IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Преци, трябва правиш разлика между 40 градуса спиртни и пак толкова температурни по Целзий. В случая имаш от последните, щото ние с Кака усилия не правим, освен при консумация. Пък и бая се омасажирах с керемиди напоследък с риск Тянчето ме изключи от клуба на мърдите. Всъщност аз пръв я изключих кога разбрах, че пресаждала мушката. Затова сега така беснее.
    Ти па копаш домате и то години наред. За помощта при ремонтите на пещерата на дружката ти, де е у моя хабитат, въобще не смятам да споменавам.
    Аз уморих къде 15 - 20 броя мушката миналата година, ти го направи на проблем от глобален мащаб.
    И "Наздраве" не заслужаваш.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Тракси, требе Колето да ти предаде офицЯлно синджиря с ключовете Щото като редовно изпълняваш кръчмарските обязаности, ще ти дойде като масаж, да се размърдваш покрай клиентелата ! За здраве, тонус и т.н.(м)
      Преци, трябва правиш разлика между 40 градуса спиртни и пак толкова температурни по Целзий. В случая имаш от последните, щото ние с Кака усилия не правим, освен при консумация. Пък и бая се омасажирах с керемиди напоследък с риск Тянчето ме изключи от клуба на мърдите. Всъщност аз пръв я изключих кога разбрах, че пресаждала мушката. Затова сега така беснее.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ами, немаш щерка. Инак поканата най-лесна работа. Оня ден гледах филм за Ерол Флин как подлъгва майка и дъщеря, че малката ще я прави актриса. Ама не го догледах. От пуста завист.
        То и да имах, предвид възрастта и болежките ти, най-много приказки да й четеш
        Наздраве!

        П.П. Ама като се замисля, как щеше да цъфнеш и да вържеш с тъща като мен.
        Last edited by tnm; 06.07.2018, 13:08.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Екскюзми, ама това като покана ли да го тълкувам?
          Наздраве!
          Ами, немаш щерка. Инак поканата най-лесна работа. Оня ден гледах филм за Ерол Флин как подлъгва майка и дъщеря, че малката ще я прави актриса. Ама не го догледах. От пуста завист.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            А с какво са били цапнати в устата Иначе масаж съм правил само на една колежка (изключително дърво съ, хем се старая, а майка ми и баба /Бог да я прости/ са уникални масажистки, макар у наше село на това да му викаме разтривка, хеле пък с ракия), но с нея си имахме вземане-даване. Еххх, и аз бях млад някога, пък и винаги съм бил в доста голямо нежно обкръжение, та покрай овчите майки (много обиден епитет, който съм възприел за определени индивиди) имаше и истински, неподправени цветя... Оффф, отплеснах се, но и без това ме мързи. Наздраве, чичо!
            А мен пък си ме разтриваше състудентка от Перник. Ячка. Сега като се съберем курса през смях и закачки пак засяда на поста. Но аз съм си експлоатаъор на тема разтривка що съм си схванат. Във врата и раменете съм схванат, а не като Чиче в кръста и краката.
            П.п. Сега да имаше некоя ме разтрие. Тамън свърших покрива и съм гроги.
            Last edited by Trakatrak; 06.07.2018, 12:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


              По някакъв начин стихията на природата те влече. Добре се асоциираш с природно бедствие. Разбира се с респект.
              Има един сайт, закачен на профила ми. Доста от места, които ги има на снимките съм ги обходила /на млади години/. Навремето катерех върхове, сега ми се иска да започна да се спускам в пещери. В най-скоро време ще сваля теренните обувки от рафта в килера.
              Last edited by tnm; 06.07.2018, 12:51.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Ъхъ...И на мен...
                Само се чудя дал са шавливи..
                Само един Господ знае... Къде вика Арахната, нужно е да се пробва.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto

                  пак ли беличка !?)))
                  По-добре по-бързо дегизирай, докато не те е гепил законът, че да не се налага после и Грую да иде, да помага за да те откопчи)) (да не му се налага един вид да лъже и маже, както сам го казва на шега) Майстор си на беличките, айде да върви на оправяне следобяд
                  Аз мога и сама да си ги оправям

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Да, изригващ вулкан искам да видя. Лавина съм виждала, но то по-скоро беше нещо като свлачище на сняг. Не като онези големите, които ги показват по ТВ-ту. А морската буря ми е несбъднато желание, още от времето когато Мечо пишеше във форума и ми обясняваше каква голяма тунджа го треснала на нос. Добра надежда. Но - това приключение само от брега. На кораб краченцето ми ще стъпи, сал ако съм дрогирана или нокаутирана
                    Наздраве!

                    По някакъв начин стихията на природата те влече. Добре се асоциираш с природно бедствие. Разбира се с респект.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Мързелът е признак за благородство на характера. Аристократизъм, с една дума.
                      Наздраве!

                      П.П. Цапнати в устата, мързеливи ...Напомнят ми на някого.
                      Ъхъ...И на мен...
                      Само се чудя дал са шавливи..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Добро утро !

                        6 години съм работил с по 8-10 жени на куп...Все цапнати в устата . Не можеш да ги надприказваш, но понякога преминават искри помежду им и аз се изчервявах ( бях млад и срамежлив...) Но поне се научих да правя масаж на врата.....( кът се замисля си беше сексуален тормоз...)
                        Едната вика на другата :

                        - Толкова си мързелива, че сигурно и не мърдаш като те.....

                        Наздраве за работливите....и за мързеливите !
                        Мързелът е признак за благородство на характера. Аристократизъм, с една дума.
                        Наздраве!

                        П.П. Цапнати в устата, мързеливи ...Напомнят ми на някого.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Aма изригващ вулкан ли? Аз такова не ща да гледам, както и лавини, хеле пък морски бури от 9-10 бала - иначе за гейзерите и аз искам, но за това съм си предвидил Исландия, все пак там е родината на гейзерите, името идва оттам, а и най-старият гейзер, заради който са наречени така (ма май вече беше поизчезнал) пак е там. Та събирам пари и ще се ходи някога си, но може би с друга жена, че на моята ще ѝ е студено
                          Наздраве!
                          Да, изригващ вулкан искам да видя. Лавина съм виждала, но то по-скоро беше нещо като свлачище на сняг. Не като онези големите, които ги показват по ТВ-ту. А морската буря ми е несбъднато желание, още от времето когато Мечо пишеше във форума и ми обясняваше каква голяма тунджа го треснала на нос. Добра надежда. Но - това приключение само от брега. На кораб краченцето ми ще стъпи, сал ако съм дрогирана или нокаутирана
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Успях да свъртя една огромна беля . Ама не мога да ви я разкажа, щото ще трябва да ви избия Само да добиете някаква представа за мащаба - в унисон с днешният ми изглед в стил - войник от пустинна буря - дезертирах и сега съм беглец от закона , който в движение се дегизира

                            Понякога си мисля, че като одъртея достатъчно, за да се сдобия с бастун, ще трябва да ми издадат за него специално разрешително за притежание и ползване . Като за оръжие

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Тез са ти били некви каки.
                              Алооу, Събев! Ти найш кви каки има!?
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !

                                6 години съм работил с по 8-10 жени на куп...Все цапнати в устата . Не можеш да ги надприказваш, но понякога преминават искри помежду им и аз се изчервявах ( бях млад и срамежлив...) Но поне се научих да правя масаж на врата.....( кът се замисля си беше сексуален тормоз...)
                                Едната вика на другата :

                                - Толкова си мързелива, че сигурно и не мърдаш като те.....

                                Наздраве за работливите....и за мързеливите !
                                Тез са ти били некви каки.

                                Коментар

                                Working...
                                X