IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сипвам-компот.

    Чиче,верно сладко се оригвам след туй,ама пак си е облекчение някакво

    Кажи сега за витамин ц,че ме заинтригува,аз хапвам по 7-8 хапа на ден от него.
    Нали излишека се изпишква.
    Казваш камъчета прави????
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Сипетееееееее .....
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Ама ич не си права.....
        Ще му позволи след ядене и леко потупване по дупето, да се оригне сладко, сладко....

        Недей така, бре!!! Ще ме умориш от смях.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          МислА, че от бикарбоната ич няма нужда. Некои органични киселини, като попаднат в човешкото тяло, под въздействието на различни ферменти, се дисоциират като основи, а не като киселини - хидроксилната им група е с отрицателен заряд. Начи ... те така и така си създават алкална среда.
          Наздраве!
          Ама ич не си права.....
          Ще му позволи след ядене и леко потупване по дупето, да се оригне сладко, сладко....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Благодарско за рецептите,толкова неща правя едновременно,че ако се оправя няма да знам какво ми е помогнало

            Абе да знаете,че изцеден лимон със сода бикарбонат -лекувала рак даже - да не дава Господ.
            Качва Рh и всичко ставало супер
            Полудях да чета и да експериментирам с тялото си.
            Наздраве.
            МислА, че от бикарбоната ич няма нужда. Некои органични киселини, като попаднат в човешкото тяло, под въздействието на различни ферменти, се дисоциират като основи, а не като киселини - хидроксилната им група е с отрицателен заряд. Начи ... те така и така си създават алкална среда.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Благодарско за рецептите,толкова неща правя едновременно,че ако се оправя няма да знам какво ми е помогнало

              Абе да знаете,че изцеден лимон със сода бикарбонат -лекувала рак даже - да не дава Господ.
              Качва Рh и всичко ставало супер
              Полудях да чета и да експериментирам с тялото си.
              Наздраве.
              Ъхъ, тъй, тъй...
              Като махнеш киселиността си остава витамин Ц...
              И като прекаляваш с този витамин Ц, такива оксалатни камъчета ( като бръснарски ножчета ...) ще направиш, че форума ще плаче заедно с тебе.....
              Наздраве !

              Коментар


              • Благодарско за рецептите,толкова неща правя едновременно,че ако се оправя няма да знам какво ми е помогнало

                Абе да знаете,че изцеден лимон със сода бикарбонат -лекувала рак даже - да не дава Господ.
                Качва Рh и всичко ставало супер
                Полудях да чета и да експериментирам с тялото си.
                Наздраве.
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Приятен обяд !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    В извън система СИ,съм 0.085 тона
                    Сипите,мога да нося

                    П.С. наздраве Въле
                    Строен си като фиданка, свато.

                    Специално за теб съм правила допитване до една от проклетниците на родата. Щъ трябва много да ме черпиш, ако илачът ти помогне.
                    Хотиваш първо в църквата и палиш една свещ за здраве. На излизане си купуваш 50 грама бял тамян. После влизаш в първата що годе добре заредена аптека и си вземаш същото количество мастикова смола /сакъз, медицинска дъвка/.
                    Времето е хубаво, предразполага към разходка... Палиш колата и отиваш до Гърция - ей я къде е. Намираш хубав зехтин - поне литър /щото салатата за ракията е по- хубава, като се подправи със зехтин и сок от лимон./
                    Та значи, като събереш съставките, започваш да правиш лекарството.
                    Смилаш твърдите съставки на ситен прах, "кипваш" зехтина и правих хомогенна смес с гъстота на маджун за прозорци /ужасТ/ и поставяш съда в хладилника - сместа се сгъстявала още.
                    Всеки ден си правиш три зрънца с големината на грах и ги гълташ на гладно.
                    Наздраве!

                    П.П. Да поясня - не на един път, а три пъти на ден по едно "грахче"
                    Last edited by tnm; 12.11.2015, 10:35.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Поне никой не може, да каже, че Кръчмата ни не работи 24 часа ....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Добро утро !

                        Само не знам лягате или ставате в 5 ч..... или просто се протягате...

                        Приятен ден !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          ++
                          (не можах да се въздържа. нo mnoго е хубав. и няма да казвам наздраве, защото сега се събудих) :
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Аха те са му намекнали за пола на детето или за наличния алкохол?

                            Коментар


                            • - Иди да честитиш на директора, родило му се е дете.
                              - Така ли? И какво има?
                              - Сливова!
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Наздраве.

                                Чиче не бой се нема ти дам голям отпор цифром и словом съм 85 оки,не знам що реши,че съм 120,да не бъркаш с компотите ми
                                Иначе,давай илачи,че вече не виждам изход.
                                Чай на Ламбрев?
                                Не мога да се откажа обаче от киселото зеле,ще го извадя тоя бъбрек,но зелето си не давам
                                С тва производство на камъни, си малко нестандартен....

                                - смяна на хранителния режим - 400мл билков чай за закуска с хляб, масло и сладко
                                - дребноцветна върбовка - по рецепта - два пъти на ден по 100мл
                                - цитросепт - най- добрият природен антибиотик за справяне с възпаленията по отделителната система от толкова дразнене и рани...
                                - 2 л изворна вода
                                - препоръчвам и два пъти на седмица секс, като универсално лекарство....Но не се притеснявай - с тебе или без тебе......

                                пп. Имам три билкови книги и всички смески за бъбреци са едни и същи....

                                Коментар

                                Working...
                                X