IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Времена меняются. Окомерът на ендевид от мъжки пол след 50 години започва да се различава от тоя на 38 годишен и се границите на допустимите килограми се променят.
    Ъъъъ, таквоз ..., наздраве за мъжете в зряла възраст!

    Ако може да не се разчита на промененото ми зрение....Отблизо много не видя, но в далечината съм супер...
    За разбирачите очите са важни ( но не тия дет Грую ги гледа...)
    Пих една бира и направо ми идва да заключа вратата и да му дремна....Не ми се тръгва в това гадно и тежко време....
    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев;n3354409[B
      ]абе аз, с риск да си навлека гнева на доста хора и от двете половини на човечеството, бих казал, че жена над 53-54 килограма и над 1,70 твърдо и категорично не е по мой вкус[/B]. А и големите "очи" са хубаво нещо, но стегнато женско дупе е фантазия (дано не се обиди някой) Оф, размечтах се, почти се хванах за ... телефона, че да драсна на някоя притежателка на подобно бижу, ама се сетих, че трябва да бачкам, а довечера съм на фитнес, та ще съм отмалял (оправдания) и се отказах. Обаче едно Наздраве си е точно по темата.
      P.S. нещо такова го виждам като мечтание в мрака, пък може и да не е в мрака
      Времена меняются. Окомерът на ендевид от мъжки пол след 50 години започва да се различава от тоя на 38 годишен и се границите на допустимите килограми се променят.
      Ъъъъ, таквоз ..., наздраве за мъжете в зряла възраст!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        абе аз, с риск да си навлека гнева на доста хора и от двете половини на човечеството, бих казал, че жена над 53-54 килограма и над 1,70 твърдо и категорично не е по мой вкус. А и големите "очи" са хубаво нещо, но стегнато женско дупе е фантазия (дано не се обиди някой) Оф, размечтах се, почти се хванах за ... телефона, че да драсна на някоя притежателка на подобно бижу, ама се сетих, че трябва да бачкам, а довечера съм на фитнес, та ще съм отмалял (оправдания) и се отказах. Обаче едно Наздраве си е точно по темата.
        P.S. нещо такова го виждам като мечтание в мрака, пък може и да не е в мрака
        Хич не дразниш мен ме кефи. И нещо , което може да е интересно на аудиторията в кръчмата, Щот я смятам че е на ниво.


        https://www.helikon.bg/124042-%D0%A1...%82%D0%B0.html
        Last edited by Todor Sabev; 03.07.2018, 14:51.

        Коментар


        • абе аз, с риск да си навлека гнева на доста хора и от двете половини на човечеството, бих казал, че жена над 53-54 килограма и над 1,70 твърдо и категорично не е по мой вкус. А и големите "очи" са хубаво нещо, но стегнато женско дупе е фантазия (дано не се обиди някой) Оф, размечтах се, почти се хванах за ... телефона, че да драсна на някоя притежателка на подобно бижу, ама се сетих, че трябва да бачкам, а довечера съм на фитнес, та ще съм отмалял (оправдания) и се отказах. Обаче едно Наздраве си е точно по темата.
          P.S. нещо такова го виждам като мечтание в мрака, пък може и да не е в мрака
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Нещо на Кака се юазниш, а? Да те свали от списъка. Ней не й минава така лесно. Сега ще трябва й за моралните качества да я превъзнасяш - подмолна, разгулна, разтропана, разрошена. Да не пускам Фелини да ти подскажа, че съм на мобилна. Сам го намери.
            Слагай оптиката, Арахна! Ръцете ти видимо окъсяха.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Dобро утро!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Че нали точно натежаването прави жената сочна и привлекателна! Каква жена ще е тя, ако /произволен пример/: може да се скрие зад дръжката на лопатата. или пък - ако ѝ тракат кокалите? ))
                Нещо на Кака се юазниш, а? Да те свали от списъка. Ней не й минава така лесно. Сега ще трябва й за моралните качества да я превъзнасяш - подмолна, разгулна, разтропана, разрошена. Да не пускам Фелини да ти подскажа, че съм на мобилна. Сам го намери.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Видях крушите - мнооого сочен плод..., за мезе също стават - например на узото...

                  Реших, ако не смущавам много възприятията на хората тук - да пусна няколко снимки с круши... Не мислите ли, че Природата е велика сила! Всичко може да измайстори... Да де, ама пък ние, с нашите фантазии - не всичко можем да приемем от раз за съвсем нормално... Значи - можем и модератор да назначим, който да съблюдава дали Природата не прекрачва някои - нека ги наречем "морални" /неписани/

                  норми...

                  За какви пък морални норми говоря, като на снимките има само круши?
                  Първа круша зрела от летните ще опитам. Добре изглежда - жълтозелен с червена блузка. Като израсне ще мухам круши и през юли, че да тровкам Чиче, що при него само наесен но не с песен, ами с тъжен поглед. Щото от октомврийските крушовица не става. Зимна круша и зимна жена само за ядене стават. И за ядене. Наздраве с крушарка?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                    О, сега ми се изясни

                    Наздраве! Ти на какво си? Чай, кафе? Грог или...
                    Всичко по реда си - или-то в ранните часове, за тонус през деня. Сега е време за грог "Косатка". Рецептата както я пише по дебелите книги. Една голяма чаша тъмен ром /питие/ с добавени една, най-много две капки чай.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Щот това тук е Кръчма - яде се, пие се ..., оня три неща от живия живот, нали разбираш Другата тема високоентелегентна - там се философства. В нея на по-академично ниво се дири причината за щастието.
                      Наздраве!
                      О, сега ми се изясни

                      Наздраве! Ти на какво си? Чай, кафе? Грог или...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Не разбирам темата за щастието за какво беше пусната, като то отдавна си има чат рум - кръчмата...
                        Щот това тук е Кръчма - яде се, пие се ..., оня три неща от живия живот, нали разбираш Другата тема високоентелегентна - там се философства. В нея на по-академично ниво се дири причината за щастието.
                        Наздраве!
                        Last edited by tnm; 03.07.2018, 08:38.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Не разбирам темата за щастието за какво беше пусната, като то отдавна си има чат рум - кръчмата...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                            Лека и приятно! Аз ще съм ви в повече , ако се окаже вярно . Пък и само една бира, за коя по напред
                            Стига бе... повече хора в кръчмата, по-весело се получава.

                            Коментар


                            • Лека и приятно! Аз ще съм ви в повече , ако се окаже вярно . Пък и само една бира, за коя по напред

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                По-скоро за друго си мислех... За бира.
                                Наздраве!

                                https://youtu.be/fli3zzbrBEE
                                Наздраве! Ама съотношението на половете, при властта е друго. Поне така се носи (непотвърден слух) из форумните кулоари

                                Коментар

                                Working...
                                X