IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    +111`
    Mислих си да го напиша, но щеше да бъде нахално, при положение, че Тарантул черпи....
    Все пак, каквото такова, колкото толкова...
    Наздраве !
    Тежко му а на Арахната. Изтръпнал е в очакване и реди наполеонов пасианс. Братята македонци всеки момент ще извадят документ, от който е видно, че са българи по произход. Ама не съвсем.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Това няква нова мода ли е? Ром с домати и суджук!? Но ..., няма да проявявам капризи в тоз значим за Арахната ден. И без това сигурно някоя даскалица го е шашнала.
      Наздраве!
      +111`
      Mислих си да го напиша, но щеше да бъде нахално, при положение, че Тарантул черпи....
      Все пак, каквото такова, колкото толкова...
      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Я, Кака пак се нареди с канчето, дано некой й сипе ромче. Старо ромче чака, не некое 5-годишно сополанче. Дори 7-годишно не ще, макар да сме 15 септември и ромчето ще е с цветя. Но не, тя си ще да е поне пълнолетно. Аз пък ще зема да почерпя учителите, а тя, ако се дореди до некой от тех, ще се вреди. Ма, не ми се верва, що повтарачка и всичи бегат от нея. Не щат да повтарат. Особено старото и немощно Чиче с хоботчето заспало. Наздраве!

        Това няква нова мода ли е? Ром с домати и суджук!? Но ..., няма да проявявам капризи в тоз значим за Арахната ден. И без това сигурно някоя даскалица го е шашнала.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Добро утро!
          Честит първи учебен ден! Арахната вече взе да връща на мозък, мое го търсим в некоя паралелка докъм 8-ми клас.
          Жив и здрав да е!
          Я, Кака пак се нареди с канчето, дано некой й сипе ромче. Старо ромче чака, не некое 5-годишно сополанче. Дори 7-годишно не ще, макар да сме 15 септември и ромчето ще е с цветя. Но не, тя си ще да е поне пълнолетно. Аз пък ще зема да почерпя учителите, а тя, ако се дореди до некой от тех, ще се вреди. Ма, не ми се верва, що повтарачка и всичи бегат от нея. Не щат да повтарат. Особено старото и немощно Чиче с хоботчето заспало. Наздраве!

          Коментар


          • Добро утро!
            Честит първи учебен ден! Арахната вече взе да връща на мозък, мое го търсим в некоя паралелка докъм 8-ми клас.
            Жив и здрав да е!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ама, що питаш мен!? Арахната трябва да се изкаже. Че инак аз с моето въображение, фантазия и високи изисквания ... Мани, маниииии!
              Наздраве!
              Твойто въображение и опит го излей в некое фентъзи за подвизите на Каки Хитър, дано и ти направиш пачки от вещерските и магьосническите си изяви. Здраве да е!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Кът апнеш и пийнеш, кво шъ праи Тарантул с тялото.?.. Щот трите благинки вървят заедно....

                пп Или пак ще требва да помагам..
                Е, като апне и пийне, кво да я правя, да я нося до тях ли, щот се била напила? Нека си лежи у канавката. Луноходът ще я открие и превози до изтрезвителя. Наздраве за самоотвержеността да помагаш и да носиш тялото!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  А ..., аз съм традиционалистка, знаеш. Мен, таковата,хем ме черпят, хем ме уважават!
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Стой си у патриархата и чекай те наранят. Дано позаслабнеш и ти дойде акъля, че леба требва се изкарва с труд и хитрина... женска. Наздраве, Дрънчорбаджи!
                  Last edited by Trakatrak; 10.09.2021, 13:44.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Кът апнеш и пийнеш, кво шъ праи Тарантул с тялото.?.. Щот трите благинки вървят заедно....

                    пп Или пак ще требва да помагам..
                    Ама, що питаш мен!? Арахната трябва да се изкаже. Че инак аз с моето въображение, фантазия и високи изисквания ... Мани, маниииии!
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Дама съм и затова не черпя! Зареждай масата, че душата ми се мъчи в глад и жажда.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Кът апнеш и пийнеш, кво шъ праи Тарантул с тялото.?.. Щот трите благинки вървят заедно....

                      пп Или пак ще требва да помагам..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Ай, от мен да мине, че идвам от "кръст" и ме черпиха с мека погача, курбан-чорба, ракия и вино с лимоната. Иначе, времената се обърнаха и сега дамите требва да черпават, ако искат... таковата... да ги уважават и ухажват. Черпиш и получаваш покана за нова среща. Там пак черпиш и така докато го вкараш под чаршафа. После го прави ко искаш. Наздраве, Дрънскорпионке!
                        А ..., аз съм традиционалистка, знаеш. Мен, таковата,хем ме черпят, хем ме уважават!
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Дама съм и затова не черпя! Зареждай масата, че душата ми се мъчи в глад и жажда.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Ай, от мен да мине, че идвам от "кръст" и ме черпиха с мека погача, курбан-чорба, ракия и вино с лимоната. Иначе, времената се обърнаха и сега дамите требва да черпават, ако искат... таковата... да ги уважават и ухажват. Черпиш и получаваш покана за нова среща. Там пак черпиш и така докато го вкараш под чаршафа. После го прави ко искаш. Наздраве, Дрънскорпионке!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Важното е да си придадеш дзверски вид и да ревеш кански, а ножът не е необходимо много-много да шава. Достатъчно е да блещи на слънцето и да заслепява противния капитан. Здраве да е и да нема порязвания, само почерпвания! Като така, земи почерпи. Дама си все пак.
                            Дама съм и затова не черпя! Зареждай масата, че душата ми се мъчи в глад и жажда.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Вай, вай ... С тоз комплект от две леви ръце, одма си се порязал.
                              Наздраве!
                              Важното е да си придадеш дзверски вид и да ревеш кански, а ножът не е необходимо много-много да шава. Достатъчно е да блещи на слънцето и да заслепява противния капитан. Здраве да е и да нема порязвания, само почерпвания! Като така, земи почерпи. Дама си все пак.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Аз налитам с гол в ръката нож, та да обръсна противния капитан. Наздраве, Дрънкапетанке!
                                Вай, вай ... С тоз комплект от две леви ръце, одма си се порязал.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X