IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



    Само толкуз ли помниш, маа ( идва от любима...)

    А тва, че ми приличаш винаги на 74 кг младо тюленче, забрави ли го...???
    Днес беше мнооого тежък ден и се запих с 50 - 75гр дюлева...От час в главата ми се върти дъждовното и гръмотевично небе и кунките ми не помръдват....
    Пиша бавно, щот и мозъкът ми не ще да сработва ( сега разбирам как се чувства Тарантул...)

    пп Дръто, дрътооо ( тва към себе си) вярно, че за Португалия беше мечтал.....оффффффффффффф...

    Наздраве !!!
    Както си бехме заседнали на по ракийка 5-6 скромни опитвачи пред гаража на съседа и мина бурята. Едвам се скатахме в гаража и настана представлението. Гаражът почти отвсякъде с джамове опасан и се виждаше що е то кога Тянка се разфучи. Тоа път много фуча. Наздраве за женските климатични изяви!
    П.п. В София дори градушка яка ударила.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



      Само толкуз ли помниш, маа ( идва от любима...)

      А тва, че ми приличаш винаги на 74 кг младо тюленче, забрави ли го...???
      Днес беше мнооого тежък ден и се запих с 50 - 75гр дюлева...От час в главата ми се върти дъждовното и гръмотевично небе и кунките ми не помръдват....
      Пиша бавно, щот и мозъкът ми не ще да сработва ( сега разбирам как се чувства Тарантул...)

      пп Дръто, дрътооо ( тва към себе си) вярно, че за Португалия беше мечтал.....оффффффффффффф...

      Наздраве !!!
      За по-голяма прецизност - 73 кг. Помня първият път когато го каза - беше най-студения ден в годината, февруари месец и аз бях изкарала почти цял ден навън.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
        Началството ме награди за заслуги с два дена гарнизонен отпуск, та ги празнувах.
        С гордост споделям за награждението.
        Ромите, евреите, афроамериканците ... или всички на куп?
        Наздраве!

        П.П. Дан би пък да си се изказал рязко за някоя дама или представител на модературата!? Тцъ, ти не си такъв човек.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Аз имам. Ще ти го дам назаем.
          Наздраве!
          А триножник - землемер да имаш.... ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            С около двайсет годишна давност. При теб специално не съм забрайла ни дето ме нарече противопехотна мина, ни обещанието за португалския плаж, ни за мароканската кобила. Без да си записвам.
            Наздраве!


            Само толкуз ли помниш, маа ( идва от любима...)

            А тва, че ми приличаш винаги на 74 кг младо тюленче, забрави ли го...???
            Днес беше мнооого тежък ден и се запих с 50 - 75гр дюлева...От час в главата ми се върти дъждовното и гръмотевично небе и кунките ми не помръдват....
            Пиша бавно, щот и мозъкът ми не ще да сработва ( сега разбирам как се чувства Тарантул...)

            пп Дръто, дрътооо ( тва към себе си) вярно, че за Португалия беше мечтал.....оффффффффффффф...

            Наздраве !!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Толкоз голем шублер немам.
              Аз имам. Ще ти го дам назаем.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                То шублер всеки може да извади, твърдомер е номера...
                Или по - точно твърдомер с часовник.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  Толкоз голем шублер немам.
                  То шублер всеки може да извади, твърдомер е номера...

                  Коментар


                  • Началството ме награди за заслуги с два дена гарнизонен отпуск, та ги празнувах.
                    С гордост споделям за награждението.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Най-обичам да мразя. Въобще няма нужда да си записвам обектите на това ми чувство.
                      Наздраве!

                      П.П. Водя си записки сал кога мъжете у форума спорят и са извадили шублера, па си мерят някои дадености. Не се знай кога информацията ще ми послужи
                      Толкоз голем шублер немам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Прилежна ученичка , ако не заспи.
                        Това зависи от учителя и естеството на преподавания материал. Само урокът да не е в ранни зори и учителят да е притежател на приятен басов тембър.
                        Наздраве!

                        П.П. Само урокът да не е в ранни зори и учителят да е притежател на приятен басов тембър.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Честно ти казвам, благодаря на бога, че не си ми жена - егати паметта имаш, нямаше да мога да те излъжа, а помня всичките си лъжи и мажа професионално, щото това ми е работата Честно, впечатли ме. Наздраве!
                          Ти си професионален манипулатор, аз съм професионален имитатор ... Казах ти аз че имаме някакви прилики.
                          Наздраве!.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Не е злопаметна девойката, води си записки...
                            Най-обичам да мразя. Въобще няма нужда да си записвам обектите на това ми чувство.
                            Наздраве!

                            П.П. Водя си записки сал кога мъжете у форума спорят и са извадили шублера, па си мерят някои дадености. Не се знай кога информацията ще ми послужи
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Колкото е паметлива, дваж повече злопаметна.....

                              Наздраве !
                              С около двайсет годишна давност. При теб специално не съм забрайла ни дето ме нарече противопехотна мина, ни обещанието за португалския плаж, ни за мароканската кобила. Без да си записвам.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Не е злопаметна девойката, води си записки...
                                Прилежна ученичка , ако не заспи.

                                Коментар

                                Working...
                                X