IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !

    Приятен и весел ден !

    пп Днес ще пием или ще правим гимнастика... ?
    Last edited by 4i40; 17.12.2015, 12:44.

    Коментар


    • Коментар


      • Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


          Наздраве на Кръчмата !
          Тва му е убавото на новогодишните банкети, че се разминаваш с жената....Тя сега някъде празнува, а аз си пробвам виното което купих днес..... Няма мрънкане, втора или трета чаша си сипвам....Пека си мръвка и бича вино....Само като се върне ще трябва да ми мери кръвното...... Идилия.....

          Има незабравими детски спомени....На Нова година в 9 или 10 клас, се събираме след 12 ч и аз изпивам една бутилка Слънчев удар..Тръгвам си в 4 и един час обикалям града, пиян като кирка....Студ, сняг, лед...Трябва да влезна в норма.....

          Ехх, времена...Когато се обичахме, без да се събличаме...

          Наздраве !
          Грехота е да пиеш зад гърба на жената. Това никогаш нема ти го прости.

          Коментар


          • Ех мили спомени
            И аз имам,ама....айде няма да ви ангажирам
            Та какво стана с конячето?
            Само тнм даде отговор
            Имам винено бренди-Преслав от 1975,със сертификат
            Ама хенесито......,ох не знам
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Мани, развали ми рахатлъка.
              Както би писал Зарко ( психолога...) :

              "Живей , дивей...но не забравяй компенсациите....."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Усещам , че ще ходиш с нежелание....

                пп Стига наздравици...
                Мани, развали ми рахатлъка.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  УжасТ... замисли ме
                  Начи, ще ходя аз три, четири дни по банкети и ще се тормозя с ядене, пиене ... и танци, а по-едрата 1/3-та пълноправен член на фамилията ще си прави идилия
                  Наздраве!
                  Усещам , че ще ходиш с нежелание....

                  пп Стига наздравици...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                    Наздраве на Кръчмата !
                    Тва му е убавото на новогодишните банкети, че се разминаваш с жената....Тя сега някъде празнува, а аз си пробвам виното което купих днес..... Няма мрънкане, втора или трета чаша си сипвам....Пека си мръвка и бича вино....Само като се върне ще трябва да ми мери кръвното...... Идилия.....

                    Има незабравими детски спомени....На Нова година в 9 или 10 клас, се събираме след 12 ч и аз изпивам една бутилка Слънчев удар..Тръгвам си в 4 и един час обикалям града, пиян като кирка....Студ, сняг, лед...Трябва да влезна в норма.....

                    Ехх, времена...Когато се обичахме, без да се събличаме...

                    Наздраве !
                    УжасТ... замисли ме
                    Начи, ще ходя аз три, четири дни по банкети и ще се тормозя с ядене, пиене ... и танци, а по-едрата 1/3-та пълноправен член на фамилията ще си прави идилия
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                      Класика!!! С тая Златна котва се успах на караул да събудя младжана и нямаше кожй да разведе смяната на караулните. Добре чме единия се отлъчи от пост, та ни разбуди. Ееех, мили спомени. Пък със Слънчевия удар ми е първото натряскване къде девети клас кога още не знаех, че сутрин не бива се надига.


                      Наздраве на Кръчмата !
                      Тва му е убавото на новогодишните банкети, че се разминаваш с жената....Тя сега някъде празнува, а аз си пробвам виното което купих днес..... Няма мрънкане, втора или трета чаша си сипвам....Пека си мръвка и бича вино....Само като се върне ще трябва да ми мери кръвното...... Идилия.....

                      Има незабравими детски спомени....На Нова година в 9 или 10 клас, се събираме след 12 ч и аз изпивам една бутилка Слънчев удар..Тръгвам си в 4 и един час обикалям града, пиян като кирка....Студ, сняг, лед...Трябва да влезна в норма.....

                      Ехх, времена...Когато се обичахме, без да се събличаме...

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Ай, да ви почерпя и аз едно уиски на бара:
                        https://www.youtube.com/watch?v=pQJFWhn1R_w
                        https://www.youtube.com/watch?v=C648sopLG1I
                        Last edited by Trakatrak'; 16.12.2015, 21:40.

                        Коментар


                        • Сега остава и някое женско дупе да пуснете

                          Коментар


                          • Класика!!! С тая Златна котва се успах на караул да събудя младжана и нямаше кожй да разведе смяната на караулните. Добре чме единия се отлъчи от пост, та ни разбуди. Ееех, мили спомени. Пък със Слънчевия удар ми е първото натряскване къде девети клас кога още не знаех, че сутрин не бива се надига.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq
                              Сега отивам на коледен базар , а утре ще черпя аз . Наздраве !
                              Пък аз подкарвам от утре новогодишните банкети и коктейли
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Може ... или пък един Слънчев удар
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X