IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Е, само за Леля ли поздравчета? За нас с Чичи няма ли лути (луди) закани, пена от бес и пена от ноктята в казана? Или Малък Ванчо ти го бутна? Йеессс!
    Кое - казаня или нещо друго? И в двата варианта проявяваш не здраво любопитство.

    Наздраве, Мрънкало!

    П.П. Нямах достъп до нетя. Ся ще поздравя и другата уважаема част от клиентелата.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      На рехабилитатор да разчиташ коги си прав, здрав и засукан, най-много да станеш усукан. Кютай си долу в ъгъла и не се прави на благодетелка, че ще насъбереш мачоците и мишоците на кръчмето. А спекулант без временни загуби не е спекулант. Тая година 4/5-ти са така. Да се готвим за следващата, що може да е по-трудна. Тамън време за залагане.
      Така не се прави ! Хем гледаш чуждото канче, хем от грешният /тъмно-песимистичен/ ъгъл . Аз гледам печалбите . Забравям загубите . По-стимулиращо е . Може би и по-глупаво

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Честит празник, Lelq!
        Е, само за Леля ли поздравчета? За нас с Чичи няма ли лути (луди) закани, пена от бес и пена от ноктята в казана? Или Малък Ванчо ти го бутна? Йеессс!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Те загубите са щото все се ошумоляваш и ослушваш . Ма ген , кво да праим ?! Ще разчиташ на съобитателя на ъгълът ни - мен , да ти е светла , весела и пълна годината .
          На рехабилитатор да разчиташ коги си прав, здрав и засукан, най-много да станеш усукан. Кютай си долу в ъгъла и не се прави на благодетелка, че ще насъбереш мачоците и мишоците на кръчмето. А спекулант без временни загуби не е спекулант. Тая година 4/5-ти са така. Да се готвим за следващата, що може да е по-трудна. Тамън време за залагане.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Добро утро !
            Днес убав ден !
            В Кръчмата първо дошла Леля с шоколад, коняк и мерак ( да ни полази , не за друго ...)
            Приятен и спорен ден !
            Наздраве !
            Ти на друго полазване се надеваш, ама кой ше те гони у Дивото? Затова смучи си шоколада и събирай сили. За по една цунка. Въздушна.

            Коментар


            • Добро утро !
              Днес убав ден !
              В Кръчмата първо дошла Леля с шоколад, коняк и мерак ( да ни полази , не за друго ...)
              Приятен и спорен ден !
              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Честит празник, Lelq!
                Наздраве ,tnm !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Аз затова се ошумолявам, че тая година само загуби. Викам си, айде да не урочасвам Кръчмата, та отидох у музикалната тема да урочасам Малък Ванчо. Дано хукне подплашен и се втурне у пещерата на Кака и й бутне казаня. Честит Игнажден!
                  Те загубите са щото все се ошумоляваш и ослушваш . Ма ген , кво да праим ?! Ще разчиташ на съобитателя на ъгълът ни - мен , да ти е светла , весела и пълна годината .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    [ATTACH=CONFIG]n3526560[/ATTACH] Добро утро ! Да ви полазя и почерпя , че на празника да не седите на празни ясли , пък и цяла година да ви върви на огнено сладко и готини лелки , като мен ! . [ATTACH=CONFIG]n3526561[/ATTACH] Весел празник и наздраве !
                    Честит празник, Lelq!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Наздраве, Леля, все така готина - важен бил първият гост, ползаник му викали При мен виртуално си ти, така че следва много да ми еготина следващата година (или Леля )
                      Ще бъде ! Умея да полазвам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        [ATTACH=CONFIG]n3526560[/ATTACH] Добро утро ! Да ви полазя и почерпя , че на празника да не седите на празни ясли , пък и цяла година да ви върви на огнено сладко и готини лелки , като мен ! . [ATTACH=CONFIG]n3526561[/ATTACH] Весел празник и наздраве !
                        Аз затова се ошумолявам, че тая година само загуби. Викам си, айде да не урочасвам Кръчмата, та отидох у музикалната тема да урочасам Малък Ванчо. Дано хукне подплашен и се втурне у пещерата на Кака и й бутне казаня. Честит Игнажден!

                        Коментар


                        • Наздраве, Леля, все така готина - важен бил първият гост, ползаник му викали При мен виртуално си ти, така че следва много да ми еготина следващата година (или Леля )
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Click image for larger version

Name:	images (12).jpg
Views:	1
Size:	8.9 КБ
ID:	3526560 Добро утро ! Да ви полазя и почерпя , че на празника да не седите на празни ясли , пък и цяла година да ви върви на огнено сладко и готини лелки , като мен ! . Click image for larger version

Name:	images (9).jpg
Views:	1
Size:	8.9 КБ
ID:	3526561 Весел празник и наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Зазимих! Поне за тази година. Стига съм се преработвал по 3-4 часа на ден. Трябва като Кака да си клатя краката.
                              Стягай си кочинка и кръста за утре. Щот да няма после хленч цяла година, че тук те боляло, там те боляло, покривът паднал, акциите се сриналЕ ...
                              Наздраве,Мрънкало!

                              П.П. И да знаеш - рекламации не приемам!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                Уууууу, пияници.
                                За ваше здраве!
                                Кой е пияница, бе? Ние сме порядъчни пияндета. Не пием без да мезим. И не мезим без да си долеем.

                                Коментар

                                Working...
                                X