IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Аз затова се ошумолявам, че тая година само загуби. Викам си, айде да не урочасвам Кръчмата, та отидох у музикалната тема да урочасам Малък Ванчо. Дано хукне подплашен и се втурне у пещерата на Кака и й бутне казаня. Честит Игнажден!
    Те загубите са щото все се ошумоляваш и ослушваш . Ма ген , кво да праим ?! Ще разчиташ на съобитателя на ъгълът ни - мен , да ти е светла , весела и пълна годината .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      [ATTACH=CONFIG]n3526560[/ATTACH] Добро утро ! Да ви полазя и почерпя , че на празника да не седите на празни ясли , пък и цяла година да ви върви на огнено сладко и готини лелки , като мен ! . [ATTACH=CONFIG]n3526561[/ATTACH] Весел празник и наздраве !
      Честит празник, Lelq!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Наздраве, Леля, все така готина - важен бил първият гост, ползаник му викали При мен виртуално си ти, така че следва много да ми еготина следващата година (или Леля )
        Ще бъде ! Умея да полазвам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          [ATTACH=CONFIG]n3526560[/ATTACH] Добро утро ! Да ви полазя и почерпя , че на празника да не седите на празни ясли , пък и цяла година да ви върви на огнено сладко и готини лелки , като мен ! . [ATTACH=CONFIG]n3526561[/ATTACH] Весел празник и наздраве !
          Аз затова се ошумолявам, че тая година само загуби. Викам си, айде да не урочасвам Кръчмата, та отидох у музикалната тема да урочасам Малък Ванчо. Дано хукне подплашен и се втурне у пещерата на Кака и й бутне казаня. Честит Игнажден!

          Коментар


          • Наздраве, Леля, все така готина - важен бил първият гост, ползаник му викали При мен виртуално си ти, така че следва много да ми еготина следващата година (или Леля )
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	images (12).jpg
Views:	1
Size:	8.9 КБ
ID:	3526560 Добро утро ! Да ви полазя и почерпя , че на празника да не седите на празни ясли , пък и цяла година да ви върви на огнено сладко и готини лелки , като мен ! . Click image for larger version

Name:	images (9).jpg
Views:	1
Size:	8.9 КБ
ID:	3526561 Весел празник и наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Зазимих! Поне за тази година. Стига съм се преработвал по 3-4 часа на ден. Трябва като Кака да си клатя краката.
                Стягай си кочинка и кръста за утре. Щот да няма после хленч цяла година, че тук те боляло, там те боляло, покривът паднал, акциите се сриналЕ ...
                Наздраве,Мрънкало!

                П.П. И да знаеш - рекламации не приемам!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                  Уууууу, пияници.
                  За ваше здраве!
                  Кой е пияница, бе? Ние сме порядъчни пияндета. Не пием без да мезим. И не мезим без да си долеем.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    А до Антоновден не щеш ли да е амнистията!? Слагай масата, че да не губя тренинг до четвъртък. Тогаз е другия купон.
                    Наздраве!
                    Зазимих! Поне за тази година. Стига съм се преработвал по 3-4 часа на ден. Трябва като Кака да си клатя краката.
                    Last edited by Trakatrak; 18.12.2019, 21:51.

                    Коментар


                    • Уууууу, пияници.
                      За ваше здраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Ахаааа, значи съм в амнистия до след Ивановден. Веднага почвам да се гавря с теб. Например, да те питам, гледала ли си "Бабет отива на война нарамила казана"? Наздраве, Дрънбабетке!
                        А до Антоновден не щеш ли да е амнистията!? Слагай масата, че да не губя тренинг до четвъртък. Тогаз е другия купон.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Баш така ! С връзка или без , винаги попада наоколо .
                          Наздраве !
                          Пониже си послушна:
                          https://gradcontent.com/lib/600x350/vodka-meze1.jpg

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Мрънкало, главата ми е пчелен кошер, вестибуларната хапаратура се бъгна, гравитацията мощно ме дърпа към земната повърхност. Господ да ги убий тез, де правят банкети у понеделник!

                            П.П. С теб ще се занимая по-надвечер.
                            Ахаааа, значи съм в амнистия до след Ивановден. Веднага почвам да се гавря с теб. Например, да те питам, гледала ли си "Бабет отива на война нарамила казана"? Наздраве, Дрънбабетке!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Купих прасе - голямата работа е домашното свинско - 8 кинта изчистено, без главата и карантиите, тях ми ги дадоха без пари. Всичко оправено, разряно и при двете баби да правят суджуци, кайма и буркани, а едната баба и свинска мас, щото пържените картофи със свинска мас са велика работа, който не е опитвал, да си направи. както и пържени яйца в кокоша мас - ех, какви спомени от детството, дето вече ги няма...

                              Наздраве!
                              И аз почнах да пържа картофи в мас. Прасито домашно е хубава работа, ама голяма разправия. А ти ще има да дуеш бузи, що си имаш баби.

                              Коментар


                              • Купих прасе - голямата работа е домашното свинско - 8 кинта изчистено, без главата и карантиите, тях ми ги дадоха без пари. Всичко оправено, разряно и при двете баби да правят суджуци, кайма и буркани, а едната баба и свинска мас, щото пържените картофи със свинска мас са велика работа, който не е опитвал, да си направи. както и пържени яйца в кокоша мас - ех, какви спомени от детството, дето вече ги няма...

                                Наздраве!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X