IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Не е злопаметна девойката, води си записки...
    Умните записват, глупавите помнят....

    пп Има и изключения, които само потвърждават правилото.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Колкото е паметлива, дваж повече злопаметна.....
      Не е злопаметна девойката, води си записки...

      Коментар


      • Колкото е паметлива, дваж повече злопаметна.....

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          И ти ли си снайперист, бре!? Досега само Грую беше намеквал как ще кара проекто- зетьовете си да бягат на зиг заг по двора, докато той ги гледа през оптиката на "Драгунов". Да се не начуди човек откъде се пръкнахте у Кръчмата таквиз специалисти по горските бекаси.
          Наздраве!

          П.П. Мушкатата тая година добре се чувстват, щото почти не ги приближавам. По-едрата 1/3-та свали от мен доверието и сам си ги гледа. Мъкаааа.

          П.П.П. Начи си на около 1000 - 1500 метра от пещерата. Отивам да извадя карабината и да огледам периметъра. Лов с издебване ще има.
          Честно ти казвам, благодаря на бога, че не си ми жена - егати паметта имаш, нямаше да мога да те излъжа, а помня всичките си лъжи и мажа професионално, щото това ми е работата Честно, впечатли ме. Наздраве!

          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Одих до Девин за седмица,удави ме ама се навирах по пещерите-ягодинска и дяволското гърло на сушинка,ладничко-перфе.

            Прибрах се, ама тука не се диша бре...

            Ко пиите в тая жега????
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Кака препоръча да си сложа оптиката, та да си поправя краснописа. Та сега я наблюдавам през бинокуляра на винтовка "Драгунов" и като спра да се смея ще натисна спусъка. Ама не мога се спра. В момента БАЕ на изсъхналото мушкато дано се поизправи. А то жално я гледа и си вика, не случих на стопанка. Само дебелото псе доволно, че вече само за него грижи ще се полагат. Ще го поливат с лейката дано порасне. Наздраве за домашните обьязаности, де ни правят на обьязани! Или обратното май беше, те ни изкарват от маймунджулука.
              И ти ли си снайперист, бре!? Досега само Грую беше намеквал как ще кара проекто- зетьовете си да бягат на зиг заг по двора, докато той ги гледа през оптиката на "Драгунов". Да се не начуди човек откъде се пръкнахте у Кръчмата таквиз специалисти по горските бекаси.
              Наздраве!

              П.П. Мушкатата тая година добре се чувстват, щото почти не ги приближавам. По-едрата 1/3-та свали от мен доверието и сам си ги гледа. Мъкаааа.

              П.П.П. Начи си на около 1000 - 1500 метра от пещерата. Отивам да извадя карабината и да огледам периметъра. Лов с издебване ще има.

              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Те са част от интериора на Кръчмата и показват нагледно богатия вътрешен мир на Арахната кога е обърнал няколко чаши ракия. Не подлежат на почистване.
                Наздраве!
                Кака препоръча да си сложа оптиката, та да си поправя краснописа. Та сега я наблюдавам през бинокуляра на винтовка "Драгунов" и като спра да се смея ще натисна спусъка. Ама не мога се спра. В момента БАЕ на изсъхналото мушкато дано се поизправи. А то жално я гледа и си вика, не случих на стопанка. Само дебелото псе доволно, че вече само за него грижи ще се полагат. Ще го поливат с лейката дано порасне. Наздраве за домашните обьязаности, де ни правят на обьязани! Или обратното май беше, те ни изкарват от маймунджулука.
                Last edited by Trakatrak; 04.07.2018, 15:01.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Днес да не е затворена кръчмата? Санитарен полуден - да поразчистите малко паяжините?
                  Те са част от интериора на Кръчмата и показват нагледно богатия вътрешен мир на Арахната кога е обърнал няколко чаши ракия. Не подлежат на почистване.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Днес да не е затворена кръчмата? Санитарен полуден - да поразчистите малко паяжините?
                    kakyv ti e problema haha

                    Коментар


                    • Днес да не е затворена кръчмата? Санитарен полуден - да поразчистите малко паяжините?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        А, добре, не се усетих, ше прощаваш
                        При мен има една много особена черта - мога да променя мнението си по всеки въпрос, но само и единстевно ако бъда убеден от отсрещаната страна в правотата ѝ, което е доста трудно, с оглед информираността ми. Та в конкретния случай ще трябва много сериозно, за да бъда убеден, хем не съм някакво кухорого, ама пусто, като имам основополагащи принципи и виждания, държа на тях докрая - тъп и упорит
                        Наздраве!
                        Аз съм търпелив човек, независимо, че това качество е твърде не присъщо на половата ми принадлежност. Мога да почакам докато минеш петдесетака и тогава да си направим сверка на часовниците. Нали и без това при теб имало цикличност през 12 години. Макар че новият цикъл си го започнал на 36 години, ще добавим още две години от мен, че да навлезеш в подходящата възраст.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Знам на колко си,бре!!! Нали затова написах 38 годишен.
                          Наздраве!

                          П.П. Отраснала съм с мъже, учила съм с мъже, живея с мъже и работя с мъже. Някой от тези господа от момчета се превърнаха в младежи и зрели мъже пред очите ми. Свидел съм на не една промяна на вкусове - от гаджета, до съпруги и любовници. Живи и здрави поне още 15 години.Ще ми бъде любопитно как е твоя окомер
                          А, добре, не се усетих, ше прощаваш
                          При мен има една много особена черта - мога да променя мнението си по всеки въпрос, но само и единстевно ако бъда убеден от отсрещаната страна в правотата ѝ, което е доста трудно, с оглед информираността ми. Та в конкретния случай ще трябва много сериозно, за да бъда убеден, хем не съм някакво кухорого, ама пусто, като имам основополагащи принципи и виждания, държа на тях докрая - тъп и упорит
                          Наздраве!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Сумнева ме да ми се променят нагласите и желанията, то нали затова се наричат желания, а не реалност А и 38 си е зряла възраст отвсякъде (аз съм на 39 дори, представяш ли си), пък нагласите ми не са променени в последните 20-25 години, защо да се променят в следващите? Пък и друго да не е, поне на спомени мога да го докарам, някои от които са си сравнително скорошни. Наздраве за зрялата възраст - аз с по-възрастна от жена ми не съм бил и като ѝ го кажа, тя се обижда, а аз съвсем чистосърдечно ѝ признавам, че с някоя, която е под нейното ниво, никога не бих си и помислил да бъда. Ма женска логика - как беше, разбива мъжката психика. Наздраве!
                            Знам на колко си,бре!!! Нали затова написах 38 годишен.
                            Наздраве!

                            П.П. Отраснала съм с мъже, учила съм с мъже, живея с мъже и работя с мъже. Някой от тези господа от момчета се превърнаха в младежи и зрели мъже пред очите ми. Свидел съм на не една промяна на вкусове - от гаджета, до съпруги и любовници. Живи и здрави поне още 15 години.Ще ми бъде любопитно как е твоя окомер
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                              Ако може да не се разчита на промененото ми зрение....Отблизо много не видя, но в далечината съм супер...
                              За разбирачите очите са важни ( но не тия дет Грую ги гледа...)
                              Пих една бира и направо ми идва да заключа вратата и да му дремна....Не ми се тръгва в това гадно и тежко време....
                              Наздраве !
                              Уффф, начи ...
                              Имам един приятел, който отиде да работи у Холандия. Първите една, две години тамошните дами му изглеждаха като "кобили", къде третата, до средата на четвъртата година почна да се фпечатлява, на петата капитулира - много убави станаха нежните създания около него.
                              Та и с възрастта така - отначало девойките край мъжете са елегантни и слаби, следствие тея същите девойки продължават да са около господина, но поради раждане или промяна в метаболизма,, стават сочни, ама господина продължава да ги харесва по подразбиране и окомера му за слаба и дебела лекинко се променя ... Това имах предвид.
                              Наздраве!

                              П.П. Не че аз имам проблеми да бъда харесвана с моите метър и пейсе и пет и гонеща семсе и три кила живо тегло.

                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Времена меняются. Окомерът на ендевид от мъжки пол след 50 години започва да се различава от тоя на 38 годишен и се границите на допустимите килограми се променят.
                                Ъъъъ, таквоз ..., наздраве за мъжете в зряла възраст!
                                Сумнева ме да ми се променят нагласите и желанията, то нали затова се наричат желания, а не реалност А и 38 си е зряла възраст отвсякъде (аз съм на 39 дори, представяш ли си), пък нагласите ми не са променени в последните 20-25 години, защо да се променят в следващите? Пък и друго да не е, поне на спомени мога да го докарам, някои от които са си сравнително скорошни. Наздраве за зрялата възраст - аз с по-възрастна от жена ми не съм бил и като ѝ го кажа, тя се обижда, а аз съвсем чистосърдечно ѝ признавам, че с някоя, която е под нейното ниво, никога не бих си и помислил да бъда. Ма женска логика - как беше, разбива мъжката психика. Наздраве!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X