IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Това Чернобил страшна работа! Гледам и Тарантул в крайниците го ударило...
    Наздраве! /си сипя май едно Bacardi, че ме мързи да слизам до мазето за Havana/

    П.С. Ми не струва бакардиту и това си е!
    Капризи у Кръчмата не се търпят. Пийш каквото ти сипят.
    Наздраве!

    П.П. Вярно, по-остро е на вкус от Havana-та и от Капитана, но аз и червеното вино го харесвам по-таниново , дори - много таниново /тръпчиво/. Що е така, въобще не съм се замисляла.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Случват се и някои изключения, но те се водят аномалии. Например синът на Хермес и Афродита
      Това Чернобил страшна работа! Гледам и Тарантул в крайниците го ударило...
      Наздраве! /си сипя май едно Bacardi, че ме мързи да слизам до мазето за Havana/

      П.С. Ми не струва бакардиту и това си е!
      Last edited by Ender; 05.07.2018, 14:36.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Случват се и някои изключения, но те се водят аномалии. Например синът на Хермес и Афродита
        Мани ги тея маляшки митологии (не че ги няма и в другите религии от древността), они са си малякоси от край време. Виж, ние сме друга бира, всъщност даже и бирата ни е по-хубава от маляшката. Наздраве!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

          Трябва се внимава с тия табиети, че както гласи стара тайланска поговорка -
          "Където има ябълка, няма слива."
          Случват се и някои изключения, но те се водят аномалии. Например синът на Хермес и Афродита
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Абе тянка да каже, ама май могат да се ашладисват сливи и ябълки, нищо че дното костилково, пък другото семчесто - имам някакви много бегли спомени за подобни храстосмешения от детството ми, но спокойно мога и да бъркам. Айде да не разказвам и на мен разказани истории за Тайланд, като тази на мой познат, дето вика - клатя си аз, по едно време я хващам отпред и напипвам хой, та се стреснах - тая така съм я клатил, че чак съм я пробил Толкова съм се смял с тоя авер - велика история
            Семка върху семка, костилка върху костилка. Ябълката като цяло май беше едно от най-махнатите фиданки за пресаждане. Подложката само ябълка трябваше да е. Имаше нещо свързано с късната несъвместимост на проводящите тъкани, но не помня каква.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Абе тянка да каже, ама май могат да се ашладисват сливи и ябълки,
              Тя медицината много напредна, та всичко ашладисват вече. Ама в Тайланд специално, не знаеш на каква ашлама ще случиш...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                ..." но бях толкова пиян, че ми беше все едно какво пиле минава под ножа....Само дето пищеше повече."...

                пп Бат Гого, де си бе терцо ?

                пп Тянке, имай милост към Тарантул...50 кила с керемидите в ръце е...
                Никва милост! Сега ми е паднал, че и сам си го изпроси.
                Наздраве!

                П.П. Космо беше уникален. Голяма веселба наставаше когато публикуваше коментар.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                  Трябва се внимава с тия табиети, че както гласи стара тайланска поговорка -
                  "Където има ябълка, няма слива."
                  Абе тянка да каже, ама май могат да се ашладисват сливи и ябълки, нищо че дното костилково, пък другото семчесто - имам някакви много бегли спомени за подобни храстосмешения от детството ми, но спокойно мога и да бъркам. Айде да не разказвам и на мен разказани истории за Тайланд, като тази на мой познат, дето вика - клатя си аз, по едно време я хващам отпред и напипвам хой, та се стреснах - тая така съм я клатил, че чак съм я пробил Толкова съм се смял с тоя авер - велика история
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Държа го да се знае, че много ръце имам, крака, че и дълги. А надеждите само възторжено оптимистични, ама то акъл за такива трябва. И усет. Наздраве за овеществените или поне осъществени надежди!
                    В случая, думам , че изобилието на тез анатомии ще създават пречки, а не приемущества
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Внимателно с тайландски табиети! Както казваше навремето Космо /една много колоритна личност, която за кратко пишеше във форума/:
                      - Отивам в Тайланд, поръчвам си "дама" и след малко идва нещо ... неопределено.
                      Наздраве!
                      Трябва се внимава с тия табиети, че както гласи стара тайланска поговорка -
                      "Където има ябълка, няма слива."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                        Внимателно с тайландски табиети! Както казваше навремето Космо /една много колоритна личност, която за кратко пишеше във форума/:
                        - Отивам в Тайланд, поръчвам си "дама" и след малко идва нещо ... неопределено.
                        Наздраве!

                        П.П. Ко си навит на балкански масаж - нямаш грижи. Ти само се съгласи може да бъдеш валиран от седемдесет и три килограмов валяк.
                        Кой тоз/таз Космо? Не го/я знам? То не че мога да знам всички де Иначе Тайланд не знам как е, но източните жени, т.е. жените с източна кръв и излъчване, каквито по съвместителство имаме немалко в Бг, все пак нали и оттам идва част от генофонда, при това немалка, са ми любимки. Още помня какво беше в Хонконг - уникални! И странна история - навсякъде по света има филипинки прислужнички (или както ми разказваше един приятел за нравите в Близкия изток - имат два вида робчета - мъжете са египтяни, жените са филипинки), ама у нас - нъцки, единици са, даже един приятел е женен за такава и са съвсем малка общност в София. Това е много сериозен бизнес и идея си нямам защо не е реализиран вече у нас - ако някой се навие, ще давам ноу хоу срещу процент Наздраве!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                          Внимателно с тайландски табиети! Както казваше навремето Космо /една много колоритна личност, която за кратко пишеше във форума/:
                          - Отивам в Тайланд, поръчвам си "дама" и след малко идва нещо ... неопределено.
                          Наздраве!

                          П.П. Ко си навит на балкански масаж - нямаш грижи. Ти само се съгласи може да бъдеш валиран от седемдесет и три килограмов валяк.
                          ..." но бях толкова пиян, че ми беше все едно какво пиле минава под ножа....Само дето пищеше повече."...

                          пп Бат Гого, де си бе терцо ?

                          пп Тянке, имай милост към Тарантул...50 кила с керемидите в ръце е...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            А аз нося стари керемиди да си препокрия яхъра. Да не съм мърда като вас. Повехнали китки такива. Понеже се очаква мускулна треска, Кака да се готви масаж да прави. Поне това трябва е овладяла из тайландските хабитати. А ако ме е била, да е била. Наздраве за тайландските табиети!

                            Внимателно с тайландски табиети! Както казваше навремето Космо /една много колоритна личност, която за кратко пишеше във форума/:
                            - Отивам в Тайланд, поръчвам си "дама" и след малко идва нещо ... неопределено.
                            Наздраве!

                            П.П. Ко си навит на балкански масаж - нямаш грижи. Ти само се съгласи може да бъдеш валиран от седемдесет и три килограмов валяк.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              А аз нося стари керемиди да си препокрия яхъра. Да не съм мърда като вас. Повехнали китки такива. Понеже се очаква мускулна треска, Кака да се готви масаж да прави. Поне това трябва е овладяла из тайландските хабитати. А ако ме е била, да е била. Наздраве за тайландските табиети!
                              Е, щом не помниш дали те е била, работата става дебела Или пък не си си свършил качествено работата със слагането ... на керемидите де. Глей кво нещо е лапсусът. Наздраве - три непоряда за тарантул и да почерпи, иначе няма голямо ГСП повече

                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                И що тогава го държиш тоя паяк на аватара!? Слагай една повехнала китка, че инак фалшиви надежди даваш.
                                Наздраве!

                                П.П. Не че аз съм се подлъгала, но има по-доверчиви от мен.
                                Държа го да се знае, че много ръце имам, крака, че и дълги. А надеждите само възторжено оптимистични, ама то акъл за такива трябва. И усет. Наздраве за овеществените или поне осъществени надежди!

                                Коментар

                                Working...
                                X