IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Кой-кого ли!? Га, че не знаеш с кого си имаш работа.
    Наздраве, Мрънкало!

    П.П. В неделя един стършел, ербап като теб, ме ужили. Инсекта даде фира, па аз - като с убождане от тъничка игла. Ни подуване, ни зачервяване.
    Следващият път опитай с оса, че сте от един женски род. Онова мъжкото се е чудело да жили ли, да обладава ли. Преди пет дни си купих една картина "Даная". Тая нахалница отказала на самия Зевс и он взел, та я обладал чрез дъжд. Чудя се, тоя стършел, де се чуди да те жили или нагъва, кое ли потайно божество го е пратило. Ама, на, не свършил работата. Наздраве, Дрънданайке!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Стършела си вика: Малии тая я скъсах от секс .... и пукнал блажено
      Той си знае работата и добре е интервенирал, щом она още болезнено помни. Славен момък! Ако не беше сгинал в неравната борба, щях да го черпя една медовина.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

        Стършела си вика: Малии тая я скъсах от секс .... и пукнал блажено
        Това стършел, ней търтей
        Наздраве, bota156!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Кой-кого ли!? Га, че не знаеш с кого си имаш работа.
          Наздраве, Мрънкало!

          П.П. В неделя един стършел, ербап като теб, ме ужили. Инсекта даде фира, па аз - като с убождане от тъничка игла. Ни подуване, ни зачервяване.
          Стършела си вика: Малии тая я скъсах от секс .... и пукнал блажено
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Еййййй, как ми се искаше отблизо да й видя хищните очички и тънкото езиче, с кое опитва жертвите. Па да го клъцна. Капан нарочен направих с тоз Ден международен на целивката, да я примамя в храсталака, не, ами в блатата, там да видим кой-кого. Ама този алигатор се прави на важен, подвива опашка и си пей утешително "Кайман, кайман, на-на-нана-нан..."
            Кой-кого ли!? Га, че не знаеш с кого си имаш работа.
            Наздраве, Мрънкало!

            П.П. В неделя един стършел, ербап като теб, ме ужили. Инсекта даде фира, па аз - като с убождане от тъничка игла. Ни подуване, ни зачервяване.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Ако пиеш всеки ден си алкохолик ...
              Уф добре че аз пия всяка вечер
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Оная със заклинанията я отпиши. У Кръчмата няма таковата количество и качество алкохол, де ще я накара да изпадне в делириум.
                Наздраве!
                Еййййй, как ми се искаше отблизо да й видя хищните очички и тънкото езиче, с кое опитва жертвите. Па да го клъцна. Капан нарочен направих с тоз Ден международен на целивката, да я примамя в храсталака, не, ами в блатата, там да видим кой-кого. Ама този алигатор се прави на важен, подвива опашка и си пей утешително "Кайман, кайман, на-на-нана-нан..."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Малейййй, бързам са скрия. Щом мадамите ог Кръчмата ша ма цуткат, взема верно да стана на жаба. Особено една бабомадама с вълшебна прьчица в ръка и заклинания на уста. Бегам, бързо бегам, бате... и како....
                  Оная със заклинанията я отпиши. У Кръчмата няма таковата количество и качество алкохол, де ще я накара да изпадне в делириум.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Жабок, де са скри, ва!? Днес Световен ден на целувката. Може някоя от дамите в Кръчмата в резултат на алкохолен делириум те целуна, та най-накрая и да станеш човек.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Малейййй, бързам са скрия. Щом мадамите ог Кръчмата ша ма цуткат, взема верно да стана на жаба. Особено една бабомадама с вълшебна прьчица в ръка и заклинания на уста. Бегам, бързо бегам, бате... и како....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Досега ма черпиха с узо Поломари за внучка, а от мен беше студената вода, демек ледът. Не че си падам, ама това донесоха и немаше как да отсажа. Ма, от сутринте пророчески ми се върти из главъта нещо мастихено. Наздраве!
                      Жабок, де са скри, ва!? Днес Световен ден на целувката. Може някоя от дамите в Кръчмата в резултат на алкохолен делириум те целуна, та най-накрая и да станеш човек.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Явно ударението е паднало връз мастиката. Студената вода ще да е за утре сутрин.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Досега ма черпиха с узо Поломари за внучка, а от мен беше студената вода, демек ледът. Не че си падам, ама това донесоха и немаше как да отсажа. Ма, от сутринте пророчески ми се върти из главъта нещо мастихено. Наздраве!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Тик кръчмарки не знаат ли, че краката на бара им се клатят и вратичките им играят. Или да сервират, или ний ще ги сервираме и ще викнем художника Яхнаджиев да ги нашари като гювеч зарзават. И тогава ще река "Добър апетит!"
                          Явно ударението е паднало връз мастиката. Студената вода ще да е за утре сутрин.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Добро утро, Мрънкало!

                            Стига си сънувал - студена вода, че и мастика. Твърдо "нье" на твойте заигравки с останалата морна част от клиентелата на Кръчмата!
                            Наздраве!

                            П.П. Да видим дали ще почерпиш и след тез избори.
                            Тик кръчмарки не знаат ли, че краката на бара им се клатят и вратичките им играят. Или да сервират, или ний ще ги сервираме и ще викнем художника Яхнаджиев да ги нашари като гювеч зарзават. И тогава ще река "Добър апетит!"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              Юлска ваканционна ленност се стеле из Кръчмата. Отвън мараня, вътре осенчена задушна мързина. Май ще се наложи да се метне некоя бутилка по бара, за да се разбуди кръчмарката, та да цъкне грамфоня и да налей безплатно по една студена вода, що лято жежко все пак. Па ако притури към водата мастичка, ще й признаем кръчмарските достойнства, прелести и превъзходства. Ама, надали.
                              Добро утро, Мрънкало!

                              Стига си сънувал - студена вода, че и мастика. Твърдо "нье" на твойте заигравки с останалата морна част от клиентелата на Кръчмата!
                              Наздраве!

                              П.П. Да видим дали ще почерпиш и след тез избори.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Юлска ваканционна ленност се стеле из Кръчмата. Отвън мараня, вътре осенчена задушна мързина. Май ще се наложи да се метне некоя бутилка по бара, за да се разбуди кръчмарката, та да цъкне грамфоня и да налей безплатно по една студена вода, що лято жежко все пак. Па ако притури към водата мастичка, ще й признаем кръчмарските достойнства, прелести и превъзходства. Ама, надали.

                                Коментар

                                Working...
                                X