IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Льелье, тоа бил ходил хем у Китайско, хем у Талянско. Двойна карантина! От двете му страни с единична ше са Груича и Леля, що и те шетаха по Джабарско. Джаба може да ги е заразил. Ето тук за дезинфекция и приспиване на протеста.
    Ни съм махнаджия, ма ни обичам таквоз, ма по-добре от без хич, тъй ,че благодаря все пак.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      Що карантина бре?
      не съм ходил у Китайско от 6 години, а у Италия още по-отдавна.
      Турите нещо на масата, че е*аси деня......
      течно да е молим....
      и с градус да е , без шмекерии
      Дей Колето бре....
      ква е тая дЪржава???
      пак ше Мигрирам, ма пусто ма фаща нУсталгия.....
      Ей кво жиуотно е човека?!?!?!?
      Льелье, тоа бил ходил хем у Китайско, хем у Талянско. Двойна карантина! От двете му страни с единична ше са Груича и Леля, що и те шетаха по Джабарско. Джаба може да ги е заразил. Ето тук за дезинфекция и приспиване на протеста.

      Коментар


      • Що карантина бре?
        не съм ходил у Китайско от 6 години, а у Италия още по-отдавна.
        Турите нещо на масата, че е*аси деня......
        течно да е молим....
        и с градус да е , без шмекерии
        Дей Колето бре....
        ква е тая дЪржава???
        пак ше Мигрирам, ма пусто ма фаща нУсталгия.....
        Ей кво жиуотно е човека?!?!?!?
        Last edited by hemilio; 25.02.2020, 20:34.
        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Тук малко ме озадачи ... Почти нямам снимка, на която да съм усмихната.
          Наздраве, Мрънкало!
          Това беше подла усмивка на коварна хиена. Жертвите я приемат за кикотене, а то било само подкана за обяд: Елате хиляди ми плячки, да позакуся с вас!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            От малък съм крайно нефотогеничен. Размазвам се по снимките. Виж, ти на оная снимка, де си изрусена, много се набиваш на око с хитроватата усмивка и дяволития поглед. Наздраве, Дрънблонди!
            Тук малко ме озадачи ... Почти нямам снимка, на която да съм усмихната.
            Наздраве, Мрънкало!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Струва ми се, че ако пиеш толкова, колкото писа оная вечер ( 50 гр ракия и 200 + гр вино ) , ще пропуснеш последния лек.....

              Наздраве !
              Едва ли ... Ако не надвечер, то рано сутрината ще се случат нещата
              Наздраве, 4i40!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                А кафе поне?
                За теб само карантина. Може да се оплачеш на Комисията за защита от дискриминация.

                Коментар


                • А кафе поне?
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Добра вечер.
                    Вино има ли?
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • [QUOTE=4i40;n3544513][QUOTE=Trakatrak;n3544495]
                      Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Не бре !
                      Викам си - пак ме принудиха да се поддам на изкушението...Бия глава в стена и за прочистване на тялото започвам да постя........

                      пп Аз не лъжа и не мамя !!! Падам си малко будала и като някой ми се жалва и рони сълзи , после ме прекарва с кинтите...
                      Тия, де си падат малко будали, жените най ги допускат в близост. Що мислят, че могат ги въртят на пръстче. Пък они немат против, само да се възползват. Ще рече, два вида паразити се съвместяват и взаимно смучат. Вечна биологична машина, не, ами конструкция.

                      Коментар


                      • [QUOTE=Trakatrak;n3544495][QUOTE=4i40;n3544486]
                        Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        От твоите уста в божите уши. Само да не ги мислиш разни извратени, че Той ще те накаже. Внимавай като пожелаваш на ближния благо, да не съгрешаваш.
                        П.п. И се надигни малко. Какво се правиш пред сестричката на каталясал.

                        Пак почна с извратените си фантазии. Все така ли ги подмамваш: Това ми е последното желание, ще ми е за последен път. И като свърши, скокваш оперено и си припяваш "Излъгах я, измамих я, прекарах я!"
                        Не бре !
                        Викам си - пак ме принудиха да се поддам на изкушението...Бия глава в стена и за прочистване на тялото започвам да постя........

                        пп Аз не лъжа и не мамя !!! Падам си малко будала и като някой ми се жалва и рони сълзи , после ме прекарва с кинтите...
                        Last edited by 4i40; 24.02.2020, 22:36.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Америка далече и времената други....
                          Гледам реклама на лек за спокоен сън и антидепресант....След една година редовен прием си хепи ....
                          За !8 лв ...Съдържа жълт кантарион...

                          пп Ако си представиш как Кака бере билките по боси нозе и бял шал, ефекта ще е по-голям...
                          У нас си има лек за спокоен сън и антидепресия. Къде 40-градусов е. А Кака я оставят за сутринта... да дообере кантариона.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            В Америка тея лекове отдавна са изобретени. После изобретателите ги овалвали в катран и перушина.
                            Америка далече и времената други....
                            Гледам реклама на лек за спокоен сън и антидепресант....След една година редовен прием си хепи ....
                            За !8 лв ...Съдържа жълт кантарион...

                            пп Ако си представиш как Кака бере билките по боси нозе и бял шал, ефекта ще е по-голям...

                            Коментар


                            • [QUOTE=4i40;n3544486][QUOTE=Trakatrak;n3544451]

                              От твоите уста в божите уши. Само да не ги мислиш разни извратени, че Той ще те накаже. Внимавай като пожелаваш на ближния благо, да не съгрешаваш.
                              П.п. И се надигни малко. Какво се правиш пред сестричката на каталясал.

                              Не бре...Сакам да ми изпълни последното желание....
                              Да сме живи и здрави !

                              Нзздраве !
                              Пак почна с извратените си фантазии. Все така ли ги подмамваш: Това ми е последното желание, ще ми е за последен път. И като свърши, скокваш оперено и си припяваш "Излъгах я, измамих я, прекарах я!"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Казвала съм ти да не скромничиш. Не си баш фотогеничен, но това може да се дължи на не добрия ти здравен статус.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                От малък съм крайно нефотогеничен. Размазвам се по снимките. Виж, ти на оная снимка, де си изрусена, много се набиваш на око с хитроватата усмивка и дяволития поглед. Наздраве, Дрънблонди!

                                Коментар

                                Working...
                                X