IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение

    Разсмя ме! Побягвам там, където е най-добре да не се срещаме (не е гробищата )
    Ааа, ще ходиш в женски манастир, начи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      На Холандката късмет!
      ако се затъжи за нас, да се регне и да дохожда в кръчмата,като редови посетител ,ние няма да казваме,па и ще почерпим.
      Ти си един от най-милите хора във форума и сърдечно ти благодаря! До края на седмицата ще пукам тролове, после ще е трудното.
      Поздрави на Чичо ако не се засечем!

      Коментар


      • Чакайте сега, ще останеме без амстердам в инвестора ли !?! или само за тази вечер няма да е на смяна !?!?
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Оставиха ни на "самотек" - така че дайте да направим една тежка наздравица и кой накъде е)))))))))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • tnm, явно, да! Завиждам за Природата!

            Коментар


            • На Холандката късмет!
              ако се затъжи за нас, да се регне и да дохожда в кръчмата,като редови посетител ,ние няма да казваме,па и ще почерпим.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • ей госпожи(госпожици) и господа - внимавайте с алкохоля))))) трупа килца на талийката и уголемява черното дробче)))) и др.))) Тнм - измислило съм една универсална наздравица - "за всеобщото благополучие")))) - имам я за всеки случай като готов рефлекс а и съм забелязало, че много й се радват))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение

                  Аз съм Българче- няма Чужденеция за мен.
                  Още мъничко ще подосаждам, но вече нямам резон да търпя безименни гадни коментари, без грам да съм ги заслужила.

                  Та! Летс гооооууу
                  Не си ме разбрала. Аз бях у Чужденеция, па там нито нет, нито телефон. Добре поне, че телевизия има. Инак съвсем щях се доближа до Природата.
                  По тази причина не съм разбрала, че ще сменяш работата.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Това Чужденеция е хабсолютно извън географията. Та, какво съм изтървала през дните на "затъмнението"?
                    Наздраве!
                    Аз съм Българче- няма Чужденеция за мен.
                    Още мъничко ще подосаждам, но вече нямам резон да търпя безименни гадни коментари, без грам да съм ги заслужила.

                    Та! Летс гооооууу

                    Attached Files

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Най-пошъл колониализъм и експлоатация. Да пием за отрудените хора!
                      Не бях се сещала, ама написаното ми допада.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • ех малко завиждам на леля - сега може би спи замечтано гушната в сънчо, а пък аз имам сметки да правя, тривиални уж, но исках първо малко да поспамя преди да сте изпопадали по масите)))))))))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Amsterdamm Разгледай мнение
                          Добър вечер и от мен!
                          Да живее скорошната свобода!
                          Това Чужденеция е хабсолютно извън географията. Та, какво съм изтървала през дните на "затъмнението"?
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • в кръчмата всички са готини и свободни за свободни излияния - няма да се триеме виртуалните писанки)))) това е свободата йезиуте )))))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                              Амке, къде побегна? Който бил е контрольор с фуражка на глава и тежка палка в ръка нивгаш не забравя властта. Наздраве за реализираните правомощия и пълномощия!
                              Разсмя ме! Побягвам там, където е най-добре да не се срещаме (не е гробищата )

                              Коментар


                              • Безименния:
                                Не искам да цапам темата, но някои хора виждат само пред носа си. Какво ме интересува МТел бе, пич? Ти по какъв начин пък ме интересуваш, за да имам каквото и да било мнение за теб, та и реакция? Тук съм на работа, още малко.

                                Казах наздраве на готините хора, които са тук. Ти от къде се пръкна?

                                Коментар

                                Working...
                                X