IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Сус бре !!!

    Чак толкова виждам....
    Човек с име на вино,пък за кви грешни работи говори .... че и "чиба" не му е чуждо

    Наздраве!
    Страхът трудно се преодолява само със знания

    Коментар


    • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
      Завалията той .... и ако при пипане се окаже,че няма нищо венерино ..... как реагираш


      Най-вероятно ще счупи рекорда на Юсейн Болт
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
        Завалията той .... и ако при пипане се окаже,че няма нищо венерино ..... как реагираш
        Сус бре !!!

        Чак толкова виждам....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Права си !
          Не винаги по-краткия път към целта е по-бърз...
          Сега се сетих , че преди 10г имах работа в Добрич и на връщане минах по краткия път ( щот тръгнах към 19 вечерта - та да побързам..).....Малийй едни кратери, едни безлюдни пътища...За 30 км икономия, закъснях с 2 часа....Към 2ч ми гръмна колата и беше голяма драма.....Купих си друга....

          пп Не си права - винаги следвам писаното....( но не виждам добре и затова пипам с ръце...)
          Завалията той .... и ако при пипане се окаже,че няма нищо венерино ..... как реагираш
          Страхът трудно се преодолява само със знания

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Има, има ... от Шумен до Варна

            П.П. Маниии, бегай ... щом и инструкции за експлоатация са ти нужни, по-добре ич не се зафащай. УжасТ
            Права си !
            Не винаги по-краткия път към целта е по-бърз...
            Сега се сетих , че преди 10г имах работа в Добрич и на връщане минах по краткия път ( щот тръгнах към 19 вечерта - та да побързам..).....Малийй едни кратери, едни безлюдни пътища...За 30 км икономия, закъснях с 2 часа....Към 2ч ми гръмна колата и беше голяма драма.....Купих си друга....

            пп Не си права - винаги следвам писаното....( но не виждам добре и затова пипам с ръце...)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Ми ... брадчет, братчед ти още не купил виртулет и не мое да стигна до Чужденеция, без да прецапам през магистралата
              Мое и да може, де. По разни първокласни пътища, ма брадчет ти обича да кара по магистралата.

              Наздраве! И не опуквай сичкото вино, щот другият месец имам вояж до Чужденеция - дан са чудиш, какво да ми ми сипеш у чашата
              Ми тя пълна ... с мелба .... мъ не си настоятелна
              А и по ЧНГ беше тук,нали ..... тез тАлАфони за кво ги мъкнете
              Тоооо .... у Чужденеция има нужда да се носи тежко у джебити,че току-виж те отвял вЕтерот .... мъъъъъ и ги ползувайте от време на време де
              Страхът трудно се преодолява само със знания

              Коментар


              • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                Пък мое си объркала разтвора за лещи с виното,де си го пила предната вечер и да си ги накиснала там
                Хабсурт, бре!!!
                Много фнимавам, кога става въпрос за оползотворяване на виното

                П.П. Тази година тати направи по-хубаво вино от това на девера и по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Срам, срам ...
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Пък мое си объркала разтвора за лещи с виното,де си го пила предната вечер и да си ги накиснала там
                  Страхът трудно се преодолява само със знания

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                    Тъй де ..... ние(от Чужденеция) си я припознаваме магистралата ,нооо питай доставчика на чакъл ( ) да видиш дали ще ти каже,че е част от Чужденеция .
                    Те си твърдят,че са си от Солницата .Варна е пристанище на Шумен,тъй че..... . Ний,тук,само ДЕКАРИ си имаме,големи

                    Наздраве!
                    Ми ... брадчет, братчед ти още не купил виртулет и не мое да стигна до Чужденеция, без да прецапам през магистралата
                    Мое и да може, де. По разни първокласни пътища, ма брадчет ти обича да кара по магистралата.

                    Наздраве! И не опуквай сичкото вино, щот другият месец имам вояж до Чужденеция - дан са чудиш, какво да ми ми сипеш у чашата
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Брадчед, мънинко преди Шумен се качваш на едно такова пътно съоръжение, бре.
                      Па после има една отбивчица и фащаш пътя за Чужденеция
                      Тъй де ..... ние(от Чужденеция) си я припознаваме магистралата ,нооо питай доставчика на чакъл ( ) да видиш дали ще ти каже,че е част от Чужденеция .
                      Те си твърдят,че са си от Солницата .Варна е пристанище на Шумен,тъй че..... . Ний,тук,само ДЕКАРИ си имаме,големи

                      Наздраве!
                      Страхът трудно се преодолява само със знания

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Абсолютно...Каква магистрала има натам...? Нещо да не си объркАла посоката....?

                        Силно съм заинтересуван от "пояса на Венера"....
                        Некакви инструкции за експлоатация....
                        Има, има ... от Шумен до Варна

                        П.П. Маниии, бегай ... щом и инструкции за експлоатация са ти нужни, по-добре ич не се зафащай. УжасТ
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                          Бааааа Магистрала и Чужденеция ..... някак не се връзват двете бре .Да не е било мираж,следствие на червено винце .... и дори да е липсвало каквото и да било пътуване

                          Наздраве!
                          Абсолютно...Каква магистрала има натам...? Нещо да не си объркАла посоката....?

                          Силно съм заинтересуван от "пояса на Венера"....
                          Некакви инструкции за експлоатация....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                            Бааааа Магистрала и Чужденеция ..... някак не се връзват двете бре .Да не е било мираж,следствие на червено винце .... и дори да е липсвало каквото и да било пътуване

                            Наздраве!
                            Брадчед, мънинко преди Шумен се качваш на едно такова пътно съоръжение, бре.
                            Па после има една отбивчица и фащаш пътя за Чужденеция
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                              Чакай,чаааакааайййй ...... стоя в нелегалност,щот ...... щот има винце и си трая ,щото колкото по-късно ме усетите,толкова повече ше смогна да изгаврътна сам

                              Наздраве! .... че да не отива винцето зян
                              Пий спокойно, умерено и с кеффффф...
                              Наздраве !

                              Черпя всички добри душички от Кръчмата с едно вино, дето го пробвах тази вечер ( само глътка щот бях на 30 гр ракия) - "Ангел "

                              пп Но като се сетя , май ще си го пия сам...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Братчед, миналата година кат навестих Чужденеция с цел проверка и последващ контрол връз извършваните строително - монтажни работи, бях свидетел на едно много красиво метеорологично явление.
                                Начи ... пътувам си по магистралата от запад на изток, слънцето зад гърба ми залязва, а срещу мень на хоризонта се оформили няколко цветни ленти - лазурносиньо, преливащо в златисто, след това розово-виолетово, отново златисто и завършващо отново в ярко синьо ...
                                За първи път видях Поясът на Венера и точно у тоз момент батерията на талафона беше дала фира ... язък!
                                Наздраве!
                                Бааааа Магистрала и Чужденеция ..... някак не се връзват двете бре .Да не е било мираж,следствие на червено винце .... и дори да е липсвало каквото и да било пътуване

                                Наздраве!
                                Страхът трудно се преодолява само със знания

                                Коментар

                                Working...
                                X