IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq
    Наздраве ! На теб и всички в Храма . https://www.youtube.com/watch?v=slso47jH6Dg
    Благодаря !
    Спаси ме от ужасна участ, която щеше да потопи половин БГ в скръб ....

    пп Винаги да има какво да те топли, но да не е виното......

    Коментар


    • Айде черпЪ ...
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Някой с желание да почерпи
        Ще чакаме Милом да се прибере ....

        Коментар


        • Някой с желание да почерпи

          Коментар


          • Наздраве,пиеници
            за мъжовете малко вълча салата

            а за дамите,да си подсладят живота

            от моите приятелчета -филипинчетата
            От вас пиенето
            пък след 10 дни като се прибера
            обръщам палачинката

            как ли се е избистрило в тия студове
            маврудчето с мерло
            http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Аз ти пиша за леля, не за Lelq.

              П.П. Твойта кака/леля много проклета ще дойде. Аз съм по-ларж - по-едрата и по-дребната 1/3-та пълноправни членове на домочадието ги започвам с жълт, после преминават през оранжев и едва тогава им показвам червен картон ... чакам ги да свикнат, с една дума.
              Пък при теб е все едно напрежение с тоз жълт, та жълт картон ... мъка, мъка, мъкаааа
              Наздраве!
              Имаш време да наваксваш.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Ако Леля не каже едно " Наздраве" с някаква музика на Кръчмата, ще се метна в преспите, да ме ядат дивите прасета.....

                пп За каката друга бележка, освен двойката няма.....( демек съм вечно с жълт картон...)
                Аз ти пиша за леля, не за Lelq.

                П.П. Твойта кака/леля много проклета ще дойде. Аз съм по-ларж - по-едрата и по-дребната 1/3-та пълноправни членове на домочадието ги започвам с жълт, после преминават през оранжев и едва тогава им показвам червен картон ... чакам ги да свикнат, с една дума.
                Пък при теб е все едно напрежение с тоз жълт, та жълт картон ... мъка, мъка, мъкаааа
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Начи ..., телото ти е изживело шок!?

                  П.П. Крайно наложително е да ти са пишат инструкции, щото както е тръгнало, нема начин дан са повредиш.

                  П.П.П. Извинителна бележка за пред леля трябва ли ти:?

                  Наздраве!
                  Ако Леля не каже едно " Наздраве" с някаква музика на Кръчмата, ще се метна в преспите, да ме ядат дивите прасета.....

                  пп За каката друга бележка, освен двойката няма.....( демек съм вечно с жълт картон...)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Ми мезе!?
                    Наздраве!
                    Сакън! Попраам се - топено пушено сиренце на Жоси! Който иска може и мършляк - На Ленчето мезето
                    И това ще мине ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                      Наздраве, пиьеници!
                      Живи и здрави, на сички от мерло от Хан Крум - мене ми ареса!!!
                      Ми мезе!?
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Наздраве, пиьеници!
                        Живи и здрави, на сички от мерло от Хан Крум - мене ми ареса!!!
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Чети по надолу .....
                          Разтривах се със сняг....

                          пп Докато ми причерня пред очите....
                          Начи ..., телото ти е изживело шок!?

                          П.П. Крайно наложително е да ти са пишат инструкции, щото както е тръгнало, нема начин дан са повредиш.

                          П.П.П. Извинителна бележка за пред леля трябва ли ти:?

                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            И какво направи, като нямаше инструкция!?
                            Наздраве!
                            Чети по надолу .....
                            Разтривах се със сняг....

                            пп Докато ми причерня пред очите....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Морето далече, но дивото близо...
                              Стигнах в лъзгавицата до Драгоман и от там се почва една ледено-снежна пътека до селото....След две затъвания се наложи да оставя колата на 500 м от къщата....Затътрям се в снега ( улица се не вижда ) и на близката пресечка към планината, гледам купчини с пръст - орано та разорано...Като се приближих ми светна - поне 15-20 ями по 30-50 см...Дивите прасета влезнали в селото ....Рили, копали и яли до къщата на местния ловец..... Човека така се е уплашил, че не си е подал носа от портата...
                              Запалих всичко де има комин, но никакъв ефект - било е - 20 ....
                              Едно слънце заискря, едни капчуци запяха - кеф за душата...Некакви "наметала на Афродита" се явиха в погледа ми...УжасТ....
                              Направих една слънчева баня и се пробвах да моржувам...Като ме напече слънцето се разтрих със сняг ...- не ставам за такова животно...Снегът много студен...
                              6 часа разходка - цяла вечност...
                              Тази седмица ще пробвам да се топна в Сепарева баня ...Отивам на работа, разпределям задачите и запрашвам на плаж ( ако някое добро същество се съгласи, добре. Ако не, още по-добре )....

                              Наздраве !
                              И какво направи, като нямаше инструкция!?
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X