IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ъхъ, стига да се прежали. Щот така като го чета, все на взаимопомощ от други клиенти на Кръчмата се надява.
    Добро утро !
    Айде вече да се прежалва, че от една седмица го носиш туй бельо....

    Наздраве с айрян !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

      А...

      Ясно.
      Ако дойде.

      А червеното ти бельо не беше ли в очакване на него?
      Ъхъ, стига да се прежали. Щот така като го чета, все на взаимопомощ от други клиенти на Кръчмата се надява.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ми, аз по модата хода. Сега е модерно да крадеш на вещиците капите и да се кичиш с тях. Я, виж твойта къде е?
        Рекох ти да не ме бъркаш с англо-саксите. Те си падат по шапки, метли и котки. Моето работно облекло, атрибутите и аксесоарите други.
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Ей така някак си.



          Това е заарска мастика 55о с мартини.
          Листето е паднало от некоя джанка, не съм го слагал аз.
          Last edited by eta orel; 12.06.2019, 22:24.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

            Имам таратор.
            И купешки козунак.

            Но утре ще мина през моята месарница и нещо меснато може да ми се усмихне от там.
            Тук сложи, тук да се види. Малко слюнка да ни изработиш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Стига гледал м чуждата паничка какво ядат хората. Тука сложи нещо, да има нещо и за нас.
              Имам таратор.
              И купешки козунак.

              Но утре ще мина през моята месарница и нещо меснато може да ми се усмихне от там.
              Last edited by eta orel; 12.06.2019, 18:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                За Арахната намеквам. Псето може да му направи дрехите по последна мода - големи дупки, подходящи за кръпки
                Ми, аз по модата хода. Сега е модерно да крадеш на вещиците капите и да се кичиш с тях. Я, виж твойта къде е?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение
                  В двора на добра кръчма съм, широк, просторен двор, две големи стари дървета хвърлят хубава сянка, масите са на щедра разреденост. Благословена спокойност и мирова доброжелателност из въздуха (хавата). Половината от малочислените лица са ми познати; в единия край има детска площадка със сериозни люлки, катерушки, спускалки, голям детски батут.

                  На съседната маса една майка се е отнесла в талафонен разговор и не отразява дошлата келнерка с поръчаната супа. Келнерката тогава пита едното от децата ѝ, около шест годишно момче, "За теб ли е? ​​​​​​" и понечва да я постави пред него. Момчето, без откъсване от талафона, с възмутено полуръмжане и някаква презрителност спешно разтръсква ръка в посока на майката.

                  Стана ми симпатично, като си представих как момчето мрази супи ​​​​​​


                  Майката още е унесена в разговор. Не знам каква е супата, но, като гледам >100-те ѝ килца, ще да е неква зеленчукова, "за отслабване", та няма да лояса.
                  Стига гледал м чуждата паничка какво ядат хората. Тука сложи нещо, да има нещо и за нас.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    За Арахната намеквам. Псето може да му направи дрехите по последна мода - големи дупки, подходящи за кръпки
                    А...

                    Ясно.
                    Ако дойде.

                    А червеното ти бельо не беше ли в очакване на него?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Забравяш, че имам дебело псе, порода "вълкодав". Все ми се струва, че при не регламентирано посещение на бърлогата, вероятността него да го боли това-онова е доста по-голяма.
                      Брейййй, ша ма плаши с моя приятел с кого делим терасната наденица. А той ма гледа с признателни, мокри, лакоми очи. Пък аз му подавам да души едни червени гащички и му викам "Дръж!" И той дсе втурва към спалнята да идентифицира аромата и да замята главата в търсене на източника.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                        Кучето ли да го боли?
                        Мъжко, женско?

                        Дали намекваш за зоофилия при Трак?
                        Затова ли го държиш в спалнята си?

                        Пп: намери му червено еротично бельо.
                        За Арахната намеквам. Псето може да му направи дрехите по последна мода - големи дупки, подходящи за кръпки
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Забравяш, че имам дебело псе, порода "вълкодав". Все ми се струва, че при не регламентирано посещение на бърлогата, вероятността него да го боли това-онова е доста по-голяма.
                          Кучето ли да го боли?
                          Мъжко, женско?

                          Дали намекваш за зоофилия при Трак?
                          Затова ли го държиш в спалнята си?

                          Пп: намери му червено еротично бельо.
                          Last edited by eta orel; 12.06.2019, 17:38.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Добро утро !
                            Имам нездраво любопитство....
                            Дали само си се разхождала по нощите или си се и разсъбличала....( или с годините и това отшумя....)

                            Наздраве !

                            пп За съжаление бях започнал да пиша тез скверни редове преди час.....Получило се е повторение с Орела...Сори..
                            Но ти спокойно можеш да отговориш и на двамата и то на лични
                            Разходки, основно до хладилника. Инак тез кила трудно се поддържат.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение

                              Други неща на сън правиш ли?

                              Да не се окаже, че Трак вече е идвал, пък ти сутрината да се чудиш, що те боли тава-онава?..
                              Забравяш, че имам дебело псе, порода "вълкодав". Все ми се струва, че при не регламентирано посещение на бърлогата, вероятността него да го боли това-онова е доста по-голяма.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Как хубаво я описа.. Дощя ми се
                                Наздраве с каквото пиеш !
                                Ех!
                                Чел съм на Радичков такива описания на некое кръчме там, в Балкана... та че май от него съм подхванал.
                                Като гледам, Радичков не е от пиющите и от ебущите, та това прави описанията му още по-ценни за мен. Човек на чистия кеф от живота.
                                Last edited by eta orel; 12.06.2019, 14:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X