зад писалището. Да пием за това.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Ко стана, бре!?Загуби говор и картина, като реши да ми отправиш реплика.
          Пие едно голямо питие че дано да ти дойде смелост изотвътре!
          Ти да мълчиш когато и моята мисъл прекъсва, щото не може я стигнеш. Наздраве за бързолетните смисли.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak'
            Ко стана, бре!?Загуби говор и картина, като реши да ми отправиш реплика.
            Пие едно голямо питие че дано да ти дойде смелост изотвътре!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq
              Страхотна лятна буря с топъл, обилен дъжд, вече и град : D Сумрак раздиран от светкавици. Супер! https://m.youtube.com/watch?v=8F0xMvBe2Kg
              На Нашта Лелка вероятно и светкавиците изглеждат приятно топлички, пък за града си мисли, че бонбонки валят. Ербап лелка!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq

                Чакаш дъга, заради скръбните облаци. При мен няма да има , щото беше зареждащо и стихийно. Наздраве, tnm
                Няма да има дъга. Краткият летен дъжд се превърна в мътна мъгла, която покри като с воал хълмовете на Балкана.
                Наздраве, Lelq!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq

                  Наздраве ! Аз бях под дъжда и това беше най- готиното
                  И аз бях под дъжда. Скръбните сивкави облаци се изсипаха като тънки копринени нишки към земята, а междукащото слънце хладно проблясваше, търсейки път на запад.
                  Сега очаквам да се появи дъга.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40

                    Откъде време за писане в Дивото.....Тревата расте с часове.
                    Там всички ВЧ устройства се изключват. Пълно информационно затъмнение.
                    А ..., не знаех, че намираш удоволствие у списването на кратки коментари в Кръчмата.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Наздраве, Лелче !

                      И аз си раздирам гърлото с трета чаша бира у дома....Гледам бурята, наслаждавам се на свежия въздух и ми е гот...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        И едно хубаво сюргюнче на майчин език от мешавицата на кайве с череши - мани, мани
                        Е, аз снощи пак вкарах едно бързо джеймисънче в Хепи с чорбаджийски чушки и свински ребра - не било вървяло, викат, абе те ще ми кажта на мен, върви си като стой, та глей Та наздраве

                        А на чиче му завиждаме - те тази рустикалност (по модерному, иначе речено - селяния, в добрия смисъл на думата), много липсва в бетона на центъра, макар точно до нас да има хубава липа...


                        Ко да праим..?
                        Съчетавам работата с удоволствията от живота.....

                        пп Не всичките де....

                        Коментар


                        • Днес нещата тръгнаха на зле. Дано да е всяко зло за добро. Когато не върви ракийка си сипи и отдъхни. Но стига съм ви правил ветър за злоради емоции. Щото са твърде лековити за душевния баланс. Ще речете, че съм станал благодетел.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Добро утро.Черешите ми готови,хубави,хрупкави.
                            И едно кафенце на чист въздух и тишина.
                            Хубав ден.
                            И едно хубаво сюргюнче на майчин език от мешавицата на кайве с череши - мани, мани
                            Е, аз снощи пак вкарах едно бързо джеймисънче в Хепи с чорбаджийски чушки и свински ребра - не било вървяло, викат, абе те ще ми кажта на мен, върви си като стой, та глей Та наздраве

                            А на чиче му завиждаме - те тази рустикалност (по модерному, иначе речено - селяния, в добрия смисъл на думата), много липсва в бетона на центъра, макар точно до нас да има хубава липа...
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Добро утро.Черешите ми готови,хубави,хрупкави.
                              И едно кафенце на чист въздух и тишина.
                              Хубав ден.
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Добро утро !
                                Днес мноо убаво време.....Облаци, дъждец, аромат на цъфнали липи и борови игли....
                                Наздраве и приятен ден !

                                Коментар

                                Working...
                                X