IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Купих прасе - голямата работа е домашното свинско - 8 кинта изчистено, без главата и карантиите, тях ми ги дадоха без пари. Всичко оправено, разряно и при двете баби да правят суджуци, кайма и буркани, а едната баба и свинска мас, щото пържените картофи със свинска мас са велика работа, който не е опитвал, да си направи. както и пържени яйца в кокоша мас - ех, какви спомени от детството, дето вече ги няма...

    Наздраве!
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Аз не съм по виното. От четвърт век така. Напоследък и с бирата хич ме няма. Бих ти налел една ракийка, ама съм на някъв гарсон Макинтош, с който неясно защо не може се сервира директно, ами само с некоя връзка.
      https://gradcontent.com/lib/600x350/...shi-pears1.jpg
      Баш така ! С връзка или без , винаги попада наоколо .
      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Кочинката е нарината, по-точно боклука го наринах в ъгъла. Сложих приевъзходно лекьосана покривчица на един сандък, а отгори две глави лук, парчи сланина, купа качамак и компот от дренки. Дано се запечеш, дано.
        Мрънкало, главата ми е пчелен кошер, вестибуларната хапаратура се бъгна, гравитацията мощно ме дърпа към земната повърхност. Господ да ги убий тез, де правят банкети у понеделник!

        П.П. С теб ще се занимая по-надвечер.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Аз не съм по виното. От четвърт век така. Напоследък и с бирата хич ме няма. Бих ти налел една ракийка, ама съм на някъв гарсон Макинтош, с който неясно защо не може се сервира директно, ами само с некоя връзка.
          https://gradcontent.com/lib/600x350/...shi-pears1.jpg
          Добро утро !
          ..и с яденето ич тъ няма, а другата благинка ти се губи в историческата памет.....

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Ти добре учиш и ти се получава . Ама на мен не ми се отдава . Така и не те научих , като сложа прасето, да сипеш виното
            Егати семката габровска !
            Аз не съм по виното. От четвърт век така. Напоследък и с бирата хич ме няма. Бих ти налел една ракийка, ама съм на някъв гарсон Макинтош, с който неясно защо не може се сервира директно, ами само с некоя връзка.
            https://gradcontent.com/lib/600x350/...shi-pears1.jpg

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	images (11).jpg
Views:	1
Size:	6.2 КБ
ID:	3525614Обещано

              Коментар


              • https://m.youtube.com/watch?v=23I8OtXCs3o

                Замръзнах . Утре ще режа , ако не сте го изяли или пък не е избягало
                Топла нощ !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Вади скалпела!
                  Не съм позиционирана правилно още . След час , ще пробвам да разфасовам . Сипи да не седим в нисък старт, до тогава

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Ти пък откъде се дореди на постланото? Знайш ли колко труд съм фърлил, докато науча поне едната какво да разполага на празнична маса? Ай, от мен да мине, сядай и да го почваме. Но го дръж за всеки случай за опашката, да не вземе да рипне. Че отиди прасьо у риката.
                    Ти добре учиш и ти се получава . Ама на мен не ми се отдава . Така и не те научих , като сложа прасето, да сипеш виното
                    Егати семката габровска !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Сигурно , заради маслинките .
                      Нямам големи ножове . Не съм от най-сръчните , ама като го държат за опашката , мога да го боцна с вилицата по дупето и ще се разбере , колко е крехко и дали .
                      Вади скалпела!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Чи то като живо. Да не вземе да скокне и да обърне масата. Я, поразрежи го с големия нож, та да съм сигурен, че е вече готвено и приготвено.
                        Сигурно , заради маслинките .
                        Нямам големи ножове . Не съм от най-сръчните , ама като го държат за опашката , мога да го боцна с вилицата по дупето и ще се разбере , колко е крехко и дали .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
                          Ох ох ох на батю прасенцето, и с руйно винце. таман таман
                          Да ме прощава горкото утепано хайванче, почитам неговата саможертва в полза на човешкия род
                          Ти пък откъде се дореди на постланото? Знайш ли колко труд съм фърлил, докато науча поне едната какво да разполага на празнична маса? Ай, от мен да мине, сядай и да го почваме. Но го дръж за всеки случай за опашката, да не вземе да рипне. Че отиди прасьо у риката.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            [ATTACH=CONFIG]n3525526[/ATTACH]
                            Прасенце ?
                            Чи то като живо. Да не вземе да скокне и да обърне масата. Я, поразрежи го с големия нож, та да съм сигурен, че е вече готвено и приготвено.
                            Last edited by Trakatrak; 16.12.2019, 21:02.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
                              Ох ох ох на батю прасенцето, и с руйно винце. таман таман
                              Да ме прощава горкото утепано хайванче, почитам неговата саможертва в полза на човешкия род
                              И подобряване на генофонда му ?


                              Наздраве , Кръчма !

                              Коментар


                              • Ох ох ох на батю прасенцето, и с руйно винце. таман таман
                                Да ме прощава горкото утепано хайванче, почитам неговата саможертва в полза на човешкия род

                                Коментар

                                Working...
                                X