IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ахъ, но аз мацам всите открити части на тялото, та затова количеството голямо
    Наздраве, Преци!
    Макар и рядко и аз мажа с 50 фактор, бебешкия. Бяла кожа и бързо изгаря. А на по-чист въздух, ако се мотая повече от час на слънце, белята се случва преди да се усетя
    Наздраве с една чехска биричка, но и мен като при леля, започна да ми се доспива ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      А фризура на космите на ушите не иска ли?
      Наздраве, Мрънкало!
      Вий ще се разберете. По лелчински. Наздраве, Дрънканке!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Е, тоя същия днес се обажда из форума, че не ще да му вадиш ноктята, ами да му направиш маникюр. И педикюр. Наздраве, Дрънтянке!
        А фризура на космите на ушите не иска ли?
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Преди седмица един беше пикирал у пещерата. Поради моята неналичност кльощавия сам се беше справил със ситуацията.
          Наздраве, Мрънкало!
          Е, тоя същия днес се обажда из форума, че не ще да му вадиш ноктята, ами да му направиш маникюр. И педикюр. Наздраве, Дрънтянке!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Ейййй, това паяците , голяма работа ! Не пропускат да оплетат , а уж горен и долен ъгъл делим и по чашите си плюем !
            Сега , на кака ти , като и дотрябва прилеп за казана, ще ме доставиш омотана и пакетирана , да ми вади ноктите и къса крилата

            пп. Ма като съм прилеп , ще висна до теб Даже може те ям , преди да ми извадят зъбите
            Нищо не делим. Прилепите висят в центъра на тавана и си чакат реда за казана. И как ще ме ядеш, като устата ти постоянно запълнена с гърлото на бутилка. С гъз не се яде. С гъз може само забит пирон да извадиш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              С едно кило ще ти избелее лицето като на Майкъл Джексън
              Шегичка. За следобедното наздраве
              Ахъ, но аз мацам всите открити части на тялото, та затова количеството голямо
              Наздраве, Преци!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Добро утро !
                Да не прозвучи като забележка или кът заяждане, но прилипите не ядат мясо...Пускат кръвчица и лочат кръв - както ти кило бира преди заспиване....

                Относно зъбките - както се казва в един виц " ...не вади, Мръсник..."

                Наздраве, Лелче !
                Прилепите са унищожители на насекоми. Арахната може да не е точно инсект, ама и на него няма да му простят.
                Наздраве, 4i40!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Добро утро !
                  Да не прозвучи като забележка или кът заяждане, но прилипите не ядат мясо...Пускат кръвчица и лочат кръв - както ти кило бира преди заспиване....

                  Относно зъбките - както се казва в един виц " ...не вади, Мръсник..."

                  Наздраве, Лелче !
                  Има и плодови
                  Наздраве, 4i40 !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                    Ейййй, това паяците , голяма работа ! Не пропускат да оплетат , а уж горен и долен ъгъл делим и по чашите си плюем !
                    Сега , на кака ти , като и дотрябва прилеп за казана, ще ме доставиш омотана и пакетирана , да ми вади ноктите и къса крилата

                    пп. Ма като съм прилеп , ще висна до теб Даже може те ям , преди да ми извадят зъбите
                    Добро утро !
                    Да не прозвучи като забележка или кът заяждане, но прилипите не ядат мясо...Пускат кръвчица и лочат кръв - както ти кило бира преди заспиване....

                    Относно зъбките - както се казва в един виц " ...не вади, Мръсник..."

                    Наздраве, Лелче !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Съкровище, не го обичам това лятното слънце. За един сезон измазвам кило слънцезащитен крем 50-ти фактор.
                      Наздраве!
                      С едно кило ще ти избелее лицето като на Майкъл Джексън
                      Шегичка. За следобедното наздраве

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Така малко ме напрЕгаш, ама нищо, дядо поп за мъки е роден, както се казва в онзи виц. Няма да загубим, нали идеята е да печелим. Наздраве!
                        Е това е идеята де. Ако спечелим пак ще намеря и ще те черпЪ.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          Важното е Слънцето да изгрее
                          Съкровище, не го обичам това лятното слънце. За един сезон измазвам кило слънцезащитен крем 50-ти фактор.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            От крилото на прилепите. Нощна птица. Ако сновеш нещо през дена, значи си побеснела. А кой те е побеснел, не смеем да питам.
                            Преди седмица един беше пикирал у пещерата. Поради моята неналичност кльощавия сам се беше справил със ситуацията.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              От крилото на прилепите. Нощна птица. Ако сновеш нещо през дена, значи си побеснела. А кой те е побеснел, не смеем да питам.
                              Ейййй, това паяците , голяма работа ! Не пропускат да оплетат , а уж горен и долен ъгъл делим и по чашите си плюем !
                              Сега , на кака ти , като и дотрябва прилеп за казана, ще ме доставиш омотана и пакетирана , да ми вади ноктите и къса крилата

                              пп. Ма като съм прилеп , ще висна до теб Даже може те ям , преди да ми извадят зъбите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Ше се разберем бе, колко му е, тя жената флюбена в Талията, та ще ми прости. Или поне така ес надявам. Айде, че ще ходя командировка по морето - то в тая жега друго какво да правя?
                                В тази жега е време за разходка из планините.
                                Наздраве, хаджи!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X