IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Кво омекват. Като чета и ми настръхва косата. От тея огнени води границата да прехвърлиш е малка. И си труп 2 дена после.
    Зависи от човека . При някои алкохола има проблем с тях, а не обратното.
    Най-зверски съм се напивал от текила с бира. От облаци/мастика само краката се подкосяват изведнъж
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Кво омекват. Като чета и ми настръхва косата. От тея огнени води границата да прехвърлиш е малка. И си труп 2 дена после.
      Не, тази комбинация не дава главобол. Само дето от мастиката ме цепи стомаха. Опасна комбинация е бренди с бира, а ако и вино се добави, става страшно. Описал съм по-долу едно такова мое младежко приключение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Екса и канелата не ми допаднаха. Не слагам лед в концентрата, освен ако е топъл или е коктейл със сок нещо. Водка с джин става. Друг подобен е водка или джин с мастика. Слънчев удар му викат. Бая омекват краката и го ползвах по дискотеки. Но пък мастиката им мирише на деликатните душички.
        Кво омекват. Като чета и ми настръхва косата. От тея огнени води границата да прехвърлиш е малка. И си труп 2 дена после.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Ни мъ предизвиквай! Имам едно приятелче IT специалист и хакер по съвместителство. Веднага щи смъкне координатите по IP-то.
          Наздраве, Мрънкало!
          Гаааа, вещица по мрежата. Само да не се оплетеш в мойта мрежа като мушица безпомощна. Нема ти изпивам кръвчицата. Ште продам на Чичи да те впрегне на работа, а след работа да му танцуваш на масата. Източни танци. Габроуски. Дано плати за теб две кила дюлева. Наздраве, Дрънробиньо!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Адреза немаш, не ми се прави на ербап. Язека съм в нелагалос и покритос. Шми фанеш сюртука.
            Ни мъ предизвиквай! Имам едно приятелче IT специалист и хакер по съвместителство. Веднага щи смъкне координатите по IP-то.
            Наздраве, Мрънкало!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Полско - друг път. Фактура за извършената покупка имаш ле? Нямаш! Трупай на масата, че да не ти потропат на вратата парковите рейнджъри.
              Наздраве!
              Адреза немаш, не ми се прави на ербап. Язека съм в нелагалос и покритос. Шми фанеш сюртука.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Това го забравих как се казва, но е популярно и се продава на семе. Полско май беше. Не ти се получи изнудването. Наздраве, Дрънмутричке!
                Полско - друг път. Фактура за извършената покупка имаш ле? Нямаш! Трупай на масата, че да не ти потропат на вратата парковите рейнджъри.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Нарцисоцветна съсънка. Откъде я изкопа? Тя е защитен вид по Закона за биологичното разнообразие - среща се само над горната граница на гора в Рила и Западна Стара планина.

                  Слагай на масата питиета и мезета, инак шта докладвам, ти надрусат акт.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Това го забравих как се казва, но е популярно и се продава на семе. Полско май беше. Не ти се получи изнудването. Наздраве, Дрънмутричке!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                    Това, дето съм почернил, онова ли е, дето си мисля?
                    Иначе коктейл "Цыганские глаза" разправят, че бил убав....
                    Чи какво друго. И не слушай Кака, ами глей Арахната. А тоя коктейл от кво се състои?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                      Здравейте алкохолни братя и сестри
                      Бях тръгнал към лудницата да се предавам, ама колегата Trakatrak каза, че първо трябва да почерпя.
                      Бях решил да отида доброволно да се предам в лудницата, където очевидно ми е мястото, съзнателно решение взето на трезва глава, защото съм очевидно луд, лекичко така тра - ла - ла - чук - чук, чайници и нагреватели, абе не съм добре с центровката в главата Затова като откачен антисоциален егоистичен тулуп безделник отивам да се предавам.Тръгвам. Заминавам. Точка.
                      Ама преди това да ви почерпя, кажете кой каква отрова предпочита ??
                      Обикновено черпя аверите безделници и к@рвари с токсичен коктейл Кремълски полковник, истинска ядрена смес.
                      Та кой кво пие и смуче ?

                      За мен ром или коняк, всъщност кат ша черпиш - и от двете.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                        Това, дето съм почернил, онова ли е, дето си мисля?
                        Иначе коктейл "Цыганские глаза" разправят, че бил убав....
                        Ти хубаво си го мислиш, ама то Арахната вече далеч от такива помисли
                        Наздраве, Вълчо-34!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          Нарцисоцветна съсънка. Откъде я изкопа? Тя е защитен вид по Закона за биологичното разнообразие - среща се само над горната граница на гора в Рила и Западна Стара планина.

                          Слагай на масата питиета и мезета, инак шта докладвам, ти надрусат акт.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Ми, дай рецептата да я видим. Иначе аз съм скромен - добра водка или ракия. С обилно мезе. И сервитьорки. Отзивчиви.
                            Това, дето съм почернил, онова ли е, дето си мисля?
                            Иначе коктейл "Цыганские глаза" разправят, че бил убав....
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                              Кремълският полковник е смес от 100 грама чиста руска водка + 100 грама джин в голяма водна чаша. Отделно се приготвя малко канела една чаена лъжичка разбъркана в топла вода около 30 - 40 грама на око. После разтвора с канелата се изсипва при другите отрови. Гвоздеят на коктейла е да се сложат поне 2 бучки лед. Целта на леда не е само леко да разхлади отровите. Всичко това се изпива на екс и на веднъж. И сега следва най-важното, това е ритуала, който осмисля коктейла - бучките лед трябва да се схрускат със зъби, така както полковника от руската армия скърца със зъби на солдатите Колкото повече бучки лед схрускаш със зъби, толкова повече си здрав носещ на пиене и бой юнак
                              Екса и канелата не ми допаднаха. Не слагам лед в концентрата, освен ако е топъл или е коктейл със сок нещо. Водка с джин става. Друг подобен е водка или джин с мастика. Слънчев удар му викат. Бая омекват краката и го ползвах по дискотеки. Но пък мастиката им мирише на деликатните душички.

                              Коментар


                              • Кремълският полковник е смес от 100 грама чиста руска водка + 100 грама джин в голяма водна чаша. Отделно се приготвя малко канела една чаена лъжичка разбъркана в топла вода около 30 - 40 грама на око. После разтвора с канелата се изсипва при другите отрови. Гвоздеят на коктейла е да се сложат поне 2 бучки лед. Целта на леда не е само леко да разхлади отровите. Всичко това се изпива на екс и на веднъж. И сега следва най-важното, това е ритуала, който осмисля коктейла - бучките лед трябва да се схрускат със зъби, така както полковника от руската армия скърца със зъби на солдатите Колкото повече бучки лед схрускаш със зъби, толкова повече си здрав носещ на пиене и бой юнак

                                Коментар

                                Working...
                                X