IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Класика!!! С тая Златна котва се успах на караул да събудя младжана и нямаше кожй да разведе смяната на караулните. Добре чме единия се отлъчи от пост, та ни разбуди. Ееех, мили спомени. Пък със Слънчевия удар ми е първото натряскване къде девети клас кога още не знаех, че сутрин не бива се надига.


    Наздраве на Кръчмата !
    Тва му е убавото на новогодишните банкети, че се разминаваш с жената....Тя сега някъде празнува, а аз си пробвам виното което купих днес..... Няма мрънкане, втора или трета чаша си сипвам....Пека си мръвка и бича вино....Само като се върне ще трябва да ми мери кръвното...... Идилия.....

    Има незабравими детски спомени....На Нова година в 9 или 10 клас, се събираме след 12 ч и аз изпивам една бутилка Слънчев удар..Тръгвам си в 4 и един час обикалям града, пиян като кирка....Студ, сняг, лед...Трябва да влезна в норма.....

    Ехх, времена...Когато се обичахме, без да се събличаме...

    Наздраве !

    Коментар


    • Ай, да ви почерпя и аз едно уиски на бара:
      https://www.youtube.com/watch?v=pQJFWhn1R_w
      https://www.youtube.com/watch?v=C648sopLG1I
      Last edited by Trakatrak'; 16.12.2015, 20:40.

      Коментар


      • Сега остава и някое женско дупе да пуснете

        Коментар


        • Класика!!! С тая Златна котва се успах на караул да събудя младжана и нямаше кожй да разведе смяната на караулните. Добре чме единия се отлъчи от пост, та ни разбуди. Ееех, мили спомени. Пък със Слънчевия удар ми е първото натряскване къде девети клас кога още не знаех, че сутрин не бива се надига.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq
            Сега отивам на коледен базар , а утре ще черпя аз . Наздраве !
            Пък аз подкарвам от утре новогодишните банкети и коктейли
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Може ... или пък един Слънчев удар
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Хенеси, Реми Мартен и Мартел - все тая. Важното е след името /марката/ да има XO.
                Наскоро давах бакшиш за добре свършена работа и знам, че се движат между 180 - 200 български лефа.
                Наздраве!

                П.П. Аз предпочитам Хенеси.

                Коментар


                • Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Не,благодаря,сакам коняче,имам едно 40-годишно у дома,ама ми е скъп подарък,не ми се отваря,не и за тъпа нова година.
                    Хенеси, Реми Мартен и Мартел - все тая. Важното е след името /марката/ да има XO.
                    Наскоро давах бакшиш за добре свършена работа и знам, че се движат между 180 - 200 български лефа.
                    Наздраве!

                    П.П. Аз предпочитам Хенеси.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                      Мога да предложа уиски или бърбънче, ако желаеш!
                      Не,благодаря,сакам коняче,имам едно 40-годишно у дома,ама ми е скъп подарък,не ми се отваря,не и за тъпа нова година.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Добро утро.
                        Започвам да сондирам мнения-кой коняк да си взема за новата годинка ,моля да се ограничите само до три цифрена цена
                        Благодаря.
                        Мога да предложа уиски или бърбънче, ако желаеш!
                        "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                        Коментар


                        • Добро утро.
                          Започвам да сондирам мнения-кой коняк да си взема за новата годинка ,моля да се ограничите само до три цифрена цена
                          Благодаря.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Ето ви едно шарено десктопче:
                            Attached Files
                            "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                              Тнм-то си поства тука уолпейпърите от десктопа, а вие и се връзвате

                              Аз довечера ще разбера какъв подарък ще имам от Дядо Коледа тая година - или ще е основно-ремонтиран двигател или нова (макар и секъндхенд) кола. Зависи какво ще ми каже майсторът

                              Уфф наздраве, че снощи големи ядове с техниката

                              П.П. Обаче не всичко френско е кофти де, не съм казал такова нещо
                              tnm-то да не е мазохист, бре!? По цял ден да гледа пиенето срещу себе си, пък да не може да си отпие
                              Наздраве!
                              Last edited by tnm; 16.12.2015, 16:15.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                По няколко пъти даже....... пък ако ще да се разчуе .....
                                Че защо ще пием, ако няма да се разчуе!?
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X