IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение

    Утре ше късам синджирЯ и ше одя на морето ,че по кърищата е кално.
    Малко на релакс, съчетано с хобито .............
    Наздраве!
    Морето далече, но дивото близо...
    Стигнах в лъзгавицата до Драгоман и от там се почва една ледено-снежна пътека до селото....След две затъвания се наложи да оставя колата на 500 м от къщата....Затътрям се в снега ( улица се не вижда ) и на близката пресечка към планината, гледам купчини с пръст - орано та разорано...Като се приближих ми светна - поне 15-20 ями по 30-50 см...Дивите прасета влезнали в селото ....Рили, копали и яли до къщата на местния ловец..... Човека така се е уплашил, че не си е подал носа от портата...
    Запалих всичко де има комин, но никакъв ефект - било е - 20 ....
    Едно слънце заискря, едни капчуци запяха - кеф за душата...Некакви "наметала на Афродита" се явиха в погледа ми...УжасТ....
    Направих една слънчева баня и се пробвах да моржувам...Като ме напече слънцето се разтрих със сняг ...- не ставам за такова животно...Снегът много студен...
    6 часа разходка - цяла вечност...

    Тази седмица ще пробвам да се топна в Сепарева баня ...Отивам на работа, разпределям задачите и запрашвам на плаж ( ако някое добро същество се съгласи, добре. Ако не, още по-добре )....

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Баш тъй, съкровище!
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
          Странно,че си успяла да се задомиш .... в краткия подходящ период у татковината ни.Или не е било по наш'те ширини

          Наздраве! (и за последно таз вечер,че утре пак мен набутаха да карам )
          Вай, ваййй, братчед, снощи явно ми се е спяло, та съм объркала словореда ..., ама ти си ме разбрал.
          Поправка - не си подавам части от тялото навън при наличието на буквичката "р" в името на месеца.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Докат не видя у името на месеца буквичката "р", не си подавам части от тялото навън от пещерата
            Това сняг, това кал, това вятър - тез неща са непоносими за моята особа.
            Наздраве!
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Докат не видя у името на месеца буквичката "р", не си подавам части от тялото навън от пещерата
              Това сняг, това кал, това вятър - тез неща са непоносими за моята особа.
              Наздраве!
              Странно,че си успяла да се задомиш .... в краткия подходящ период у татковината ни.Или не е било по наш'те ширини

              Наздраве! (и за последно таз вечер,че утре пак мен набутаха да карам )
              Страхът трудно се преодолява само със знания

              Коментар


              • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение

                Утре ше късам синджирЯ и ше одя на морето ,че по кърищата е кално.
                Малко на релакс, съчетано с хобито .... мое се закачи некое герданче или да блесне некое камъче
                Подаръци само на място - работен терен - Кранево и Албена.При дъжд ..... ми то нема да са мноо кръчмите у Кранево ,нейде там из тях ше съм

                Наздраве!
                Докат не видя у името на месеца буквичката "р", не си подавам части от тялото навън от пещерата
                Това сняг, това кал, това вятър - тез неща са непоносими за моята особа.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Ногу сте палави тая вечер....?
                  От сичкото писане се разбра, че 4i40 взел да забравя и му трябват инструкции и освен това трябва трябва да сменя диоптъра на цайсите .
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Сипете, че ми изгоре душата ....
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Само ще го гледате ли?
                      Ахъъ, само ша го гледаме / пред MILOM се говори кодирано/
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Ногу сте палави тая вечер....?
                        Пали ни се мерака,не душите

                        Наздраве!

                        п.с Оня превзетия кораб ... ше плава ли
                        Страхът трудно се преодолява само със знания

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Говорим си за метеорология, магистрали, Варна и морето ...
                          Искаш ли да отскочим и да ти нагледаме мерлото!?
                          Наздраве!

                          Утре ше късам синджирЯ и ше одя на морето ,че по кърищата е кално.
                          Малко на релакс, съчетано с хобито .... мое се закачи некое герданче или да блесне некое камъче
                          Подаръци само на място - работен терен - Кранево и Албена.При дъжд ..... ми то нема да са мноо кръчмите у Кранево ,нейде там из тях ше съм

                          Наздраве!
                          Страхът трудно се преодолява само със знания

                          Коментар


                          • Ногу сте палави тая вечер....?
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Искаш ли да отскочим и да ти нагледаме мерлото!?
                              Само ще го гледате ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                                Наздраве за професионалистите
                                Говорим си за метеорология, магистрали, Варна и морето ...
                                Искаш ли да отскочим и да ти нагледаме мерлото!?
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X