IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    И да черпя с круши за сладост и мезе . Май ще вървят с почти всичко
    Наздраве!
    Наздраве!
    /с отлежал вилямов дестилат/

    Коментар


    • Знам, че се повтарям, ама Тинчето е велика!
      https://m.youtube.com/watch?v=mNU3aIJs88g

      И да черпя с круши за сладост и мезе . Май ще вървят с почти всичко


      Наздраве!
      Attached Files
      Last edited by Lelq; 01.07.2018, 17:32.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Защо Априловска. Според мен Априлова идва от това, че там се учи само през април. Без големите празници Ден на лъжата и Великден.
        Недей да пуашиш и заканваш на последния си другар у форума. Другите ги ошатка вече. Нима искаш и аз да се поболея от смех?
        Е, няма само аз да се хиля като ти чета бисерите, я!?
        Наздраве!

        П.П. Кльощавият веднъж рече да се жалва от учителката си по философия. Дядо му го хвана за ръката и го заведе до паметника на Васил Априлов /там има изобразени различни сцени от ученическия живот/ и му показа докъде е стигала пръчката на учителя - от бюрото му до последния чин. Намекна му да свери тогавашните и сегашните методи за обучение и да има уважение към труда на хората.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Оръжието в изправност и пълна бойна готовност. Бъди фнимателен кога прекрачиш лимесите на хабитата.

          А паветата само за тежест ги ползвам. За другите гореизброени от теб неща, си имам бухалки. Зер толку години художествена гимнастика съм тренирала, все ще ми бъде от полза умението да боравя с тях. Поне те да влязат в употреба, след като обръча вече ми умаля.

          П.П. Априловска гимназия, а не Априлова.
          Защо Априловска. Според мен Априлова идва от това, че там се учи само през април. Без големите празници Ден на лъжата и Великден.
          Недей да пуашиш и заканваш на последния си другар у форума. Другите ги ошатка вече. Нима искаш и аз да се поболея от смех?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Пааааника!!! Жоро Павето се завърна в лицето на Тянка Паветата. Явно карабината ръждясала от толкоз дъждове и взема мерки да е поне хладно въоръжена. И твърдо. И грапаво. И ексцентрично. После по вестниците ще пишат, че психопатка се разхожда из Априловата гимназия и софийските висши учебни заведения, преследвайки даскалки и асистентки тормозили синчето й. Обявявам Габроу за Рискова зона.
            Оръжието в изправност и пълна бойна готовност. Бъди фнимателен кога прекрачиш лимесите на хабитата.

            А паветата само за тежест ги ползвам. За другите гореизброени от теб неща, си имам бухалки. Зер толку години художествена гимнастика съм тренирала, все ще ми бъде от полза умението да боравя с тях. Поне те да влязат в употреба, след като обръча вече ми умаля.

            П.П. Априловска гимназия, а не Априлова.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Бих казала, че си в заблуждение. С тези две павета, които съм ги сложила в двата си джоба, съм непоклатима как канара. А понеже терена на хабитата наклонен, водата вече се отече. Не кат при теб, де ще ти пращам спасителен пояс да се не удавиш.
              Наздраве!

              П.П. Силните духом си признаваме грешките, щото знаем, че това води до усъвършенстване
              Пааааника!!! Жоро Павето се завърна в лицето на Тянка Паветата. Явно карабината ръждясала от толкоз дъждове и взема мерки да е поне хладно въоръжена. И твърдо. И грапаво. И ексцентрично. После по вестниците ще пишат, че психопатка се разхожда из Априловата гимназия и софийските висши учебни заведения, преследвайки даскалки и асистентки тормозили синчето й. Обявявам Габроу за Рискова зона.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Знам ли, като гледам как се поклащаш на вятъра и си подгизнала до колене на тръстика ми мязаш. Пък и ром предпочиташ поради роднинска близост.
                Бих казала, че си в заблуждение. С тези две павета, които съм ги сложила в двата си джоба, съм непоклатима как канара. А понеже терена на хабитата наклонен, водата вече се отече. Не кат при теб, де ще ти пращам спасителен пояс да се не удавиш.
                Наздраве!

                П.П. Силните духом си признаваме грешките, щото знаем, че това води до усъвършенстване
                Last edited by tnm; 01.07.2018, 09:50.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Към мясо, естествено. Любителите на тапицирани кокали ще ги оставим да ти се радват на теб.
                  Наздраве!
                  Знам ли, като гледам как се поклащаш на вятъра и си подгизнала до колене на тръстика ми мязаш. Пък и ром предпочиташ поради роднинска близост.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    С вкус за какво - месо или тръстика? Това е въпроЗът! Защото има канибали, има и вегани. Не може обединим вкуса в едно. Наздраве и нека черпенето от Тянка започне!
                    Към мясо, естествено. Любителите на тапицирани кокали ще ги оставим да ти се радват на теб.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Вярно, объркала съм сметките. Добре ме поправи, че като тегля чертата да не изпадна в недоумения.
                      Наздраве!
                      Тушшш! Туш на пода и туш на музиката.
                      https://www.youtube.com/watch?v=TZaY84Dak2c
                      Last edited by Trakatrak; 01.07.2018, 09:41.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Малей, лелей, почна и ти да бъркаш сметките. Едно цело минус 3/4 равно на 1/4, а не 1/3. Ако щеш джендърите да се възхищават, требва да пуснеш мустачки. За да ти се зарадват жените е наложително повече да черпиш. Нека черпенето започне сега!
                        Вярно, объркала съм сметките. Добре ме поправи, че като тегля чертата да не изпадна в недоумения.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Тънки сметки от негова страна. Подобни публикации ги се прави с цел разчистване на конкуренцията, но хората с вкус не му се вързват.
                          Наздраве!
                          С вкус за какво - месо или тръстика? Това е въпроЗът! Защото има канибали, има и вегани. Не може обединим вкуса в едно. Наздраве и нека черпенето от Тянка започне!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Че сал 1/3-та ли са дамите и джендърите у форума? И що мислиш, че и те няма да се фпечатлят от изящества ми!?
                            Наздраве!

                            П.П. Бенки не ги махам, бре! Щот мойте не са дефект, а ефект. Особено тая, де е от лявата страна на деколтето
                            Малей, лелей, почна и ти да бъркаш сметките. Едно цело минус 3/4 равно на 1/4, а не 1/3. Ако щеш джендърите да се възхищават, требва да пуснеш мустачки. За да ти се зарадват жените е наложително повече да черпиш. Нека черпенето започне сега!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                              Явно horror ще се гледа, имайки предвид снимките, които пуска Хелицерата.
                              Тънки сметки от негова страна. Подобни публикации ги се прави с цел разчистване на конкуренцията, но хората с вкус не му се вързват.
                              Наздраве!

                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Повтори снимката, че не ти ясна мисълта. Покажи се в цялото си разкошество. Дано си щракната по-неглиже, та 3/4 от форума да ми е благодарен. Наздраве за заслепяващото женско великолепие!

                                Аз да припомня какви ти бяха косите, също очите, че и бенките преди да ги анихилираш.
                                https://pixabay.com/bg/%D1%87%D0%B0%...D0%BD-2590905/
                                Че сал 1/3-та ли са дамите и джендърите у форума? И що мислиш, че и те няма да се фпечатлят от изящества ми!?
                                Наздраве!

                                П.П. Бенки не ги махам, бре! Щот мойте не са дефект, а ефект. Особено тая, де е от лявата страна на деколтето
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X