IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А те , земноводните , много опаки , шъ знайш ! Едно скача , друго на заден ход, трето няма против да се раздели с опашката си , само и само да отърве кожата Да не мислиш , че е леко да ги ловиш и къпеш в казана ?!

    Коментар


    • Нещо не си доразбрал ! И аз четох за случката , ама ти май , само до заглавието си стигнал . Никаква глоба няма! Просто се стреснал и се покрил от страх човекът , заради потенциална такава ,ама само според него . Иначе , според едни - ми е рано , според други - късно и седя в едно безвремие , без вещерски лиценз . Накрая ще се ядосам и ще спра да чакам да го дадат и ще си го взема сама. То бива стремеж да съм от белите вещици , бива , ама като не става с добро - сами да влизат в казана , може да ги пускам аз ! Наздраве , сър !

      Коментар


      • И при мен ще завали, усещам го. Но и дъждът може да има своя чар. А може и Небето да иска да поплаче или да отмие някоя чиста сълзица, кой знае... Чистотата на стихиите. Ех небеса...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Наздраве с бира ! Снощи се улях реално Сега съм взела две китки и отивам да нагледам родата и май ще завали . Но може да се разходя до езерата после , без значение от времето
          А жаби ще вариш ли на езерата,

          Що един така ходи на некви езера и свари некви жаби у консервена кутия, па има неблагоразумието да се снима и му треснаха солена глоба

          То май те обърках с ТНМ, тя пуска разни влечуги и земноводни у казана.
          Last edited by Todor Sabev; 23.06.2019, 15:07.

          Коментар


          • Наздраве с бира ! Снощи се улях реално Сега съм взела две китки и отивам да нагледам родата и май ще завали . Но може да се разходя до езерата после , без значение от времето

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              12 часа от старта на лятото -
              ......
              ( кафе, чай, кой-каквото му е на сърце)
              ....

              Глеам и не вервам на ушите си - как успе да напишеш и бира, и ром, с четири, респ. три грешки!!!
              Уф, Колчо де е скрил ледарката?
              Наздраве на плажуващите и застоялите по сенките!
              И това ще мине ...

              Коментар


              • https://youtu.be/GvYarluqINA

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  да не го обръщам на политика или история, обаче, Спарт-аче, не можа ли да дадеш пример с 1916 и нашите по цялата 600 км ивица от Албанските планини и Галичица та до Орфанския залив и Бяло море? Колко пък да им е по-безнадежно положението на Севастопол от това на нашите тогава, когато не само се бият срещу цял свят (оставяме настрана политическите грешки и защо се е получило така, щото и за Севастопол и положението му може да се каже същото), ами като бонус имат и "братска" руска и румънска инвазия в Добруджата - нашата, изконната Добруджа, дето е също толкова важна за България, колкото Киевска Рус и Нижни Новгород за сегашна Русия!!!

                  Та колко да им е по-безнадеждно положението на онези рашки тогава, сравнено с нашите от 1916 та до 1918? И не само не ни помитат, както помитат севастополчани за няколко месеца, ами държим, държим над 2 години и десетки атаки на фронт, в който разположението на силите на противника е бая по-кофти от това в Крим през ВСВ! Ходил ли се в Беласица, при Дойран, на Добро поле, за Завоя на Черна, на върховете Томорос, Каймакчалан и Червената стена, на кота 1248, на позиция Тигър или позиция Борис, при село Фурка.......

                  Златни, златни страници на дедите ни, а ние даваме примери със Севастопол - понякога наистина ме е срам, че съм българин с чуждопоклоничеството на съфорумците ми, особено на умни и интелигентни като теб.

                  Наздраве!

                  Не им се вързвай много на офицерите от запаса. Стари кадри, промивани от соц-пропагандата, чиято цел е била да заличи, че сме били някога империя и че онези от североизток са крили гробовете на прабългарските ханове из техните земи. "Сакън", за да не се окаже, можем да засенчим с нещо крайцера аврора. Плюшени кадри от обоза.
                  http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                    Наздраве,Начев - дължа ти поздрав!

                    https://www.youtube.com/watch?v=fuPX8mjeb-E

                    Положението ни е по-тежко от това на Севастопол през 1941 и докато онези са го осъзнавали и са се Борили,ние дремем на Празна ясла кат бракувани коне на път за екирисажа....
                    да не го обръщам на политика или история, обаче, Спарт-аче, не можа ли да дадеш пример с 1916 и нашите по цялата 600 км ивица от Албанските планини и Галичица та до Орфанския залив и Бяло море? Колко пък да им е по-безнадежно положението на Севастопол от това на нашите тогава, когато не само се бият срещу цял свят (оставяме настрана политическите грешки и защо се е получило така, щото и за Севастопол и положението му може да се каже същото), ами като бонус имат и "братска" руска и румънска инвазия в Добруджата - нашата, изконната Добруджа, дето е също толкова важна за България, колкото Киевска Рус и Нижни Новгород за сегашна Русия!!!

                    Та колко да им е по-безнадеждно положението на онези рашки тогава, сравнено с нашите от 1916 та до 1918? И не само не ни помитат, както помитат севастополчани за няколко месеца, ами държим, държим над 2 години и десетки атаки на фронт, в който разположението на силите на противника е бая по-кофти от това в Крим през ВСВ! Ходил ли се в Беласица, при Дойран, на Добро поле, за Завоя на Черна, на върховете Томорос, Каймакчалан и Червената стена, на кота 1248, на позиция Тигър или позиция Борис, при село Фурка.......

                    Златни, златни страници на дедите ни, а ние даваме примери със Севастопол - понякога наистина ме е срам, че съм българин с чуждопоклоничеството на съфорумците ми, особено на умни и интелигентни като теб.

                    Наздраве!

                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • 12 часа от старта на лятото -
                      Изгрей цялото, Слънце, голямо и златно, -да ни топлиш и заредиш душите и сърцата за цялата година
                      наздраве на ранобудниците ( кафе, чай, кой-каквото му е на сърце)

                      Коментар


                      • Наздраве,Начев - дължа ти поздрав!

                        https://www.youtube.com/watch?v=fuPX8mjeb-E

                        Положението ни е по-тежко от това на Севастопол през 1941 и докато онези са го осъзнавали и са се Борили,ние дремем на Празна ясла кат бракувани коне на път за екирисажа....
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                          Душата ми е непокорна .... гори непрестанно
                          Така трябва! Вечен огън Само внимавай с Рогатия
                          Наздраве, Бен!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ъхъ, знам. Гъркините са европейски шампионки на таз гимнастика.
                            Аз за туркините съм чувал, но не съм пробвал. Иначе за гъркиня не мога се престраша - не съм достатъчно мъж в тази насока
                            Наздраве, прибрах се от разходката из страната, следващата седмица - пак. И аз като Греъма съм доволен напоследък, ама не се знае, знае ли се, обаче това пък е още един повод за наздраве!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              [ATTACH=CONFIG]n3480281[/ATTACH]

                              Наздраве, Бен!
                              Радвам се, че отново ти гори, та да идваш да я гасим Колето, тамън нае пожарникари и ти изчезна
                              Душата ми е непокорна .... гори непрестанно
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Сипете, че ми изгорЕ душата .....
                                Click image for larger version

Name:	images (4).jpg
Views:	3
Size:	7.8 КБ
ID:	3480281

                                Наздраве, Бен!
                                Радвам се, че отново ти гори, та да идваш да я гасим Колето, тамън нае пожарникари и ти изчезна
                                Last edited by Lelq; 21.06.2019, 19:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X