IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
    Ко се излъжи, ко се излъжи, ама няма да се излъжи
    За Мечо айрян, за tnm цветя !!!

    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=NKwlhc-ZWBs
    Добрутро! Мечо президент!!!! Не пий, не пуши, по жени не оди, востания добре прай!!! Кафенце и за мен!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Така кат гледам, моа да започна деня с един грог Косатка ... Мечо ко се излъжи - и за него един!
      Ко се излъжи, ко се излъжи, ама няма да се излъжи
      За Мечо айрян, за tnm цветя !!!

      http://www.youtube.com/watch?feature...&v=NKwlhc-ZWBs
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Мен ще почерпиш ли?
        Едно ирланско кайве за Софикс! Да се разбуди, че гледам - рано е отворил сергията.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Така кат гледам, моа да започна деня с един грог Косатка ... Мечо ко се излъжи - и за него един!
          Мен ще почерпиш ли?

          Коментар


          • Така кат гледам, моа да започна деня с един грог Косатка ... Мечо ко се излъжи - и за него един!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
              Са кво си хортувате тука, давам едно ухо и почвам да са пртеснявам...
              Едно време имаше нещо за крака, ръце, пръсти на краката, между пръстите и т.н. ама съм забравил вече.....
              Аааа, ич недей са притеснява. То туй дет го пише Чичо е като безусловен рефлекс. Мнооо бързо ша си го припомниш.
              Last edited by tnm; 26.02.2013, 07:56.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от фръцла ежкова
                нЕма се разберем тъй чичИ не поства песни к'ви кутрета, к'ви пет лева то да не става тъй от кутрето за...кутрето малко трЕбе да предразположиш тукприсъстващите
                Песнички, приказки, кандърмички....е за 20 +, - годишните ....
                И докато се огледаш минаваш в :

                http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5554351....

                Коментар


                • Ха наздраве и от мен!Сипвам си по мъничко шотландска "ракия" в кафето,ама като гледам получената "смес" , "шотландеца" вече води с десет към едно..

                  Коментар


                  • Са кво си хортувате тука, давам едно ухо и почвам да са пртеснявам...
                    Едно време имаше нещо за крака, ръце, пръсти на краката, между пръстите и т.н. ама съм забравил вече.....
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Аз си мисля, че нищо не си разбрал......
                      Просто я попитах, дали мога да и направя масаж на петичките, като започна от кутрето на лявата ръЧИЧКА......
                      Ми тогава като пишеш слагай червена точка че се Убъркват хората.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Ми той пита дали си дигаш крачето, дали си духаш пръстето или си праиш педикюр.СмЕтам аз.
                        Аз си мисля, че нищо не си разбрал......
                        Просто я попитах, дали мога да и направя масаж на петичките, като започна от кутрето на лявата ръЧИЧКА......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от фръцла ежкова
                          KоЙо и пиЙенето ли броиш ил нещо друго
                          Ми той пита дали си дигаш крачето, дали си духаш пръстето или си праиш педикюр.СмЕтам аз.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от фръцла ежкова
                            и двете дЕдо попе, и двете
                            Абе май три ги броя аз.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • За бозайници!!
                              Attached Files
                              "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Здравейте пияници и сладурчета....
                                Фръцлоо, само да попипам....за работата, че не виждам много добре...
                                Да си вдигаш крачето, да си духаш пръстчето или да си правиш педикюр си се забързала..???

                                Рано е наздравици, но да работите днес с усмивки....
                                Баш! Ни е рано.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X