IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • заСпиват преди да са паднали имах предвид))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Колега студент се прибирал пиян в студентски град и рекъл да полегне на тревичката да отпочине. Не щеш ли, минал луноходът. Двамата милиционери се надвесили над него и го попитали: Какво правиш, бе, момче? Гледам звездите - бил краткият, убедителен отговор.
      Този е бил добре, имам чувство, че сегашните запиват преди да са паднали още))))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Много се успахте нещо. Я, да почерпа по един чоколокум дано се съвземете.
        Къв тоз хибрид? Не мое ли деректно тъмен шоколад с портокалови корички, ми черпиш с тая измислица!?
        Наздраве!

        П.П. Времето още ракиено, максимум винено. Рано още за десерт.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Сега разбирате ли защо спрях да карам кола в София....?
          Ти нема ли се пофалиш как продължи артистичната ти кариера след ранните успехи пред леличките?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Наздраве Леля (и аз съм на биричка) Нооо ме кара на сън и няма да казвам наздраве, защото сега не тр, да заспивам още)))). И аз съм заспивало в колата пред къщи, какво си мислиш, даже веднъж ме провериха полицаи защо спя ))))))
            Колега студент се прибирал пиян в студентски град и рекъл да полегне на тревичката да отпочине. Не щеш ли, минал луноходът. Двамата милиционери се надвесили над него и го попитали: Какво правиш, бе, момче? Гледам звездите - бил краткият, убедителен отговор.

            Коментар


            • Еее чичо, колата е спряла, когато заспивах пред вкъщи)))) Иначе ако не е предв вкъщи как да заспя!?!?)))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Наздраве Леля (и аз съм на биричка) Нооо ме кара на сън и няма да казвам наздраве, защото сега не тр, да заспивам още)))). И аз съм заспивало в колата пред къщи, какво си мислиш, даже веднъж ме провериха полицаи защо спя ))))))
                Сега разбирате ли защо спрях да карам кола в София....?

                Коментар


                • Наздраве Леля (и аз съм на биричка) Нооо ме кара на сън и няма да казвам наздраве, защото сега не тр, да заспивам още)))). И аз съм заспивало в колата пред къщи, какво си мислиш, даже веднъж ме провериха полицаи защо спя ))))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Много се успахте нещо. Я, да почерпа по един чоколокум дано се съвземете.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Пресаждам, илитерат селскостопански.
                      Наздраве!
                      Чеша се по главата. Ква е разликата между пресаждам и прекопавам. За мен няма. За каките също. Все е усилие насила. И изтощение извънмерно. Да дойдат трактора и друга дребна техника. Пет мушката са си титанична градинска обработка.Наздраве за едрото аграрно производство и широко обхватните паркостроителни мероприятия!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq

                        Не ги помня . Или съм по-малка или съм яла други неща.
                        E, как, не си яла Чар - импосибъл. МНого беше труден за намиране, отделно от това 2,10 (аз си спомням за 2,16, но явно е грешен спомен), ама пък оставаше с такива едни усещания след това на фона на разните му там марципани, Кума Лиса и т.н.
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                          И копааааа... Мушката прекопава.
                          Пресаждам, илитерат селскостопански.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Колко пъти да ти река, че Тянка не копа, а дава компетентни съвети, вещи указания, мъдри напътствия и след това упражнява текущ контрол!?
                            Наздраве!
                            И копааааа... Мушката прекопава.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !
                              Винаги съм си мислил, че кога ме фане липсата у форума, стават най- готините коментари и раздумки....
                              Мен пък ме фана миниера и комбинацията медрин с лексотан ме фърли в кревата от 7 до 7.....( затуй и "х"-то ми липсва...)
                              Както предположих, Тянка копа лука в Чужденеция, за да има за салата с кайсиевата ракия..
                              Само се замислих ( доколкото главата ми дава, Дамм в женски затвор ли ще оди, та да избега от срещата с Тракащия...)

                              Глей кво става на този свят - не е забегнала, а вече ни липсва .....А дано, но надали да има повече таквиз МОДИТА ....

                              Наздраве !
                              Колко пъти да ти река, че Тянка не копа, а дава компетентни съвети, вещи указания, мъдри напътствия и след това упражнява текущ контрол!?
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                                туй събужадене ми е любимото,ма не става всяка сутрин,че ставаме по различно време-някой в 5,друг в 8
                                Ми ще се срещате в различни часови зони и ще стане заварката
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X