IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Да, крушовица е. От специфичен сорт. Ма с какво да я смеся, като нищо неотлежало нямам в къщи...
    Че магазин няма ли до вас. Взимаш някоя бяла, дето не е парфюме. Установих, че като смеся моята с тая на съседа, става по-добра и от двете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Това крушовица ли ще рече? Дестилата не се хаби да се пие самостоятелно. Мешаш го с по-неотлежало - хем му подобрява вкуса, хем не е толкоз натрапчив.
      Да, крушовица е. От специфичен сорт. Ма с какво да я смеся, като нищо неотлежало нямам в къщи...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Е, няма само аз да се хиля като ти чета бисерите, я!?
        Наздраве!

        П.П. Кльощавият веднъж рече да се жалва от учителката си по философия. Дядо му го хвана за ръката и го заведе до паметника на Васил Априлов /там има изобразени различни сцени от ученическия живот/ и му показа докъде е стигала пръчката на учителя - от бюрото му до последния чин. Намекна му да свери тогавашните и сегашните методи за обучение и да има уважение към труда на хората.
        Знам си аз, че си от далекобойната школа. Но защо с пушка като си имате дълги пръчки. А вероятно и камшик би държала в другата ръка. Дълъг. По черно кожено боди. Та, защо с пушка? Логика няма. Наздраве за дзвероукротителките!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Наздраве!
          /с отлежал вилямов дестилат/
          Това крушовица ли ще рече? Дестилата не се хаби да се пие самостоятелно. Мешаш го с по-неотлежало - хем му подобрява вкуса, хем не е толкоз натрапчив. Макар че някои харесват да им досаждат. Няма да посочвам кои.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

            Ми вдъхнови ме ти с тия круши, та ходих да ровя за дестилати в мазана...
            Надявам се не съжаляваш, че си ровил и сега се наслаждаваш на отлежалото? А също и че знаеш, за да няма неприятни ефекти, как да го консумираш? Затопляш чашата в ръка (най - добре е) , завихряш кехлибара да усетиш аромата, отпиваш, но не преглъщаш веднага , за да се насладиш на мекият и богат вкус ..И така бавно и напоително . Наздраве! Отивам да си сипя и аз

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Наздраве! Отлежалите дестилати са много богати на вкус и аромат. Ама обикновено им трябва топлина да го освободят, а после те я разливат и отдават в тялото. Баш като за вечер е наздравето
              Ми вдъхнови ме ти с тия круши, та ходих да ровя за дестилати в мазана...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Наздраве!
                /с отлежал вилямов дестилат/
                Наздраве! Отлежалите дестилати са много богати на вкус и аромат. Ама обикновено им трябва топлина да го освободят, а после те я разливат и отдават в тялото. Баш като за вечер е наздравето

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  И да черпя с круши за сладост и мезе . Май ще вървят с почти всичко
                  Наздраве!
                  Наздраве!
                  /с отлежал вилямов дестилат/

                  Коментар


                  • Знам, че се повтарям, ама Тинчето е велика!
                    https://m.youtube.com/watch?v=mNU3aIJs88g

                    И да черпя с круши за сладост и мезе . Май ще вървят с почти всичко


                    Наздраве!
                    Attached Files
                    Last edited by Lelq; 01.07.2018, 17:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Защо Априловска. Според мен Априлова идва от това, че там се учи само през април. Без големите празници Ден на лъжата и Великден.
                      Недей да пуашиш и заканваш на последния си другар у форума. Другите ги ошатка вече. Нима искаш и аз да се поболея от смех?
                      Е, няма само аз да се хиля като ти чета бисерите, я!?
                      Наздраве!

                      П.П. Кльощавият веднъж рече да се жалва от учителката си по философия. Дядо му го хвана за ръката и го заведе до паметника на Васил Априлов /там има изобразени различни сцени от ученическия живот/ и му показа докъде е стигала пръчката на учителя - от бюрото му до последния чин. Намекна му да свери тогавашните и сегашните методи за обучение и да има уважение към труда на хората.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Оръжието в изправност и пълна бойна готовност. Бъди фнимателен кога прекрачиш лимесите на хабитата.

                        А паветата само за тежест ги ползвам. За другите гореизброени от теб неща, си имам бухалки. Зер толку години художествена гимнастика съм тренирала, все ще ми бъде от полза умението да боравя с тях. Поне те да влязат в употреба, след като обръча вече ми умаля.

                        П.П. Априловска гимназия, а не Априлова.
                        Защо Априловска. Според мен Априлова идва от това, че там се учи само през април. Без големите празници Ден на лъжата и Великден.
                        Недей да пуашиш и заканваш на последния си другар у форума. Другите ги ошатка вече. Нима искаш и аз да се поболея от смех?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Пааааника!!! Жоро Павето се завърна в лицето на Тянка Паветата. Явно карабината ръждясала от толкоз дъждове и взема мерки да е поне хладно въоръжена. И твърдо. И грапаво. И ексцентрично. После по вестниците ще пишат, че психопатка се разхожда из Априловата гимназия и софийските висши учебни заведения, преследвайки даскалки и асистентки тормозили синчето й. Обявявам Габроу за Рискова зона.
                          Оръжието в изправност и пълна бойна готовност. Бъди фнимателен кога прекрачиш лимесите на хабитата.

                          А паветата само за тежест ги ползвам. За другите гореизброени от теб неща, си имам бухалки. Зер толку години художествена гимнастика съм тренирала, все ще ми бъде от полза умението да боравя с тях. Поне те да влязат в употреба, след като обръча вече ми умаля.

                          П.П. Априловска гимназия, а не Априлова.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Бих казала, че си в заблуждение. С тези две павета, които съм ги сложила в двата си джоба, съм непоклатима как канара. А понеже терена на хабитата наклонен, водата вече се отече. Не кат при теб, де ще ти пращам спасителен пояс да се не удавиш.
                            Наздраве!

                            П.П. Силните духом си признаваме грешките, щото знаем, че това води до усъвършенстване
                            Пааааника!!! Жоро Павето се завърна в лицето на Тянка Паветата. Явно карабината ръждясала от толкоз дъждове и взема мерки да е поне хладно въоръжена. И твърдо. И грапаво. И ексцентрично. После по вестниците ще пишат, че психопатка се разхожда из Априловата гимназия и софийските висши учебни заведения, преследвайки даскалки и асистентки тормозили синчето й. Обявявам Габроу за Рискова зона.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Знам ли, като гледам как се поклащаш на вятъра и си подгизнала до колене на тръстика ми мязаш. Пък и ром предпочиташ поради роднинска близост.
                              Бих казала, че си в заблуждение. С тези две павета, които съм ги сложила в двата си джоба, съм непоклатима как канара. А понеже терена на хабитата наклонен, водата вече се отече. Не кат при теб, де ще ти пращам спасителен пояс да се не удавиш.
                              Наздраве!

                              П.П. Силните духом си признаваме грешките, щото знаем, че това води до усъвършенстване
                              Last edited by tnm; 01.07.2018, 09:50.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Към мясо, естествено. Любителите на тапицирани кокали ще ги оставим да ти се радват на теб.
                                Наздраве!
                                Знам ли, като гледам как се поклащаш на вятъра и си подгизнала до колене на тръстика ми мязаш. Пък и ром предпочиташ поради роднинска близост.

                                Коментар

                                Working...
                                X