IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Може мен да ме направите Super Moderator, за да наглеждам форума
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      ей госпожи(госпожици) и господа - внимавайте с алкохоля))))) трупа килца на талийката и уголемява черното дробче)))) и др.))) Тнм - измислило съм една универсална наздравица - "за всеобщото благополучие")))) - имам я за всеки случай като готов рефлекс а и съм забелязало, че много й се радват))))
      Аз съм проклетница. Мразя другите да са благополучни баш колкото мен. Ама за Кръчмата тази наздравици си е много подходяща, де.
      Last edited by tnm; 04.04.2017, 21:48.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
        Траки, аз се готвя за баба след 10 годинки бре :-)
        Че то не пречи. При толкова грехове към троловете може си се замислила за пост и молитва.

        Коментар


        • Благодаря ти!!!

          Коментар


          • Аз не съм от милите, но ти желая късмет - всеки си има кусури и плюсове, та твоят основен плюс е, че "слезе" при хората в най-хуабвата тема. Всеки край е ново начало, а както казва народната мъдрост - човек не знае какво печели, когато губи, и какво губи, когато печели! Бъди здрава и имай вяра в себе си, останалото се нарежда.
            П.С. И винаги си добре дошла в нашата тема, ние тук се самоцензурираме
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Траки, аз се готвя за баба след 10 годинки бре :-)

              Коментар


              • днеска черна котка се опита да ми мине пътя, и се чудех цял ден каква ще е бедата, а то ето каква стана, ще останеме без амстердам, лоша работа. Ще пия една глътка още и ще бегам и аз за тази вечер.
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение

                  Разсмя ме! Побягвам там, където е най-добре да не се срещаме (не е гробищата )
                  Ааа, ще ходиш в женски манастир, начи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    На Холандката късмет!
                    ако се затъжи за нас, да се регне и да дохожда в кръчмата,като редови посетител ,ние няма да казваме,па и ще почерпим.
                    Ти си един от най-милите хора във форума и сърдечно ти благодаря! До края на седмицата ще пукам тролове, после ще е трудното.
                    Поздрави на Чичо ако не се засечем!

                    Коментар


                    • Чакайте сега, ще останеме без амстердам в инвестора ли !?! или само за тази вечер няма да е на смяна !?!?
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Оставиха ни на "самотек" - така че дайте да направим една тежка наздравица и кой накъде е)))))))))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • tnm, явно, да! Завиждам за Природата!

                          Коментар


                          • На Холандката късмет!
                            ако се затъжи за нас, да се регне и да дохожда в кръчмата,като редови посетител ,ние няма да казваме,па и ще почерпим.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • ей госпожи(госпожици) и господа - внимавайте с алкохоля))))) трупа килца на талийката и уголемява черното дробче)))) и др.))) Тнм - измислило съм една универсална наздравица - "за всеобщото благополучие")))) - имам я за всеки случай като готов рефлекс а и съм забелязало, че много й се радват))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение

                                Аз съм Българче- няма Чужденеция за мен.
                                Още мъничко ще подосаждам, но вече нямам резон да търпя безименни гадни коментари, без грам да съм ги заслужила.

                                Та! Летс гооооууу
                                Не си ме разбрала. Аз бях у Чужденеция, па там нито нет, нито телефон. Добре поне, че телевизия има. Инак съвсем щях се доближа до Природата.
                                По тази причина не съм разбрала, че ще сменяш работата.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X