IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    понеже днес ме повишиха виртуално от прост редник в майор, да почерпя по случая Трак и Киро.
    Наздраве!
    Ти така и до генерал може да го докараш. Я се върни на капитан, че да почерпиш с "Каптейн Моргън". Да издразниш ромофилите.

    Коментар


    • https://www.youtube.com/watch?v=6lAKlYTQVKY Take the Lead

      А туй е поздрав за ТНМто и лелчето ... ... ай наздраве за тая вечер ... когот съм поздравил -поздравил , когот ...хм ... , ...хм !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        ха, мерси, пълнолетните неща трябва да се уважават, пък ако ще да е и без мяра
        Наздраве!
        https://www.youtube.com/watch?v=gBGM7Awh0sU " Hana's Eyes "

        Айде и ас да почерпа ... тебе Груев , щот ного си падаш по купешкото , па и чичака да оплакне окото ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Дупето си го пазя ( в буквалния и преносен смисъл..)

          Наздраве с по 25 гр ракия и салата от невероятни домати....!

          пп Ази кът прост, но ценен водопроводчик, се чудя дали да се разсърдя или възгордея от това
          твое недостойно предположение.....
          пп За тебе, като ценител, едно 18 г....
          ха, мерси, пълнолетните неща трябва да се уважават, пък ако ще да е и без мяра
          Наздраве!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Дупето си го пазя ( в буквалния и преносен смисъл..)

            Наздраве с по 25 гр ракия и салата от невероятни домати....!

            пп Ази кът прост, но ценен водопроводчик, се чудя дали да се разсърдя или възгордея от това
            твое недостойно предположение.....
            пп За тебе, като ценител, едно 18 г....
            тури и пеесе грама накълцани водни пиперичета ...против хемороиди ...
            Last edited by majnata; 19.09.2019, 20:52.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Малееее, призна ли си, че си дупетат, а, изловихме ли теееее
              депутати дариха днес кръв
              айде сега да почерпиш по дупетатски

              Дупето си го пазя ( в буквалния и преносен смисъл..)

              Наздраве с по 25 гр ракия и салата от невероятни домати....!

              пп Ази кът прост, но ценен водопроводчик, се чудя дали да се разсърдя или възгордея от това
              твое недостойно предположение.....
              пп За тебе, като ценител, едно 18 г....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Добре, де!
                Що си с нов "кат дрехи"? Пак ли си стъпил в самодивско?
                Наздраве!
                Многократно.
                Фениксувам, защото рекламожадните собственици избягват да банват по АйПи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

                  А, да, имал съм предвид Навратилова, но виж какво казах... Абсолютна грешка от моя страна, извинé боку.

                  За тоалета не знам, не е мъжко понятие. Не ходя с рокли, например.
                  Добре, де!
                  Що си с нов "кат дрехи"? Пак ли си стъпил в самодивско?
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Май Навратилова беше от тоз сорт. Щефито нали в брачна хармония с Агаси.
                    Наздраве!

                    П.П. Ти що си пак с нов "тоалет"?
                    А, да, имал съм предвид Навратилова, но виж какво казах... Абсолютна грешка от моя страна, извинé боку.

                    За тоалета не знам, не е мъжко понятие. Не ходя с рокли, например, космати са ми краката.
                    Last edited by grisow; 18.09.2019, 19:14.

                    Коментар


                    • понеже днес ме повишиха виртуално от прост редник в майор, да почерпя по случая Трак и Киро.
                      Наздраве!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Добро утро !
                        Аз съм кръводарител бре !
                        Колкото и да ми пускат кръвчицата, все има и по силна става....

                        Наздраве !

                        пп Нещо ме изнервиха рано сабахлян и едно "кръвопускане" ще ми дойде убаво...
                        Малееее, призна ли си, че си дупетат, а, изловихме ли теееее
                        депутати дариха днес кръв
                        айде сега да почерпиш по дупетатски
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
                          Дали правиш алюзия със Щефи Граф, лесбийката?
                          Май Навратилова беше от тоз сорт. Щефито нали в брачна хармония с Агаси.
                          Наздраве!

                          П.П. Ти що си пак с нов "тоалет"?
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            ... Леля Щефиии!
                            Дали правиш алюзия със Щефи Граф, лесбийката?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Добро утро !
                              Аз съм кръводарител бре !
                              Колкото и да ми пускат кръвчицата, все има и по силна става....

                              Наздраве !

                              пп Нещо ме изнервиха рано сабахлян и едно "кръвопускане" ще ми дойде убаво...
                              Обгрижвай си нервите, пък ако не можеш - възложи тази тежка задача на леля. Сигурна съм, че тя добре ще се справи.
                              Наздраве, 4i40!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ако се съмняваш във факирската ми гъвкавост, имаш право. Но че съм мъдър, вглъбен и проницателен..... от ден до пладне, в това не може да се появи никакво съмнение. Наздраве, Дрънфакирке!
                                Тъй, тъй ..., начи думаш, гъвкав си кат дърводелски метър. Въ това нивгъж на съм се съмнявала. Опасенията ми са от съвсем друго естество.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Last edited by tnm; 18.09.2019, 18:24.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X