IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Слагайте да се грее нещо на огнището и да разтрием старите кокали изподвътре...

    Наздраве !
    Ко стана с буйната ферментация ... и дестилация!?

    Наздраве!

    П.П. Червеното вино е за мен!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Слагайте да се грее нещо на огнището и да разтрием старите кокали изподвътре...

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Двата крака са достатъчни........за буйната ми ферментация.....

        Наздраве !
        Забрайх дестилацията.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Ми ... най-вероятно щот си под влиянието на продукт на буйна и тиха ферментация.
          Наздраве!

          П.П. В статията стъпките са три. Коя според теб е излишна?

          Двата крака са достатъчни........за буйната ми ферментация.....

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            http://profit.bg/news/3-osnovni-stup...id-132578.html

            Защо аз виждам само два начина за да успееш, без да се трудиш.....???
            Ми ... най-вероятно щот си под влиянието на продукт на буйна и тиха ферментация.
            Наздраве!

            П.П. В статията стъпките са три. Коя според теб е излишна?
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • http://profit.bg/news/3-osnovni-stup...id-132578.html

              Защо аз виждам само два начина за да успееш, без да се трудиш.....???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                Де го бре!? У Руси сичко е спокойно, ама след Новата година се заредиха ени имени, рождени и пак имени дни, та глътката верно треба да е голема! Ай наздраве!

                Иначе респект за мнението за въглехидратите, а само бих добавил - тайната е в тайминга, количеството и размера на физическата активност!

                Тъй че, бъдете здрави и активни!
                Не си лош човек, ама тоз превес на втората сигнална система у теб, на моменти ми действа доста изнервящо. Еле па, като ми споменеш за физическа активност, направо са потискам.
                Кво й е лошото на лежанката!?
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  Де го бре!? У Руси сичко е спокойно, ама след Новата година се заредиха ени имени, рождени и пак имени дни, та глътката верно треба да е голема! Ай наздраве!

                  Иначе респект за мнението за въглехидратите, а само бих добавил - тайната е в тайминга, количеството и размера на физическата активност!

                  Тъй че, бъдете здрави и активни!
                  Покажи се надън, дее....
                  То не може само в дъното на кръчмата да седиш...
                  Аз бях навън да пообиколя вилаета и ме отнесе....( образно казано)

                  Коментар


                  • Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Голям вятър, голяма глътка отваря.....
                      Наздраве !
                      Де го бре!? У Руси сичко е спокойно, ама след Новата година се заредиха ени имени, рождени и пак имени дни, та глътката верно треба да е голема! Ай наздраве!

                      Иначе респект за мнението за въглехидратите, а само бих добавил - тайната е в тайминга, количеството и размера на физическата активност!

                      Тъй че, бъдете здрави и активни!

                      Коментар


                      • Голям вятър, голяма глътка отваря.....
                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Доколкото съм запознат с изказа му, преговорите ще бъдат доооста дълги...

                          пп В какво ще бъдеш добра....???
                          Няма проблеми. Аз съм надарена с невероятно търпение.

                          П.П. Да взема отношение по коментара му
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Ся ..., ти не си запознат, обаче съм в преговори с Mikomikov за едно пикапче 4Х4 /в замяна ще бъда така добра/ и с това ич няма да ми се налага да бягам.
                            Наздраве!
                            Доколкото съм запознат с изказа му, преговорите ще бъдат доооста дълги...

                            пп В какво ще бъдеш добра....???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Абеее, съветвам те да си по-далеч от Вълча глава и Меча поляна....

                              Щоот и да те мързи, голямо бягане ще пада....
                              Ся ..., ти не си запознат, обаче съм в преговори с Mikomikov за едно пикапче 4Х4 /в замяна ще бъда така добра/ и с това ич няма да ми се налага да бягам.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Сега студено ... има сняг ... вятър духа .... не мърдам от диваня.
                                Ама лятоска съм решила да скокна на връх Ботеф / ко не ма мързи/. Обаче и да ма мързи, до Вълча глава и хижа Мазалат ша са дотътря.
                                Наздраве!
                                Абеее, съветвам те да си по-далеч от Вълча глава и Меча поляна....

                                Щоот и да те мързи, голямо бягане ще пада....

                                Коментар

                                Working...
                                X