IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    Мъкаааа......
    Тоз , габровският ген , дето мнозинството кръчмообитатели го имате е животозастрашаващ , ще знаете !
    От зор да не се минете да почерпите , някой да не ви напие "скъпоценната" продукция , ще седите на празна маса по празниците ! Или по - тежките случаи - ще гледат през витрината . Даже за себе си да не извадят . Да не иде зян .
    [ATTACH=CONFIG]n3525497[/ATTACH]
    Ай , наздраве !

    пп. Утре и кафе ще ви сложа , да видите колко съм ларжжжж
    пп. Тука имаше генни инжинери , допитайте се как става облагородяването . Варианти - бол ! Че и не пиете и фира може да дадете с тия лишения !
    Слагай, слагай, както казваше тарторът на телефонните измамници, докато има будали да черпат, ний ще се облизваме. Лелче, време е да се съобразиш с календарните актуалности. Дай нещо по-така, по коледному.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Аз съм възпитана да уважавам по- възрасните от мен. Така че, почисти кочинката, сложи бяла покривка на масата и затрупай с готова продукция.

      За мойта ракия не се коси - ней та заяк, че да избяга. Евентуално във времето може да си отвори повод, че да почерпя с нея
      Наздраве!
      Кочинката е нарината, по-точно боклука го наринах в ъгъла. Сложих приевъзходно лекьосана покривчица на един сандък, а отгори две глави лук, парчи сланина, купа качамак и компот от дренки. Дано се запечеш, дано.

      Коментар


      • Мъкаааа......
        Тоз , габровският ген , дето мнозинството кръчмообитатели го имате е животозастрашаващ , ще знаете !
        От зор да не се минете да почерпите , някой да не ви напие "скъпоценната" продукция , ще седите на празна маса по празниците ! Или по - тежките случаи - ще гледат през витрината . Даже за себе си да не извадят . Да не иде зян .
        Click image for larger version

Name:	images (13).jpg
Views:	1
Size:	9.1 КБ
ID:	3525497
        Ай , наздраве !

        пп. Утре и кафе ще ви сложа , да видите колко съм ларжжжж
        пп. Тука имаше генни инжинери , допитайте се как става облагородяването . Варианти - бол ! Че и не пиете и фира може да дадете с тия лишения !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Каке, да идвами ли? Все някой трябва да даде на Чичи пример как се черпава с нова и стара ракия. Викам да си ти. После ще делим дюлевата, коя му замъкнем кога рече да почерпи с 1Х25. Хитро скроено, а? Само ти първом почерпи.
          Аз съм възпитана да уважавам по- възрасните от мен. Така че, почисти кочинката, сложи бяла покривка на масата и затрупай с готова продукция.

          За мойта ракия не се коси - ней та заяк, че да избяга. Евентуално във времето може да си отвори повод, че да почерпя с нея
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Добро утро, тайфата!

            Днес съм проводила 2/3-ти пълноправни членове на домочадието до дестилерия "Луда страст" да варят ракията. Периодически им упражнявам контрол, щото мероприятието е много отговорно и търпи волни изпълнения. Дано материала се отблагодари подобаващо, че доста празници предстоят.
            Наздраве!
            Каке, да идвами ли? Все някой трябва да даде на Чичи пример как се черпава с нова и стара ракия. Викам да си ти. После ще делим дюлевата, коя му замъкнем кога рече да почерпи с 1Х25. Хитро скроено, а? Само ти първом почерпи.

            Коментар


            • Добро утро, тайфата!

              Днес съм проводила 2/3-ти пълноправни членове на домочадието до дестилерия "Луда страст" да варят ракията. Периодически им упражнявам контрол, щото мероприятието е много отговорно и търпи волни изпълнения. Дано материала се отблагодари подобаващо, че доста празници предстоят.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Оптиката компенсира тоз малък физиологический недостатък.
                Наздраве, Мрънкало!
                Стига да не е предвидливо разцентрирана. Наздраве, Дръноптичке!

                Коментар


                • Честит празник! И вескиму каквото Фатума определил. На едни - чаша вино, на други - чаша ром, на трети - чаша студена вода. Гуляят по случай фаталния ден може да започва!

                  Коментар


                  • Добро утро !

                    https://life.dir.bg/lyubopitno/dnesh...-den-za-lyubov

                    Сяя, не знам какво се прави на този ден, но поне смятам да 'апна и пийна...

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Добро утро, тайфата!

                      Вчера беше международният ден на планината. Къде обяд, кога слънцето проби през мрачните облаци, а мъглата се запиля незнайно къде, установих че билото на Стара планина - връх Ботев, Мазалат, Триглав, Свети Никола, Бедек и Бузлуджа - изглеждат покъртително вълнуващи, особено когато се намираш от подходящата страна на прозореца
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        На теб ти е необхимо да си приземен. За да не стърчиш. И да не клечиш от последиците на стърчането. Нема се пуашиш, она недоскива вече.
                        Оптиката компенсира тоз малък физиологический недостатък.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Който твърди това, прати го при мен, а аз ще го пратя на офталмолог.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          При теб никого нема да пращам, щото не съм толку жесток и коварен. Ше вземе го набуташ в казана, уж гаргара да му правиш. Наздраве, Дрънгаргамелке!
                          https://www.youtube.com/watch?v=FMJe...oPIjLbWbp5_zvc

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Не, мааа, твърдат че съм малък още и не бива си пъхам дългия нос под полите на каките. Пардон! Не бивало да си пъхам дългия нос в чашите, щото не ми понасяло да ги мешам. Нема казвам наздраве, щото на някои след празника зловещо ще им прозвучи. Е, ако има някоя кака Анка или батко Янко, може да почерпат.
                            Който твърди това, прати го при мен, а аз ще го пратя на офталмолог.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !



                              Думите, действията и помислите са излишни....

                              Призeмяване, призeмяване, призeмяване.....

                              Спорен ден !!!
                              На теб ти е необхимо да си приземен. За да не стърчиш. И да не клечиш от последиците на стърчането. Нема се пуашиш, она недоскива вече.
                              Last edited by RUBLA; 10.12.2019, 22:24. Причина: Забранен линк!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Това, щот мече клониш към златната "трета възраст". Навалицата и високите децибели не ти понасят.
                                Наздраве!

                                П.П. Душата на по-кльощавия още витай из облаците. Не знам на колко промила е, но според мен има някакво остатъчно количество кръв в алкохола, който циркулира във вените му.
                                Не, мааа, твърдат че съм малък още и не бива си пъхам дългия нос под полите на каките. Пардон! Не бивало да си пъхам дългия нос в чашите, щото не ми понасяло да ги мешам. Нема казвам наздраве, щото на някои след празника зловещо ще им прозвучи. Е, ако има някоя кака Анка или батко Янко, може да почерпат.

                                Коментар

                                Working...
                                X