IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



    П.П. Ментата ясно - листа, валерианата - то се знае, че е корени
    За глогът обаче, ще трябва да поясниш - цвят, листа или плод да ти сложим у отварата!?
    Важното чашата да е пълна....

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро !

      Ако може пълна чаша с тройна комбинация ( мента, глог, валериана.....), че днес направо съм бесен............................................. .................................................. .........



      П.П. Ментата ясно - листа, валерианата - то се знае, че е корени
      За глогът обаче, ще трябва да поясниш - цвят, листа или плод да ти сложим у отварата!?
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !

        Ако може пълна чаша с тройна комбинация ( мента, глог, валериана.....), че днес направо съм бесен............................................. .................................................. .........
        Чиче успокой се.Пожелавам ти спокоен и успешен ден.Да ти върви през целия ден

        Коментар


        • Добро утро !

          Ако може пълна чаша с тройна комбинация ( мента, глог, валериана.....), че днес направо съм бесен............................................. .................................................. .........

          Коментар


          • Я да ви подправя кафенцето с малко сутрешна музика:
            https://www.youtube.com/watch?v=RcX1...Ydr7D9SHKcM7JH
            https://www.youtube.com/watch?v=lrfhf1Gv4Tw
            https://www.youtube.com/watch?v=TLbY...3yHp5t-juxvq3c
            Пък като се оправи темата за музиката, ще пусна там като обеден репертоар.
            Last edited by Trakatrak'; 20.11.2015, 09:21.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              Добро да е, и денят също!

              Тероризъм, макар и виртуален удари и по форума, но това не трябва да е пречка за добро настроение.

              Нека повдигнем и поддържаме периодично любимите теми - кой които има, отгоре и да игнорираме тази простотия, поне докато модераторите се размърдат

              Хубав ден, и наздраве!
              Кафенце и за модераторите.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Добро утро.
                Голяма мъгла сабалям,не мога да открия кръчмата
                Сигур си усетил аромата на кафето и така си се ориентирал в сложната метеорологическа обстановка !
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Добро да е, и денят също!

                  Тероризъм, макар и виртуален удари и по форума, но това не трябва да е пречка за добро настроение.

                  Нека повдигнем и поддържаме периодично любимите теми - кой които има, отгоре и да игнорираме тази простотия, поне докато модераторите се размърдат

                  Хубав ден, и наздраве!

                  Коментар


                  • Добро утро.
                    Голяма мъгла сабалям,не мога да открия кръчмата
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Така си е рибо....
                      Човек само яденето, пийването и третото ще му остане като спомен в този живот......
                      За жалост, за третото се осъзнах много късно и то като съм пийнал и хапнал...
                      като сега....

                      пп Само трябва да се внимава "ВРАГЪТ", да не те види много засмян пред компа.......
                      С тая съм спал!!!
                      -Да си ----,да не си спал!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                        ...червата скрибуцат!!!В долапа се валят огризгани късчета хляб!!!Питам се,защо ли живея,ебал съм му мамата аз на тоя живот!!!
                        Така си е рибо....
                        Човек само яденето, пийването и третото ще му остане като спомен в този живот......
                        За жалост, за третото се осъзнах много късно и то като съм пийнал и хапнал...
                        като сега....

                        пп Само трябва да се внимава "ВРАГЪТ", да не те види много засмян пред компа.......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Начи ...... така да се каже ..... гладен съм
                          ...червата скрибуцат!!!В долапа се валят огризгани късчета хляб!!!Питам се,защо ли живея,ебал съм му мамата аз на тоя живот!!!

                          Коментар


                          • И аз съм гладен, диети,миети,немога такива неща да правя.
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Начи ...... така да се каже ..... гладен съм
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Хубаво е да.

                                Ама гледам и кухнята отворила-сакам скара -прасешки уши на скара ако може
                                Ако не може,мешана поне ,ох и литър червено вино.
                                Тебе сякаш са те държали гладен и жаден...!?

                                пп Да не би да си имал камъняци в бъбреците и да си бил на диета ?...

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X