IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Хенеси, Реми Мартен и Мартел - все тая. Важното е след името /марката/ да има XO.
    Наскоро давах бакшиш за добре свършена работа и знам, че се движат между 180 - 200 български лефа.
    Наздраве!

    П.П. Аз предпочитам Хенеси.

    Коментар


    • Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Не,благодаря,сакам коняче,имам едно 40-годишно у дома,ама ми е скъп подарък,не ми се отваря,не и за тъпа нова година.
        Хенеси, Реми Мартен и Мартел - все тая. Важното е след името /марката/ да има XO.
        Наскоро давах бакшиш за добре свършена работа и знам, че се движат между 180 - 200 български лефа.
        Наздраве!

        П.П. Аз предпочитам Хенеси.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
          Мога да предложа уиски или бърбънче, ако желаеш!
          Не,благодаря,сакам коняче,имам едно 40-годишно у дома,ама ми е скъп подарък,не ми се отваря,не и за тъпа нова година.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Добро утро.
            Започвам да сондирам мнения-кой коняк да си взема за новата годинка ,моля да се ограничите само до три цифрена цена
            Благодаря.
            Мога да предложа уиски или бърбънче, ако желаеш!
            "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

            Коментар


            • Добро утро.
              Започвам да сондирам мнения-кой коняк да си взема за новата годинка ,моля да се ограничите само до три цифрена цена
              Благодаря.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Ето ви едно шарено десктопче:
                Attached Files
                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  Тнм-то си поства тука уолпейпърите от десктопа, а вие и се връзвате

                  Аз довечера ще разбера какъв подарък ще имам от Дядо Коледа тая година - или ще е основно-ремонтиран двигател или нова (макар и секъндхенд) кола. Зависи какво ще ми каже майсторът

                  Уфф наздраве, че снощи големи ядове с техниката

                  П.П. Обаче не всичко френско е кофти де, не съм казал такова нещо
                  tnm-то да не е мазохист, бре!? По цял ден да гледа пиенето срещу себе си, пък да не може да си отпие
                  Наздраве!
                  Last edited by tnm; 16.12.2015, 17:15.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    По няколко пъти даже....... пък ако ще да се разчуе .....
                    Че защо ще пием, ако няма да се разчуе!?
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Благодаря !
                      Снощи бях на 3 по 100 чудесно червено вино и сега леко ме отпускат болежките....
                      И днес ще продължа с лечението....

                      Наздраве !
                      Правилен подход
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Тнм-то си поства тука уолпейпърите от десктопа, а вие и се връзвате

                        Аз довечера ще разбера какъв подарък ще имам от Дядо Коледа тая година - или ще е основно-ремонтиран двигател или нова (макар и секъндхенд) кола. Зависи какво ще ми каже майсторът

                        Уфф наздраве, че снощи големи ядове с техниката

                        П.П. Обаче не всичко френско е кофти де, не съм казал такова нещо
                        Last edited by kev; 16.12.2015, 15:02.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Съкровище, ти си отпускар. С теб ще пием по един ром.


                          Наздраве!
                          По няколко пъти даже....... пък ако ще да се разчуе .....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Благодаря !
                            Снощи бях на 3 по 100 чудесно червено вино и сега леко ме отпускат болежките....
                            И днес ще продължа с лечението....

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !

                              Еййй, най - после да ти се отпусне душата...

                              Честито и наздраве !
                              4i40, при теб положението е по-деликатно - на работа си, болен си, недоволен си ...
                              Чаша червено вино.

                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Честито .... Наздраве и на теб.
                                Съкровище, ти си отпускар. С теб ще пием по един ром.


                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X