IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Заповядай


    Може да вземеш половината - трите ягодки. Останалите, както и салатата са си за мен
    Справедлива сделка

    Айде готин и усмихнат ден Кръчма! Аз се гмурвам в пещта

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Е що да е трудно?! Аз не ги готвя, просто знам къде да ги поръчам
      Давай кафе. Силно .
      Заповядай
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        То около гейзерите е топло
        Бе топло е, имат и един уникален спа център (по модерному), който се казва Синята лагуна - наистина чудесна история и много синьо, вътре жега, а отвън вали сняг, ама искам да ида зимъс, че да видя северното сияние - ако ми е само да видя някакви планини и водопади, мога да си се разходя и по нашенско, имаме си бая пръскала Та ще я видим тая работа - вкъщи упорито се събират в една голяма кутия стинки от левче и два, като се напълни (предполагам след 2-2,5 години) ще има 6К+, така че ще стигнат за по-интересно пътешествие от нищото
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          идеална си, приема се единодушно След шедьоврите от пъдпъдък вчера, ще е трудно да се говори с теб
          Е що да е трудно?! Аз не ги готвя, просто знам къде да ги поръчам
          Давай кафе. Силно .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Aма изригващ вулкан ли? Аз такова не ща да гледам, както и лавини, хеле пък морски бури от 9-10 бала - иначе за гейзерите и аз искам, но за това съм си предвидил Исландия, все пак там е родината на гейзерите, името идва оттам, а и най-старият гейзер, заради който са наречени така (ма май вече беше поизчезнал) пак е там. Та събирам пари и ще се ходи някога си, но може би с друга жена, че на моята ще ѝ е студено
            Наздраве!
            То около гейзерите е топло

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


              Предлагам бартер - половин плодова салата, за цяло кафе [ATTACH=CONFIG]n3355324[/ATTACH]
              идеална си, приема се единодушно След шедьоврите от пъдпъдък вчера, ще е трудно да се говори с теб
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Добро утро !

                6 години съм работил с по 8-10 жени на куп...Все цапнати в устата . Не можеш да ги надприказваш, но понякога преминават искри помежду им и аз се изчервявах ( бях млад и срамежлив...) Но поне се научих да правя масаж на врата.....( кът се замисля си беше сексуален тормоз...)
                Едната вика на другата :

                - Толкова си мързелива, че сигурно и не мърдаш като те.....

                Наздраве за работливите....и за мързеливите !
                А с какво са били цапнати в устата Иначе масаж съм правил само на една колежка (изключително дърво съ, хем се старая, а майка ми и баба /Бог да я прости/ са уникални масажистки, макар у наше село на това да му викаме разтривка, хеле пък с ракия), но с нея си имахме вземане-даване. Еххх, и аз бях млад някога, пък и винаги съм бил в доста голямо нежно обкръжение, та покрай овчите майки (много обиден епитет, който съм възприел за определени индивиди) имаше и истински, неподправени цветя... Оффф, отплеснах се, но и без това ме мързи. Наздраве, чичо!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Дубрутру и наздраве!
                  Ся, глей, аз си искам коНфорта и не отстъпвам от него, но това не е болката за умиране - хотел ще намеря, не е зор. Друго ми беше питането - ей ся отивам до Амалфи - ми всичко ми е уредено: кацам в Рим, щото ми е удобно, вземам транспорт до Термини, оттам влак до Неапол - кеф ти бърз и скъп, кеф ти по-евтин и по-бавен. Там си вземам друг влак - циркумвезувиана, за който си купувам карта (кампания карт) и си джиткам из цялата мрежа (влак и автобус) безплатно. Отивам до Амалфи - избор от една торба села и градчета, дето да спиш - всичко уредено, измислено - има скъпи, има евтини хотели, няма ядове, всичко е ток. Те това искам да има - просто всичко си го правя сам, не ходя на организирани екскурзии. Но това го има само в Европа и цивилизованите големи градове в Азия и САЩ. За друготе места ме е малко или много страх да ходя - а не е като да не съм от безстрашните до глупост, но чак пък толкова Та затова и съм в големи съмнения за Югозападна Азия, но всяко мнение е мост уелкъм, пък ако успееш да ме убедиш, ще зачерпя - е, не като Леля, чак такива шедьоври не ги умея


                  Предлагам бартер - половин плодова салата, за цяло кафе Click image for larger version

Name:	MAIN-2015-07-09-11-57-08-0300-0-1-2-3-4-5.jpg
Views:	1
Size:	40.0 КБ
ID:	3355324

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Искам да отида в Камчатка. От всички по-големи природни бедствия, не съм виждала на живо вулкан, лавина, гейзер /Сапарева баня не се брои/ и океанска буря /нея ще я наблюдавам от брега/. Гледката ще е невероятна. Като добавим и високата популация на кафявата мечка, сьомгата, която си хвърля хайвера и огромния стелеров морски орел - готова съм да изживея това приключение.
                    Наздраве!

                    П.П. В късна есен бих посетила Шринагар. Червената украса на огромните чинари винаги ме е впечатлявали.

                    Всъщност, гейзерът май не е природно бедствие, а по-скоро природно явление..
                    Aма изригващ вулкан ли? Аз такова не ща да гледам, както и лавини, хеле пък морски бури от 9-10 бала - иначе за гейзерите и аз искам, но за това съм си предвидил Исландия, все пак там е родината на гейзерите, името идва оттам, а и най-старият гейзер, заради който са наречени така (ма май вече беше поизчезнал) пак е там. Та събирам пари и ще се ходи някога си, но може би с друга жена, че на моята ще ѝ е студено
                    Наздраве!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Добро утро !

                      6 години съм работил с по 8-10 жени на куп...Все цапнати в устата . Не можеш да ги надприказваш, но понякога преминават искри помежду им и аз се изчервявах ( бях млад и срамежлив...) Но поне се научих да правя масаж на врата.....( кът се замисля си беше сексуален тормоз...)
                      Едната вика на другата :

                      - Толкова си мързелива, че сигурно и не мърдаш като те.....

                      Наздраве за работливите....и за мързеливите !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                        Не си прав,там е най безопасно/Виетнам/ всичко се оставя отключено,коли, къщи,мотопеди,както при нас на времето.

                        Комунизъм,ако пипнеш режат ръка,и не пипат.

                        Относно градския транспорт е супер- с една рикша цял ден ще те разнасят като бей за жълти стотинки.

                        Но ако не си фен на това да усетиш местния дух,няма смисъл да ходиш там.

                        5* Хотели са еднакви навсякъде-Скучнооооо!!!

                        Относно пиенето:

                        -Сингапурска бира/квалитетна/
                        -нещо,като патуки от вино/страшна боза,бълвоч/
                        -коктейли-разкошни/мохито с пешън фрут/

                        след 4-ия коктейл съпругата ми подкара мотор с огромно желание/въпреки ужаса който се корени в душата и в трезво състояние само споменавайки думата мотор/
                        Дубрутру и наздраве!
                        Ся, глей, аз си искам коНфорта и не отстъпвам от него, но това не е болката за умиране - хотел ще намеря, не е зор. Друго ми беше питането - ей ся отивам до Амалфи - ми всичко ми е уредено: кацам в Рим, щото ми е удобно, вземам транспорт до Термини, оттам влак до Неапол - кеф ти бърз и скъп, кеф ти по-евтин и по-бавен. Там си вземам друг влак - циркумвезувиана, за който си купувам карта (кампания карт) и си джиткам из цялата мрежа (влак и автобус) безплатно. Отивам до Амалфи - избор от една торба села и градчета, дето да спиш - всичко уредено, измислено - има скъпи, има евтини хотели, няма ядове, всичко е ток. Те това искам да има - просто всичко си го правя сам, не ходя на организирани екскурзии. Но това го има само в Европа и цивилизованите големи градове в Азия и САЩ. За друготе места ме е малко или много страх да ходя - а не е като да не съм от безстрашните до глупост, но чак пък толкова Та затова и съм в големи съмнения за Югозападна Азия, но всяко мнение е мост уелкъм, пък ако успееш да ме убедиш, ще зачерпя - е, не като Леля, чак такива шедьоври не ги умея

                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Явно си струва, щото помня, че не си падаше много по приключенията
                          Ъхъ, така си е. Мразя физическите натоварвания и въобще полагането на каквито и да било усилия. От мързела по-хубаво няма.
                          Наздраве, Lelq!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Искам да отида в Камчатка. От всички по-големи природни бедствия, не съм виждала на живо вулкан, лавина, гейзер /Сапарева баня не се брои/ и океанска буря /нея ще я наблюдавам от брега/. Гледката ще е невероятна. Като добавим и високата популация на кафявата мечка, сьомгата, която си хвърля хайвера и огромния стелеров морски орел - готова съм да изживея това приключение.
                            Наздраве!

                            П.П. В късна есен бих посетила Шринагар. Червената украса на огромните чинари винаги ме е впечатлявали.

                            Всъщност, гейзерът май не е природно бедствие, а по-скоро природно явление..
                            Явно си струва, щото помня, че не си падаше много по приключенията

                            Коментар


                            • Искам да отида в Камчатка. От всички по-големи природни бедствия, не съм виждала на живо вулкан, лавина, гейзер /Сапарева баня не се брои/ и океанска буря /нея ще я наблюдавам от брега/. Гледката ще е невероятна. Като добавим и високата популация на кафявата мечка, сьомгата, която си хвърля хайвера и огромния стелеров морски орел - готова съм да изживея това приключение.
                              Наздраве!

                              П.П. В късна есен бих посетила Шринагар. Червената украса на огромните чинари винаги ме е впечатлявали.

                              Всъщност, гейзерът май не е природно бедствие, а по-скоро природно явление..
                              Last edited by tnm; 05.07.2018, 21:39.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Най-вече.
                                Наздраве, Преци!
                                naздрaве., Тнм!
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X