IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Като котка на горещ ламаринен покрив си се издокарал. Пак добре че не си през горещниците )) Вземи пример от чичо 1-2 х25 +индрише и после сиеста )))
    Наздлаве за драматургичната красика! Да не изпопадате под масата, ей, още един мач има.
    П.п. Индришето ми се бастиса през зимата. Май не без моя помощ. Изглежда го преполях.
    Last edited by Trakatrak; 06.07.2018, 19:55.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      А мен пък си ме разтриваше състудентка от Перник. Ячка. Сега като се съберем курса през смях и закачки пак засяда на поста. Но аз съм си експлоатаъор на тема разтривка що съм си схванат. Във врата и раменете съм схванат, а не като Чиче в кръста и краката.
      П.п. Сега да имаше некоя ме разтрие. Тамън свърших покрива и съм гроги.
      Като котка на горещ ламаринен покрив си се издокарал. Пак добре че не си през горещниците )) Вземи пример от чичо 1-2 х25 +индрише и после сиеста )))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        За Перу мога и снимки да пратя - спокойно е, извън столицата, но са си индианци отвсякъде. Иначе дестинациите там са 2 - Мачу Пикчу и Планината на дъгата. Другото се повтаря и трудно може да те впечтали - като да отидеш в един град в Германия и след това да посетиш друг (старите им части са 1:1). Реално няма какво толкова да се види само там, изключая артефакти високо в планината, където на кои може и да не им издържат организимите от аклиматизацията, макар че реално няма проблем с нея, Мачу Пикчу е като на Ястребец
        Може би е така за ниските места. Затова му казвах за краткост "при кондорите", , а пропуснах обяснението. Имам позната осигурява самолетни билетки и понякога за добра промоция се обажда, но тази година имаше мексико и пропускам щото има други по-важни задачи и там не е същото все пак,. Догодина до амина. или по-догодина. живи и здрави да сме. няма да избяга А и промоциите искат планировки месеци напред. Разказваше как някакви младежи ходили с по една раничка из половината свят за по един месец и никакви суми, може да е вярно, ама тр. да се разбира и испански
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Аз мога и сама да си ги оправям
          Ok. браво, Таксувай го неуместна шега. Пише ми се на тефтера. С черна tочка. За компенсация -нещо от кръчмата. Ако не този живот, отива на следващия тефтер. (то кръчми ще има вероятно и в бъдещето, само животите се въртят), а и кинтите не са проблем. Комай щото се шегувах и на мен дойде малка беля, та измислих схема , и вече се осъществява след час и 1/2 - 2 може да съм шапка на тояга Не помня какво беше казал костолани за щастието, но май и не е прав za всички случаи
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

            О,южната америка ми е мътна,нямал съм ходене до там,но го плануваме до няколко години със съпругата точно Перу,хубави неща чета за там.

            Успех,дерзай
            За Перу мога и снимки да пратя - спокойно е, извън столицата, но са си индианци отвсякъде. Иначе дестинациите там са 2 - Мачу Пикчу и Планината на дъгата. Другото се повтаря и трудно може да те впечтали - като да отидеш в един град в Германия и след това да посетиш друг (старите им части са 1:1). Реално няма какво толкова да се види само там, изключая артефакти високо в планината, където на кои може и да не им издържат организимите от аклиматизацията, макар че реално няма проблем с нея, Мачу Пикчу е като на Ястребец
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Перу . И аз не си падам по 5* , а по приключения в чист вид
              О,южната америка ми е мътна,нямал съм ходене до там,но го плануваме до няколко години със съпругата точно Перу,хубави неща чета за там.

              Успех,дерзай
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Само един Господ знае... Къде вика Арахната, нужно е да се пробва.
                Наздраве!
                Уаааууу, направо се замечтах....Така и така ми трябва масажистка с повече маса, та да ми изправя дисковете....

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Преци, трябва правиш разлика между 40 градуса спиртни и пак толкова температурни по Целзий. В случая имаш от последните, щото ние с Кака усилия не правим, освен при консумация. Пък и бая се омасажирах с керемиди напоследък с риск Тянчето ме изключи от клуба на мърдите. Всъщност аз пръв я изключих кога разбрах, че пресаждала мушката. Затова сега така беснее.
                  Ти па копаш домате и то години наред. За помощта при ремонтите на пещерата на дружката ти, де е у моя хабитат, въобще не смятам да споменавам.
                  Аз уморих къде 15 - 20 броя мушката миналата година, ти го направи на проблем от глобален мащаб.
                  И "Наздраве" не заслужаваш.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Тракси, требе Колето да ти предаде офицЯлно синджиря с ключовете Щото като редовно изпълняваш кръчмарските обязаности, ще ти дойде като масаж, да се размърдваш покрай клиентелата ! За здраве, тонус и т.н.(м)
                    Преци, трябва правиш разлика между 40 градуса спиртни и пак толкова температурни по Целзий. В случая имаш от последните, щото ние с Кака усилия не правим, освен при консумация. Пък и бая се омасажирах с керемиди напоследък с риск Тянчето ме изключи от клуба на мърдите. Всъщност аз пръв я изключих кога разбрах, че пресаждала мушката. Затова сега така беснее.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Ами, немаш щерка. Инак поканата най-лесна работа. Оня ден гледах филм за Ерол Флин как подлъгва майка и дъщеря, че малката ще я прави актриса. Ама не го догледах. От пуста завист.
                      То и да имах, предвид възрастта и болежките ти, най-много приказки да й четеш
                      Наздраве!

                      П.П. Ама като се замисля, как щеше да цъфнеш и да вържеш с тъща като мен.
                      Last edited by tnm; 06.07.2018, 13:08.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Екскюзми, ама това като покана ли да го тълкувам?
                        Наздраве!
                        Ами, немаш щерка. Инак поканата най-лесна работа. Оня ден гледах филм за Ерол Флин как подлъгва майка и дъщеря, че малката ще я прави актриса. Ама не го догледах. От пуста завист.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          А с какво са били цапнати в устата Иначе масаж съм правил само на една колежка (изключително дърво съ, хем се старая, а майка ми и баба /Бог да я прости/ са уникални масажистки, макар у наше село на това да му викаме разтривка, хеле пък с ракия), но с нея си имахме вземане-даване. Еххх, и аз бях млад някога, пък и винаги съм бил в доста голямо нежно обкръжение, та покрай овчите майки (много обиден епитет, който съм възприел за определени индивиди) имаше и истински, неподправени цветя... Оффф, отплеснах се, но и без това ме мързи. Наздраве, чичо!
                          А мен пък си ме разтриваше състудентка от Перник. Ячка. Сега като се съберем курса през смях и закачки пак засяда на поста. Но аз съм си експлоатаъор на тема разтривка що съм си схванат. Във врата и раменете съм схванат, а не като Чиче в кръста и краката.
                          П.п. Сега да имаше некоя ме разтрие. Тамън свърших покрива и съм гроги.
                          Last edited by Trakatrak; 06.07.2018, 12:53.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


                            По някакъв начин стихията на природата те влече. Добре се асоциираш с природно бедствие. Разбира се с респект.
                            Има един сайт, закачен на профила ми. Доста от места, които ги има на снимките съм ги обходила /на млади години/. Навремето катерех върхове, сега ми се иска да започна да се спускам в пещери. В най-скоро време ще сваля теренните обувки от рафта в килера.
                            Last edited by tnm; 06.07.2018, 12:51.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Ъхъ...И на мен...
                              Само се чудя дал са шавливи..
                              Само един Господ знае... Къде вика Арахната, нужно е да се пробва.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto

                                пак ли беличка !?)))
                                По-добре по-бързо дегизирай, докато не те е гепил законът, че да не се налага после и Грую да иде, да помага за да те откопчи)) (да не му се налага един вид да лъже и маже, както сам го казва на шега) Майстор си на беличките, айде да върви на оправяне следобяд
                                Аз мога и сама да си ги оправям

                                Коментар

                                Working...
                                X