IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Мога уверено да заявя, че в Кръчмата няма вегани. Сложи някаква вълча салата на масата и да почетем отпадналите от състезанието.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Мрънкало, черпи! И мезе сложи, че сал тоз гол алкохол не ми твърде пасва.
      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Едно време мухах яко лонг айлънд. В мементо ме черпеха 6-тото безплатно. Отивах на диско/хаус да си допия 4-5 или се прибирах с КОЛАТА
        Основно правило у родата - дори само след 50 гр. алкохол не се сяда зад волана. Има приятели или таксита за тази работа.
        Наздраве!
        Last edited by tnm; 12.07.2021, 18:33.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Това коктейл. Аз такива бъркочи не пия.
          Наздраве!
          Едно време мухах яко лонг айлънд. В мементо ме черпеха 6-тото безплатно. Отивах на диско/хаус да си допия 4-5 или се прибирах с КОЛАТА
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Има сламка, що се оплакваш сега
            Това коктейл. Аз такива бъркочи не пия.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Мрънкало, черпи! И мезе сложи, че сал тоз гол алкохол не ми твърде пасва.
              Наздраве!
              Има сламка, що се оплакваш сега
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Къде го зареждаш? В дамаджаната ли? С попивателна? Аааа, умен телефон, умен! Наздраве, Дрънумнице!

                Мрънкало, черпи! И мезе сложи, че сал тоз гол алкохол не ми твърде пасва.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Тцъ! Сложила съм го да се зарежда.
                  Наздраве, Мрънкало!

                  П.П. Пак ще черпиш. Таз година изборите два пъти те зарадваха.
                  Къде го зареждаш? В дамаджаната ли? С попивателна? Аааа, умен телефон, умен! Наздраве, Дрънумнице!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Я, провери, телефонът да не би да се кандилка на дъното на дамаджаната. Сигурна ли си, че както е влязъл там, така и ще излезе. Без напън май няма да стане. Духай в гърлото на дамаджаната, дано вихрите вътре го избутат. Ех, пиянка-несретница! Наздраве, Дръндамаджанке!
                    Тцъ! Сложила съм го да се зарежда.
                    Наздраве, Мрънкало!

                    П.П. Пак ще черпиш. Таз година изборите два пъти те зарадваха.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Индианец, аз имам навигатор на телефона. Хабсур да се загубя из Кръчмата или около нея.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Я, провери, телефонът да не би да се кандилка на дъното на дамаджаната. Сигурна ли си, че както е влязъл там, така и ще излезе. Без напън май няма да стане. Духай в гърлото на дамаджаната, дано вихрите вътре го избутат. Ех, пиянка-несретница! Наздраве, Дръндамаджанке!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        На теб акъл не мож ти се дава, що си се възгордяла и самозабравила. Мислиш си, да обърнеш две чашки е същото като да пресушиш две дамаджани. Второто обаче не си го пробвала и махаш нехайно с ръка "Ай, на мен ше ми кажете сега." Затова е по-добре да ти дадат два лефа да вземеш такси кога си пресушила едната дамаджана, за да може се прибереш от предната до задната врата на кръчмата, отколкото да ти се дава акъл как да слезеш по стълбите и два пъти да завиеш покрай ъглите на кръчмата и да откриеш по средата на задната страна задната врата. Чекай, че много сложно стана дори за трезв чиляк. Абе, опраяй се там, па може да спиш и на двора. Здраве да е в душната нощ! И дано Чиче не те открие в безпомощно състояние. Що той е голем помагач и оправач... при конфузни ситуации. И на него наздраве!
                        Индианец, аз имам навигатор на телефона. Хабсур да се загубя из Кръчмата или около нея.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Мрънкало, аз пари изкарвам сама. Допада ми да ми дават акъл, щото така се правят пачки.
                          Наздраве!
                          На теб акъл не мож ти се дава, що си се възгордяла и самозабравила. Мислиш си, да обърнеш две чашки е същото като да пресушиш две дамаджани. Второто обаче не си го пробвала и махаш нехайно с ръка "Ай, на мен ше ми кажете сега." Затова е по-добре да ти дадат два лефа да вземеш такси кога си пресушила едната дамаджана, за да може се прибереш от предната до задната врата на кръчмата, отколкото да ти се дава акъл как да слезеш по стълбите и два пъти да завиеш покрай ъглите на кръчмата и да откриеш по средата на задната страна задната врата. Чекай, че много сложно стана дори за трезв чиляк. Абе, опраяй се там, па може да спиш и на двора. Здраве да е в душната нощ! И дано Чиче не те открие в безпомощно състояние. Що той е голем помагач и оправач... при конфузни ситуации. И на него наздраве!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Не й давай акъл. Пари й дай. Тя от това разбира. Спестовничка!
                            Мрънкало, аз пари изкарвам сама. Допада ми да ми дават акъл, щото така се правят пачки.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              погледни я тая гола вода дет ти е дал и ще се вледени
                              Водата не е гола. Прежалил се е на резенче лед.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                погледни я тая гола вода дет ти е дал и ще се вледени
                                Не й давай акъл. Пари й дай. Тя от това разбира. Спестовничка!

                                Коментар

                                Working...
                                X