IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
    ...има едни птички с големина на врабче, даже по-малки, които са свили гнездо на стряхата на старото ми къще.Издават звук , който прилича на "ччч", " ччч" какви може да са?
    Лоша работа - чинки са,хищни пойни птички които принуждават револвера да е винаги подръка,макар да е безсмислено понеже и оптиката е безсилна:

    https://www.youtube.com/watch?v=Yd1McQsKaok

    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
      ...но понеже се обсъждат всеки род дивотии...
      хаха ... лорде , е са те заапаа за вратО ...

      Коментар


      • Тук не пиша, защото си пийвам само невиртуално, но понеже се обсъждат всеки род дивотии, да попитам...има едни птички с големина на врабче, даже по-малки, които са свили гнездо на стряхата на старото ми къще.Издават звук , който прилича на "ччч", " ччч" какви може да са?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          Знаех си , че ментиш за вкусът си , но за бръмбара , продължаваш да дезинформираш Аз имам по- актуална информация , не от половин век , щото майските ги учех да плуват и са кафяви и космати !
          Права си !!!
          Бах маа му...50+ години да съм бил в заблуда....

          Наздраве !

          Коментар


          • Намерих подобно , но това на снимката , изглежда доста по- малко https://photo-forum.net/index.php?AP...MAGE_ID=950563

            Коментар


            • Знаех си , че ментиш за вкусът си , но за бръмбара , продължаваш да дезинформираш Аз имам по- актуална информация , не от половин век , щото майските ги учех да плуват и са кафяви и космати !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                Майският бръмбар е кафяв Познавам един , дето яде скакалци , но ти ме изумяваш с вкусът ти към ларви Наздраве , 4i40 !
                Наздраве Лелче !
                Не е кафяв а точно какъвто го описваш....Едно време( преди половин век ) ги хващахме, връзвахме ги с конец за задния крак и ги ползвахме за хвърчило....
                Ларвите леко се запарват и след това се запържват за 2мин в масло......

                пп Шегичка...Леко ми се събра диафрагмата.....

                Коментар


                • Майският бръмбар е кафяв Познавам един , дето яде скакалци , но ти ме изумяваш с вкусът ти към ларви Наздраве , 4i40 !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    С пънка , жабите - те зелени , езерата -те сини , се сетих да ви разкажа и питам нещо . Като идвах на дивото , на чистачката кацна някакъв бръмбър , по- голям от голям орех , металиково синьо-зелен . От тогава все наоколо хвърчи , обаче не дава да го снимам Учудващо пъргав и маневрен е . Направо оборва законите на аеродинамиката . Ма е много красив и страшно ме ядосва ,че не мога да го снимам ! Някой да знае каква порода е ?
                    Майски бръмбър...
                    Ларвите му са големи колкото кралска скарида и са толкова вкусни....

                    Коментар


                    • С пънка , жабите - те зелени , езерата -те сини , се сетих да ви разкажа и питам нещо . Като идвах на дивото , на чистачката кацна някакъв бръмбър , по- голям от голям орех , металиково синьо-зелен . От тогава все наоколо хвърчи , обаче не дава да го снимам Учудващо пъргав и маневрен е . Направо оборва законите на аеродинамиката . Ма е много красив и страшно ме ядосва ,че не мога да го снимам ! Някой да знае каква порода е ?

                      Коментар


                      • Сър , бях се замотала в една , уж позната гора, та сега да те открехна , на какво се дължи объркването ти tnm е учила , като му е било времето , а аз съм истински природен талант. Знам и мога повече от оторизираните , ама има и две - три тънкости на занаята , дето не знам . За това и ме лишават от лиценз Аз съм на череши и пънк . Наздраве , Кръчма !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          Преци , вали - не вали , летният сезон , сълзите са забранени . За постигане на унисон с времето е разрешен , подходящ алкохол Наздраве ! Само гърми
                          А това е добре, че като се беше скрило слънцето и беше малко носталгично, но и дъжда пречиства атмосферата и вече свежо
                          пс. Нямам алкохол при мен, но казвам наздраве

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                            ....

                            Глеам и не вервам на ушите си - как успе да напишеш и бира, и ром, с четири, респ. три грешки!!!
                            Уф, Колчо де е скрил ледарката?
                            Наздраве на плажуващите и застоялите по сенките!
                            Сори, дедо Вълчо. Грешка-- човешка ))
                            Но и Колето го няма да води парада и виждаш резултата ,

                            Коментар


                            • Преци , вали - не вали , летният сезон , сълзите са забранени . За постигане на унисон с времето е разрешен , подходящ алкохол Наздраве ! Само гърми

                              Коментар


                              • Хубав дъжд вали в хабитатя. Незнам, дали е подходящо за наздраве .
                                ​​​​​​​Леля, как е при теб, имаш ли вече летен дъжд

                                Коментар

                                Working...
                                X