IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
    Ще пия за новия ми камък в уретера,тва не е истина вече,направо съм кариера за камъни.
    Все повече си мисля,че ако го изкарам тоя бъбрек,по добре ще живея.
    Че и някой лев мога да искарам от него
    Свато, с тез инертни материали ... да вземем да те правим доставчик за магистралите на бат Бойко, бре!?

    П.П. Шегата настрана. Явно трябва да започваш с билки и друга алтернативна медицина.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Life won't wait for you.

      Коментар


      • Life won't wait for you.

        Коментар


        • Ще пия за новия ми камък в уретера,тва не е истина вече,направо съм кариера за камъни.
          Все повече си мисля,че ако го изкарам тоя бъбрек,по добре ще живея.
          Че и някой лев мога да искарам от него
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Нещо огладнех, баси .....
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Се тая .....
              ок.
              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Ко ?
                Се тая .....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  В парка, на теферич или ... !?
                  Как кажеш ....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Аре компанията ....
                    Ко ?
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Аре компанията ....
                      В парка, на теферич или ... !?
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Аре компанията ....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                            Тъй бре ... ама сме у кръчмата и ше ни нахокат,че се занимаваме с несвойствени неща
                            И другата година ще я ползва, т.е. ще ми е налична от предстоящия септември.Февруари ,обаче,заявяват колко и коя зяма ще ползват,и съм длъжен да го уведемя преди това.
                            Е да,ама пред мен мъглата е повече от гъста.Защо? Защото,ми убягват тънки моменти, поради факта,че хем не искам да се обвързвам с държавните средства,хем имам притеснението,че ще допра до тях и тогава требе да им отговарям на изискванията.
                            За цялата тази главоблъсканица ,адекватни съвети може да даде само човек минал през подобна процедура. Ето на това се надявам ,като помощ от теб.
                            Казвам ,че закъснявам ,защото все още не съм влязъл в процедура по оформяне на документацията по делбата на наследеното и впоследстствие влизане във владеене с реални актуални документи с мое име (това във връзка с презастраховката с държавни/европейски средства)
                            Защо съм протакал толкова? Ами ... то Еквадор не се е разминал все още ... а е успял някой да ме раьубеди,а съм се качил на самолета до една седмица ... т.е все още имам колебания, може би порадилипса на достатъчно информация, поради липса на ментор с опит,поради страх дали ще насмогна с две ръце - равносилно ,но и също важи - липса на доверен човек или съмишленик, и т.н и т.н Много от притесненията са по повод избраната култура, изискваща време.Това време може да ми е достатъчно да привикна до болка в Еквадор ... или пък да го намразя и да съм се завърнал и да съжалявам. Все пак мисля да опитам тук,в чест на рода ми,защото те никога не са били слаби и не са бягали от проблеми и тежък живот.

                            Наздраве! ... за силните Българи
                            п.с и за тези с мания към мотиката и джинджифиловата

                            Братчед, тоз дълъг коментар се обсъжда на поне кана с червено вино и полвин кило кайзер пастърма
                            Наздраве!

                            П.П. Ще ти помогна с каквото мога за документите.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Стопанската година у Чужденеция започна. Посяха есенниците и изораха угарите.
                              Не знам какъв ти е договора с арендатора, но май наистина си закъснял.
                              Наздраве!
                              Тъй бре ... ама сме у кръчмата и ше ни нахокат,че се занимаваме с несвойствени неща
                              И другата година ще я ползва, т.е. ще ми е налична от предстоящия септември.Февруари ,обаче,заявяват колко и коя зяма ще ползват,и съм длъжен да го уведемя преди това.
                              Е да,ама пред мен мъглата е повече от гъста.Защо? Защото,ми убягват тънки моменти, поради факта,че хем не искам да се обвързвам с държавните средства,хем имам притеснението,че ще допра до тях и тогава требе да им отговарям на изискванията.
                              За цялата тази главоблъсканица ,адекватни съвети може да даде само човек минал през подобна процедура. Ето на това се надявам ,като помощ от теб.
                              Казвам ,че закъснявам ,защото все още не съм влязъл в процедура по оформяне на документацията по делбата на наследеното и впоследстствие влизане във владеене с реални актуални документи с мое име (това във връзка с презастраховката с държавни/европейски средства)
                              Защо съм протакал толкова? Ами ... то Еквадор не се е разминал все още ... а е успял някой да ме раьубеди,а съм се качил на самолета до една седмица ... т.е все още имам колебания, може би порадилипса на достатъчно информация, поради липса на ментор с опит,поради страх дали ще насмогна с две ръце - равносилно ,но и също важи - липса на доверен човек или съмишленик, и т.н и т.н Много от притесненията са по повод избраната култура, изискваща време.Това време може да ми е достатъчно да привикна до болка в Еквадор ... или пък да го намразя и да съм се завърнал и да съжалявам. Все пак мисля да опитам тук,в чест на рода ми,защото те никога не са били слаби и не са бягали от проблеми и тежък живот.

                              Наздраве! ... за силните Българи
                              п.с и за тези с мания към мотиката и джинджифиловата
                              Last edited by katilarium; 09.11.2015, 21:48.
                              Страхът трудно се преодолява само със знания

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                                Е,това беше в дъното на предложението де ... само дето се страхувам,че времвто напредна доста.
                                До края на януари требе да заявя на стопанистващия арендатор да не я декларира ктм обработваните от него.
                                Стопанската година у Чужденеция започна. Посяха есенниците и изораха угарите.
                                Не знам какъв ти е договора с арендатора, но май наистина си закъснял.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X